Çözüldü Cepport rezaleti

• Konbuyu başlatan galeni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 72
  • Görüntüleme 10K

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
saat 17 itibariyle halen kargo bildirimi yok. Zaten bu saatten sonra olsa da istemiyorum. 24 saat dolsun direk iptal edeceğim. Sizler de mağdur olmayın diye yazdım.
Doğum gününe yetişmedi hediye yalancılar yüzünden...
[doublepost=1515506933,1515506867][/doublepost]
Geçmiş olsun, Gitti gidiyora bildirim yapıp iptal isteyebilirsiniz, hiç firma ile muhatap olmanıza gerek yok.
öyle yaptım zaten kardeşim.

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
saat 17 itibariyle halen kargo bildirimi yok. Zaten bu saatten sonra olsa da istemiyorum. 24 saat dolsun direk iptal edeceğim. Sizler de mağdur olmayın diye yazdım.
Doğum gününe yetişmedi hediye yalancılar yüzünden...
[doublepost=1515506933,1515506867][/doublepost]
öyle yaptım zaten kardeşim.
Satıcılar ellerinde olmayan ürünü, müşteri kaybetmemek için bilgi vermiyor ve ürünü temin edinceye kadar oyaladıkça oyalıyor. Hayırlısı buymuş diyelim sıkmayın canınızı, para sizde nasıl olsa, paranız aktarıldığı zaman uygun bir satıcıdan alırsınız. :)

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
Satıcılar ellerinde olmayan ürünü, müşteri kaybetmemek için bilgi vermiyor ve ürünü temin edinceye kadar oyaladıkça oyalıyor. Hayırlısı buymuş diyelim sıkmayın canınızı, para sizde nasıl olsa, paranız aktarıldığı zaman uygun bir satıcıdan alırsınız. :)
Doğum gününü kaçırmam canımı sıktı Kardeşim. Yalancı olduklarını ifşa edeyim de başkaları mağdur olmasın amacım

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Doğum gününü kaçırmam canımı sıktı Kardeşim. Yalancı olduklarını ifşa edeyim de başkaları mağdur olmasın amacım
Yani en basitinden dün mi5s için bir satıcıdan telefon kılıfı sipariş ettim 10 liralık birşey, satıcı ürün elinde olmadığı için aradı stoktan düşmediği için özür diledi. Bu ilgiyi 10 liralık bir kılıf için yapanları görünce bu kadar meblalara alınan telefonlar için böyle bir ilgisizlikle karşılaşmak saçma yani.

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Yani en basitinden dün mi5s için bir satıcıdan telefon kılıfı sipariş ettim 10 liralık birşey, satıcı ürün elinde olmadığı için aradı stoktan düşmediği için özür diledi. Bu ilgiyi 10 liralık bir kılıf için yapanları görünce bu kadar meblalara alınan telefonlar için böyle bir ilgisizlikle karşılaşmak saçma yani.
Aynen katılıyorum. Bazı satıcılar çok ilgili sattığı ürün çok düşük maliyetli de olsa telafi ediyor. Aldığınız ürün +1.000 TL'lik kolay kazanılmayan meblağlarda ki tutar. Sorumsuz olunamaz.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ben bu internetten alışverişte aliexpress satıcılarına hayret ediyorum, adamlar 1 dolar bile fiyatı olmayan ürünü bedava gönderiyor, birde gönderdiği ürünü takip ediyor, bir sorun çıkarsa lütfen olumsuz yorum bırakma, bizimle iletişime geç yenisini yollarız diye mesaj atıyor.

Bir kere aldığım üründe sorun çıktı, mesaj attım siteden, adam anında whatsapp dan dönüş yapmıştı bana, çok şaşırmıştım.
Adamlar işine, müşterisine saygılı.

Size de geçmiş olsun hocam.

Waxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 64 GB
Konular
3
yanlış anlamayın ama son ana bırakmışsınız hediyeyi 4 ünde sipariş vermişsiniz düşünün 5 i cuma diğer 2 gün tatil kargo şirketi 3 iş gününde teslim süresi var 9-10 u bulabilir ? bunu öngörmek gerekir bence. anında gönderilse bile

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Arkadaşlar biraz önce Cepport yetkilileri ile görüştüm. Bazı modellerde bu sıkıntı yaşanmış, çok çok özür diliyorlar. Yeni yıl başlangıcı ile beraber Gümrük'te gerçekleşen sistem değişimi nedeniyle denetim süreci uzamış ve malumunuz olan gecikmeler yaşanmış. Bu durum elbette ki gecikmenin ve kargoların yapılmamasının bahanesi olmamalı. Bugün itibariyle tüm kargoların çıkışı gerçekleşiyor. Kısa bir süre içerisinde tüm ürünlerin takibi yapılabilir durumda olacak. Şu an şirketteki tüm personel ve kargo yetkilileri çıkışları gerçekleştirdiği için bu açıklamayı buraya ekleme işini benim yapmamı rica ettiler. Gecikmeli olarak gönderilen tüm cihazlara ait kargoların içerisinde bir adet özür metni bulunacak ve kırılmaz cam ekran koruması ve birer adet kılıf hediye olarak gönderilecek. Yoğunluk atlatıldıktan sonra cepport da bir açıklama yapacaktır zannediyorum.

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Arkadaşlar biraz önce Cepport yetkilileri ile görüştüm. Bazı modellerde bu sıkıntı yaşanmış, çok çok özür diliyorlar. Yeni yıl başlangıcı ile beraber Gümrük'te gerçekleşen sistem değişimi nedeniyle denetim süreci uzamış ve malumunuz olan gecikmeler yaşanmış. Bu durum elbette ki gecikmenin ve kargoların yapılmamasının bahanesi olmamalı. Bugün itibariyle tüm kargoların çıkışı gerçekleşiyor. Kısa bir süre içerisinde tüm ürünlerin takibi yapılabilir durumda olacak. Şu an şirketteki tüm personel ve kargo yetkilileri çıkışları gerçekleştirdiği için bu açıklamayı buraya ekleme işini benim yapmamı rica ettiler. Gecikmeli olarak gönderilen tüm cihazlara ait kargoların içerisinde bir adet özür metni bulunacak ve kırılmaz cam ekran koruması ve birer adet kılıf hediye olarak gönderilecek. Yoğunluk atlatıldıktan sonra cepport da bir açıklama yapacaktır zannediyorum.
Arkadaşımızın canı yanmış çok iyi anlıyorum ama bütün online satış platformlarında yüzde yüz memnuniyet oranı olan bir firmayı, münferit bir olay için üstelik te genele yayarak bu kadar ağır cümleler ile eleştirmek biraz ağır olmuş kanımca...

galeni

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ugur
Cihazım
Mi Note 2
Konular
11
yanlış anlamayın ama son ana bırakmışsınız hediyeyi 4 ünde sipariş vermişsiniz düşünün 5 i cuma diğer 2 gün tatil kargo şirketi 3 iş gününde teslim süresi var 9-10 u bulabilir ? bunu öngörmek gerekir bence. anında gönderilse bile
doğum günü ayın 11'inde kardeşim. Yani tam 1 hafta önce sipariş vermiştim. yani dün çıkmış olsa yine yetişecekti...

Kaç kere aradım, kaç mesaj attım. Bunu bana söylemeye tenezzül etmediler. Yarın kargoya veriyoruz, Cumartesi kargoya veriyoruz, yarın kargoya veriyoruz. Yanıtları hep bu oldu. Yalana gerek yok ki, aksama varsa söylersin, ben de iptal eder başka yerden alırım bu kadar basit.
ilginiz için teşekkürler bu arada...

Üst Alt