Çözüldü Delta servis sorunu

• Konbuyu başlatan siptar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 117
  • Görüntüleme 18K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ustura42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İhsan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Ayni sorun ben de de oldu. Mi4 telefonum bi anda kapandı ve açılmadı. Deltaya yolladim. Benim Cihaz 2gb ram Lte olan modeldi . Anakart arızası ile abartmıyorum tam 3 ay beklentiler. 3 ay sonra gelen telefon mi4 3gb. ram li 3g modeli idi. Telefonu gözden çıkardığım için arkasına düşmedim . ama delta tam bi rezillik.

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Merhaba
10 ay kullandığım MI5 Pro cep telefonum , elimde facebook ta dolaşırken birden bire kapandı ve bir daha açılmadı.
Telefomun delta servis garantili olduğu için kargo 18.12.2017 tarihinde servise gönderdim.
Telefonun arka kapağı çatlak olduğu için benden 150 TL para istendi. kabul edip yatırdım.
12.01.2018 tarifinde telefonum elime ulaştı.
Telefomunun donanım özellikleri 2,15GHZ işlemci ,128G hafıza ve 4GB olası gerekirken , 1,8GHZ ,128GB hafıza ve 3GB ram donanımlı olarak elime ulaştı.
Gelen teknikservis formunda arka kapak değişimi yapıldı, mekanik bakım yapıldı yazmaktadır.
Benin öngörüm Telefonun ana kartı nı değiştirdiler ve MI5 ana kartı takıldı.
MI5 ile MI5pro arasında 2 kartı fiyat farkı var.
Delta servis garantili telefon alırsanız ,garantili diye düşünmeyin telefonunuzu....
Aklınızda bulunsun telefonunuzu garantiye özelikle deltaya göndermeden önce telefonunuzun özelliklerini belirten bir video çekip saklayınız, çünkü giden cep telefonları onarilmayip sadece anakart değişimi yapılıp geri gönderiliyor,buda deltanin nekadar beceriksiz bir servis olduğunun gösteriyor

Elinizde dediğim gibi bir video veya kanıt olsa dava açarsanız

Not : burada önemli olan cihazın bedeli değil deltanin insanları salak yerine koyması gelen cihazların parçalarını orijinali ile değiştirmemeleri

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Delta ile basımdan gecen bir olay anlatayım siz hikayeden almanız gereken mesajı alın ve kararınınızı ona göre verin :
6-7 ay kadar once kendilerinden 1 bucuk yıl kadar once satın almııs oldugumuz lg g3 cihaz mavi ekran arızası verdi. Bir cogumuzun bildiği gibi mavi ekran lg g3 lerde kronik sorun bunu LG kendiside kabul ediyor. Nitekim delta servise gonderdik cihazı delta servis telefon üzerinde ki çizikleri bahane ederek garanti kapsamı dısında bıraktıgını soyledi cihazı. Oysaki mavi ekran arızası ile bahsi gecen ufak çiziğin hic alakası yoktu.
İlk iş bana gönderdikleri servis raporu ile tüketici hakem heyetine basvurmak oldu. Tüketici hakem heyeti bilirkişi tayin etti ve bilirkişi de bahsi geçen arıza ile sözde darbe özde çizik ile alakası olmadıgı tarafımıza fatura bedelinin iadesine karar verdi.
Özet olarak delta garanti bu tip şark kurnazlıklarlarına sıkça başvuruyor hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin.

Merhaba,

Sizlerin kafasında oluşan soru işaretlerini kaldırmak için buradayız. Bahsettiğiniz durum ne kadar sonuçlanmış olsa da bizim de bu durumu görüp size sağlıklı cevap verebilme adına bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılar,
Delta Servis
[doublepost=1516026991,1516026758][/doublepost]
Ayni sorun ben de de oldu. Mi4 telefonum bi anda kapandı ve açılmadı. Deltaya yolladim. Benim Cihaz 2gb ram Lte olan modeldi . Anakart arızası ile abartmıyorum tam 3 ay beklentiler. 3 ay sonra gelen telefon mi4 3gb. ram li 3g modeli idi. Telefonu gözden çıkardığım için arkasına düşmedim . ama delta tam bi rezillik.

Merhaba,
Bahsettiğiniz durumu bizim de görüp nerede nasıl bir problem olduğunu saptamamız ve size cevap verebilme adına cihaz bilgilerinizi rica ederiz. Amacımız kimsenin aklında soru işareti kalmasın. Olumsuz bir durum gerçekleştiyse telafi etmek isteriz.

Saygılar,
Delta Servis
[doublepost=1516027187][/doublepost]
Aklınızda bulunsun telefonunuzu garantiye özelikle deltaya göndermeden önce telefonunuzun özelliklerini belirten bir video çekip saklayınız, çünkü giden cep telefonları onarilmayip sadece anakart değişimi yapılıp geri gönderiliyor,buda deltanin nekadar beceriksiz bir servis olduğunun gösteriyor

Elinizde dediğim gibi bir video veya kanıt olsa dava açarsanız

Not : burada önemli olan cihazın bedeli değil deltanin insanları salak yerine koyması gelen cihazların parçalarını orijinali ile değiştirmemeleri

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,

Bu kadar emin bir yazı sonrası yaşadığınız bu denli problemin kaynağını öğrenmek ve size cevap verebilme adına cihazınızın bilgilerini tarafımıza yollamanızı rica ederiz.

Saygılar,
Delta Servis

ustura42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İhsan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Merhaba,

Sizlerin kafasında oluşan soru işaretlerini kaldırmak için buradayız. Bahsettiğiniz durum ne kadar sonuçlanmış olsa da bizim de bu durumu görüp size sağlıklı cevap verebilme adına bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılar,
Delta Servis
[doublepost=1516026991,1516026758][/doublepost]

Merhaba,
Bahsettiğiniz durumu bizim de görüp nerede nasıl bir problem olduğunu saptamamız ve size cevap verebilme adına cihaz bilgilerinizi rica ederiz. Amacımız kimsenin aklında soru işareti kalmasın. Olumsuz bir durum gerçekleştiyse telafi etmek isteriz.

Saygılar,
Delta Servis
[doublepost=1516027187][/doublepost]

Merhaba,

Bu kadar emin bir yazı sonrası yaşadığınız bu denli problemin kaynağını öğrenmek ve size cevap verebilme adına cihazınızın bilgilerini tarafımıza yollamanızı rica ederiz.

Saygılar,
Delta Servis
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
buyurun bakin bakalım ne işlem yapılmış . Size gönderilen cihaz neymiş siz hangi anakarti takmişsiniz . tarihlere dikkat . 7. Ayda size gönderdik 10 ayda anca geldi. Tam 3 ay.
[doublepost=1516039622][/doublepost]
buyurun bakin bakalım ne işlem yapılmış . Size gönderilen cihaz neymiş siz hangi anakarti takmişsiniz . tarihlere dikkat . 7. Ayda size gönderdik 10 ayda anca geldi. Tam 3 ay.
alındığı tarih çıkmamış ilk resimde . o yüzden bunu da yukleyim görsün herkes 20 iş gününün 3 aya nasıl çıktığını .
[doublepost=1516039940][/doublepost]Kargo ücretini bile garantili cihazda alıcıya ödetiyorsunuz. Daha yazayım isterseniz. Çok sinirlendim. Arkadaşın mi4 ü sim kartı okumuyordu. Kullanıcı hatası 150 tl. İstediler. Onuda resimlerim. Bi insan simkart yuvasını nasıl bozar da kullanici hatası olur. Merak ettik doğrusu. Sim kart yuvasına büyük jeton sokmaya çalışmıştık kontör bittiğinde . acaba ondan olabilirmi.

ustura42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İhsan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Buyurun . cihazı daha sonrasında ben açtım ve sim kart yuvası degil simkartin değdiği pinlerin biri kırılmış . 15 tl verdik kirilan pinlerin oldugu yuvayi aldik ve değişimini zorda olsa kendimiz yaptık. 150 tl lik işlemi 15 tl ye hallettik.
[doublepost=1516040638,1516040612][/doublepost]Buyurun . cihazı daha sonrasında ben açtım ve sim kart yuvası degil simkartin değdiği pinlerin biri kırılmış . 15 tl verdik kirilan pinlerin oldugu yuvayi aldik ve değişimini zorda olsa kendimiz yaptık. 150 tl lik işlemi 15 tl ye hallettik.

Ekli dosyalar

• sketch-1516041108787.png
    sketch-1516041108787.png
    175,9 KB · Görüntüleme: 88

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Valla ben burada, yurtdışı sıfır olarak satan arkadaşlardan alıyorum telefon, kafam rahat, ucuza da alıyorum, yada yurtdışından gelen arkadaşım olunca ona aldırtıyorum, garanti durumları bana ters, ben kanser olurum böyle bir durumda. Hiç yoktan arıza yapınca kendim ücretli yaptırırım.

Geçmiş olsun bu arada, eğer sonuca ulaşamazsan doğru tüketici mahkemesine, bu olay öyle küçümsenecek bir durum değil. Umarım yetkili kişiler yardımcı olur ve sorunu çözer, bunlara gerek kalmaz.

exper26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Xiaomi note4
Konular
1
Bu şu demek; alınan cihaz kadar, garanti de önemli.Bunları okuduktan sonra Delta Garantili hiçbir cihaz almam, aldırmam. İnsanları aptal yerine (Kusura bakmayın) koymak hiç hoş değil.

cool

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mi max2
Cihazım
mi max2
Konular
0
Rezalet. Bende 2 tane cihaz aldım ikiside başka bir firma garantisinde. Zaten bu 2 telefonu almadan önce okumuştum servis sorunlarını. İyikide bunların garantisinde olan cihazı almamışım.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Arkadaşlar bende bunu paylaşma gereği duydum . Garanti tamamen şans işi çünkü her eleman aynı seviyede tecrübeye ve el yatkınlığına sahip olamayabiliyor. Bunun üzerine cihazınız bakan eleman bu konuda çok önemli . Bu arada mi 4 ekranımı da az önce kendim değiştirdim . Bayada becerdim yani , bu garantilerin iş bilmezliği bazen çok saçma şeylere gidiyor
Yardım - Delta Servis Memnuniyeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt