Çözüldü Cepport rezaleti

• Konbuyu başlatan galeni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 72
  • Görüntüleme 10K

tria_13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
deniz
Cihazım
yok
Konular
2
Bir zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür. Şirket adına cevap veren kişi kargo yoğunluğu var diye olayı geçiştirmeye çalışmış ama gerçek olan ürün daha stokta yok . Güven ince bir dal gibidir kırılırsa onaramazsın bu olayda firma tamamen hatalı bir müşteri kaçırmamak için yapılan bu yalanın daha sonraki satışlarda olmayacağının garantisi artık kimse veremez ...

sahcetin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şahin
Cihazım
mi5s Plus
Konular
3
Ben de telefonumu cepporttan almıştım ve söylendiği gibi hemen kargolandı fakat bu arkadaşın durumunda ilk mesaj ve son mesaj arasında 4 günü aşkın süre geçmesine rağmen yarın kargoya verilecektir şeklinde bir oyalama var bunun savunulacak bir tarafı yok, bu durum hiç hoş olmamış.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
Geçmiş olsun. Arkadaşı her gün oyalamışlar yarın yarın diye. Bunun savunulacak bir tarafı yok.Stokta varsa yollarsın yoksa yarın gelmesini bekliyoruz v.s. dersin. Savunmayın şu firmayı, savunulması gerekiyorsa kendi kendini savunsun. Yada firmayla ilişkisi olan varsa bilelim.
Hay ağzına sağlık kardeşim.
Bu arada bugün ayın 10'u ve saat 12.37 itibariyle halen kargo bildirimi girilmiş değil.
resmen kendi paramızla rezil ettiler bizi...
[doublepost=1515576978,1515576421][/doublepost]
Yazıma bir daha dikkat ederseniz ben niye hatayı ifşa ediyorsunuz demedim. Ben sadece iki gün kargo gecikti diye CEPPORT REZALETİ diye başlık atılmasına ve firmayı tüm geçmişiyle toptan karalamaya ve hatta herkes görsün bunların yüzünü gibi oldukça ağır cümlelerin biraz abartılı ve onlarca kişinin ekmek yediği bir yere haksızlık olduğunu söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim....
Çinden ortalama 20 günde kargo geliyor. 6. gün halen kargoya verilmedi ürün. sürekli yarın veriliyor diye yalan söyleniyor. neresi rezalet değil sizce?
1165 tl para veriyorum. o bahsettiğiniz onlarca kişi bu paradan ekmek yiyor. Hak mı?
ben ve benim gibi nicelerine söylenen yalanlarla kazanılan para. enayi yerine konulmak insanın kanına dokunan.
umarım aynısını yaşamazsınız....
[doublepost=1515583191][/doublepost]Yalanın dozu iyice yükseldi. Daha kargoya verilmeyen cihazın yarın elime ulaşacağını iddia ediyorlar :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Hocam yurt içi. Konuyu okumadan yorum yazıyorsunuz sanırım
[doublepost=1515518176,1515518147][/doublepost]Hocam yurt içi. Konuyu okumadan yorum yazıyorsunuz sanırım

olay yurtiçi yurt dışı degil konuyu dikkatli okumadınız galiba ?

Çin'den bireysel olarak telefon sipariş edilemiyor daha doğrusu gumrukten geçmiyor konumuz Telefon biliyorsun değil mi. İstersen yorumlamadan önce konuyu bi anla derim karaer....
[doublepost=1515520461,1515520094][/doublepost]
Bir firmada bir kişi çalışmıyor arkadaslar. Bir firma sadece bir konuyla genele yayarak çok ağır ifadelerle degerlendirilmez. Bir firmayı degerlendirebilmek için onlarca kriter var. Sadece 2 gün kargo gecikti diye binlerce ürün satmış bir firma, bir sürü insanın ekmek yediği bir yer bu kadar hirpalanmaz. Kaldı ki dünya devi firmaların mustetilerinin başına gelenleri forumlardan yada şikayet vardan bi jncelerseniz nedemek istediğimi anlayabilirsiniz

ne gümrüğü arkadaşım konuyu oku sonra okuduğunu anlamaya çalış...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar konuyu tam olarak okumamış olabilirim hatta anlamamışda olabilirim ancak bu kadar sert üslubu hak ettiğimi düşünmüyorum.Satıcıyı savunuyormulum bazılarının iddasına göre ben o satıcıyı tanımam bir tane ürününüde almışlığım yok.Her türlü eleştiriyi yapabilir,yanlışlarımı bile yüzüme karşı söyleyebilirsiniz ancak böyle konuşulması hiç hoş değil.Sizlere karşı bir tavrım yok ancak biraz kırıldım açıkçasını söylemek gerekirse.Sanırım ne demek istediğimi ben anlatamadım,sorun değil.

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Arkadaşlar konuyu tam olarak okumamış olabilirim hatta anlamamışda olabilirim ancak bu kadar sert üslubu hak ettiğimi düşünmüyorum.Satıcıyı savunuyormulum bazılarının iddasına göre ben o satıcıyı tanımam bir tane ürününüde almışlığım yok.Her türlü eleştiriyi yapabilir,yanlışlarımı bile yüzüme karşı söyleyebilirsiniz ancak böyle konuşulması hiç hoş değil.Sizlere karşı bir tavrım yok ancak biraz kırıldım açıkçasını söylemek gerekirse.Sanırım ne demek istediğimi ben anlatamadım,sorun değil.
Sanırım sana şu anlatılmaya çalışılmış. Yorum olsun da nasıl olursa olsun diye her konuya birşeyler yazmana gerek yok. Bir iki örneğin daha dikkatlerden kacmamis sanırım. Bi arkadaşımız miui nin bazı romlarindaki bir sorunu olan, ikonda bildirim sayısı yazmama probleminden bahsetmiş sen ise android telefonlarda bildirim açıp bildirim kapatma diye link vermişsin adama. Onun için konuyu biraz anlama tavsiyesi yapılmış sana....

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43

Amacım kimseyi kırmak, incitmek değil, öncelikle özür dilerim sizden, konuyu uzatıp amacının dışına çıkmasını istemiyorum.

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Sanırım sana şu anlatılmaya çalışılmış. Yorum olsun da nasıl olursa olsun diye her konuya birşeyler yazmana gerek yok. Bir iki örneğin daha dikkatlerden kacmamis sanırım. Bi arkadaşımız miui nin bazı romlarindaki bir sorunu olan, ikonda bildirim sayısı yazmama probleminden bahsetmiş sen ise android telefonlarda bildirim açıp bildirim kapatma diye link vermişsin adama. Onun için konuyu biraz anlama tavsiyesi yapılmış sana....

Forum kuralları çerçevesinde istediğim konuya istediğim cevabı veririm.Eğer aykırı birşey varsa yönetime bildirirsiniz gereken işlem yapılır.Bence insanların egosu yaşından büyük olmamalı.Çokda fazla uzatmak istemiyorum.

tria_13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
deniz
Cihazım
yok
Konular
2
sonucu merak ettim telefon ulaştı mı ya da para iadesi oldu mu ?

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Forum kuralları çerçevesinde istediğim konuya istediğim cevabı veririm.Eğer aykırı birşey varsa yönetime bildirirsiniz gereken işlem yapılır.Bence insanların egosu yaşından büyük olmamalı.Çokda fazla uzatmak istemiyorum.
kardeş kimse sana yorum yapma yada cevap verme demiyor bunu nerden çıkardın
insan oğlunun önce bilgi sonra fikir sahibi olması lazım degilmi
egerki açılan konuları iyi okursak dogru bilgi verip kullanıcıları hata yapmasına meil vermezsek sorun kalmaz biraz DİKKAT.
[doublepost=1515758852,1515758443][/doublepost]Skorpi hocam birşey soracaktım bu mıuı rom lar ne kadar güvenli çünkü ben bütün kredi kartı ve banka işlemlerimi bu telefondan yapıyorum bir bilginiz varmı saygılar

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
kardeş kimse sana yorum yapma yada cevap verme demiyor bunu nerden çıkardın
insan oğlunun önce bilgi sonra fikir sahibi olması lazım degilmi
egerki açılan konuları iyi okursak dogru bilgi verip kullanıcıları hata yapmasına meil vermezsek sorun kalmaz biraz DİKKAT.
[doublepost=1515758852,1515758443][/doublepost]Skorpi hocam birşey soracaktım bu mıuı rom lar ne kadar güvenli çünkü ben bütün kredi kartı ve banka işlemlerimi bu telefondan yapıyorum bir bilginiz varmı saygılar
Valla ben de banka işlemlerimi cep üzerinden yapıyorum ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Üst Alt