Sohbet Covid-19'a karşı tedbirleriniz nelerdir?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Sabah uyanır uyanmaz 20 saniye uzmanlarında dediği gibi elimi kollarıma kadar ve yüzümü bol sabun ile köpürterek yıkıyorum, lavabomun kenarında tuzlu su ile gargrara yapıyorum ağzımı ve burnumu ardından 600 - 1000 ml üzeri su içiyorum yaşam biçimim bu oldu artık :) ardından bır sade türk kahvesi içiyorum ardından 2 yemek kaşığı zeytin yağı ardından c ve b vitaminlerim ardından 1 diş sarımsak 1 bardak su ile en son kahvaltıya başlamadan önce 1 kupa kuşburnu içerisine yeşil çay koyarak tüketip kahvaltıya geçmeden 10 dakika önce 2 yemek kaşığı elme sirkesi tüketiyorum öyle kahvaltımı yapıyorum ayrıca aralıklı oruç diyetini uyguluyorum yani bu korona pek etkilemedi hayatımı günlük neredeyse bu tarzdı genel manada biraz daha önlem aldım birde günlük 8 - 10 lt su içmeye calısıyorum dikkat edin su önemli birde evde kal kal deliriyorum diyenlerdenseniz antrenman yapmayı deneyin :)
Sen corona olmayayım derken mideyi bozacaksin dikkat et. Sabah sabah Türk kahvesi zeytinyağı SARIMSAK şu kuşburnu yeşil çay sirke ve kahvaltı hay maşallah
Okurken midem bulandi

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Aslen vucudumu bu bicimde alistirdigim icin herkese garip geliyor bunlar :D kilo alma donemindeyim ek besinler takviyeler kullaniyorum ondan oturu bu tarz beslenmem yoksa hayatin sonuna kadar boyle gitmez tabi :)

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Fazla bir şey değişmedi benim için. Kaç aydır işsizim, evden dışarı kolay kolay çıkmıyordum. Misafir gelmediğinden artı bir önlem almama gerek kalmadı. Şimdi kendimi teselli etmeye çalışıyorum. "İşsiz olduğun için değil, önlem amaçlı evdesin. Yoksa ne firmalar istedi de..." Hayır yani olan telefonla bilgisayara oldu. Telefona Rom yükle, bilgisayara işletim sistemi yükle, sabahlar olmasın.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Alkol kırıyo dedıler mıkrobu gıttım fabrikadan mayalanmıs üzüm aldım. Sırke&alkol kombosu niyetine. Önemli olan virüsün vücuda zarar vermemesı. Bı nevi ası yaptım

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
2018 de geçirdiğim trafik kazası ve sonrasında hemşire hatası sonucu sağ bacağımda felç oluştu, devlet hastanelerinden fayda göremeyince özel hastanede ücretli olarak fizik tedavi gördüm, yaklaşık 2 yıl oldu kendi çabamla yeni yeni yürümeye başladım. Bu durumdan dolayı zaten evden dışarı çıkamıyordum, sinirlerin ve kasların düzelmesi için yürümem gerekiyor bu seferde covid engeli var giggle~~ Allah sonumuzu hayır eylesin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MarcoPasha Hocam hayırlı olsun, Allah utandırmasın :)
Allah acil şifalar versin hocam inşallah.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Tedbir ? Kolonya giggle~~

Evdekiler komple tedbirli, evden çıkmıyorlar. Ama sistemi hackliyorum. Nasıl mı ? Eee İzin yok, işe geliyorum.. Akşamına aldığım tüm virüslerle beraber meydan muhaberesine eve gidiyorum..

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Tedbir ? Kolonya giggle~~

Evdekiler komple tedbirli, evden çıkmıyorlar. Ama sistemi hackliyorum. Nasıl mı ? Eee İzin yok, işe geliyorum.. Akşamına aldığım tüm virüslerle beraber meydan muhaberesine eve gidiyorum..
Kolonya sökmez hocam. :D

Faruk89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
10
Dün mecburen maraşa gittim köyde duruyordum ama millet inanilmaz umursamaz ne maske ne eldiven iğne atsan yere duşmez bi insan kalabaliği sümküren öksüren aman Allahim dedim işimi yapmadan topuk

Üst Alt