Çözüldü delta servis telefonumu göndermiyor

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
merhabalar cihazımı ayın 12 sinde deltaya gönderdim 13 ün de onlara ulaştı sadece altı üstü bataryası değişecekti en fazla bir haftaya yapar gönderirler herhalde düşüncesiyle gönderdim pzrts aradığımda bu hafta cihazım çıkacakmı servisten diye sordum hayır bu haftada çıkmayacak dendi bende o zaman telefonumu gönderin dedim burdan bi telefoncuya bataryasınıda alıp 5 dk da taktırırım diye düşündüm fakat deltaya elini veren kolunu alamıyor her aradığımda farklı şeyler söyleniyor bugün için sizi arayacaklar dediler kimse aramadı azönce görüştüm cihazımı neden göndermiyorsunuz yoksa şikayette buluncam dedim telefondaki bayan ukala bi ses tonuyla iyigünler dedi kapadı telefonu bir daha delta garantili cihazmı tövbe ettirdiler garantisiz alırım bundan sonra daha iyi beni böyle peşlerinden koşturup cihazımı göndermiyorlar yarın direk tüketici heyetine gideceğim

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Maalesef böyle benim de cihaz gittiğinde bir hafta boyunca "detaylı test ediliyor" yazdı. Xiaomi bile cihazı üretirken bu kadar test etmemiştir. Altı üstü test point modda yazılım atılacaktı 21 gün bekledim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Maalesef böyle benim de cihaz gittiğinde bir hafta boyunca "detaylı test ediliyor" yazdı. Xiaomi bile cihazı üretirken bu kadar test etmemiştir. Altı üstü test point modda yazılım atılacaktı 21 gün bekledim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen hocam bu kadarmı sorumsuz ilgisiz ukala bir firma olur ben tamir edilmesindende vazgeçtim artık istemiyorum onarım yapmayın gönderin telefonumu diyorum 3 gündür göndermiyolar inanılır gibi değil

MIHayranı69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Şu kalitesiz servislere emanet etmeyin cihazınızı artık. Buradan iki yazı yazıp şirin ilgili görünüyorlar ama iş başa düştümü süründürüyorlar !!
Delta Servisli cihaz aldırtmayın !!

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Şu kalitesiz servislere emanet etmeyin cihazınızı artık. Buradan iki yazı yazıp şirin ilgili görünüyorlar ama iş başa düştümü süründürüyorlar !!
Delta Servisli cihaz aldırtmayın !!
hocam o kadar doğru ve güzel konuştunuzki zaten bir daha delta garantili bir cihaz almakmı tövbe ettim garantisiz alırım bundan çok daha iyi lanet olsun böyle firmalara haftalarca telefonsuz kaldım boş yere mağdur ettiler beni etmeyede devam ediyorlar yarın ilk işim bi avukatla görüşmek olacak yanlarına bırakmıycam müşteri cihazın onarılmasını istemeden iadesini talep ederse vermek zorundalar ama adamlar cihazı alıkoymuş göndermiyorlar

MIHayranı69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
1
hocam o kadar doğru ve güzel konuştunuzki zaten bir daha delta garantili bir cihaz almakmı tövbe ettim garantisiz alırım bundan çok daha iyi lanet olsun böyle firmalara haftalarca telefonsuz kaldım boş yere mağdur ettiler beni etmeyede devam ediyorlar yarın ilk işim bi avukatla görüşmek olacak yanlarına bırakmıycam müşteri cihazın onarılmasını istemeden iadesini talep ederse vermek zorundalar ama adamlar cihazı alıkoymuş göndermiyorlar
Hocam avukatla uğraşmayın bence o sözleşmelerde ne maddeler var böyle durumlarda kendilerini haklı çıkarmak için.
Zaten 20 iş günü hakları var. Siz cihazınızı geri isteseniz onun için de hazır kılıfları vardır mutlaka o sözleşmelerde.
Yoksa da çok şaşırırım açıkcası.

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Hocam avukatla uğraşmayın bence o sözleşmelerde ne maddeler var böyle durumlarda kendilerini haklı çıkarmak için.
Zaten 20 iş günü hakları var. Siz cihazınızı geri isteseniz onun için de hazır kılıfları vardır mutlaka o sözleşmelerde.
Yoksa da çok şaşırırım açıkcası.
azönce deltadan biri aradı işleme alınan cihazı göndermiyolarmış yani müşteri onarımını istesede istemesede işlem bitmeden gönderemiyolarmış çok ilginç adamlar her yönden işi yokuşa sürüyor

MIHayranı69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
1
azönce deltadan biri aradı işleme alınan cihazı göndermiyolarmış yani müşteri onarımını istesede istemesede işlem bitmeden gönderemiyolarmış çok ilginç adamlar her yönden işi yokuşa sürüyor
Siz şimdi eğer 20 iş gününü geçirirlerse servise giriş tarihi itibariyle onu dikkatle takip edin bence.
serviste işleme alınan cihaz 21. gününe girdiğinde iade ve değişim hakkınız bulunuyor.
Bir de cumartesilerini iş gününden sayıyorlar mı onu öğrenin. Servise göre değişiyor.

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Siz şimdi eğer 20 iş gününü geçirirlerse servise giriş tarihi itibariyle onu dikkatle takip edin bence.
serviste işleme alınan cihaz 21. gününe girdiğinde iade ve değişim hakkınız bulunuyor.
Bir de cumartesilerini iş gününden sayıyorlar mı onu öğrenin. Servise göre değişiyor.
yok hocam cumartesi çalıştıkları halde saymıyorlar böyle olacağını bilseydim hiç göndermezdim çok pişman oldum gönderdiğime ben istediğim halde neden vermiyolar cihazı anlam veremiyorum

Üst Alt