Yardım Çağrı Problemi

ironman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aytek
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Merhabalar;

Direk konuya giriş yapıyorum. Şuanda kullandığım mi 6 cihazımda 1 sorun mevcut. Bu sorun bana gelen aramalar veya benim yaptığım aramalarda ortaya çıkıyor.

Karşıdaki ile bağlantı kuramıyor, çağrı kesiliyor. Yaptığım kontrollerde mesela 4g çeken telefon arama yaparken ya hiç çekmiyor yada sinyal gücü çok fazla azalıyor bağlantı kopuyor.

Bu sorun hep olmuyor ama oluyor sonuçta. Satın aldığım firma ile konuştum bir kaç kişide daha varmış sorun yazılımsalmış. Yeni gelecek güncelleme ile düzelir vs dendi.

Birde hiç 4.5g ibaresi göremedim hep 4g de kalıyor. Turk Telekom hattım.

Yardımlarınızı bekliyorum. Çözüm var mıdır ? Yoksa beklemeli miyim?

ironman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aytek
Cihazım
Mi 6
Konular
3
xiaomide gördüğüm kadarıyla gelen güncellemeler bu gibi sorunları düzeltmiyor mi 5s ve redmi note 3 de deneyimlediğim kadarıyla
Yeni gelen cihazda hala miui 8.5 kullanıyorum. Resmen merak konusu miui 9 a geçersem aynı sorun olabilir mi ?
miui 8.5 ile gayet memnunum cihazdan orası ayrı.

Oyla:

mstuyr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mstuyr
Cihazım
mi5
Konular
5
Turkcell ve turktelekomu Mi6 da test etmiş biri olarak Turktelekom dan daha memnun kaldığımı söyleyebilirim. Turkcell ankara merkezdeyim ve bazı yerlerde malesef çekmiyor. Çektiği yerlerde de interneti daha hızlı bunun dışında turktelekom genekil olarak daha iyi. Miui 9 A gelirsek hız ve stabilite açısından vazgeçilmez bence şebeke sorunu hiç yaşamadım ve Miui globe beta rom kullanıyorum. Bence en iyi rom bu....

Oyla:

Dominikk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Süner
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Cİhazı aldığınıza pişmanmısınız?
Kullanabilsem doğru düzgün, hiç sıkıntı olmayacak. Cihazdan performansından, hızı ve özelliklerinden memnunum. Umarım servis bir çözüm bulur da kullanabilirim diye düşünüyorum.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
3 gün önce cihazım geldi çağrı sorunu düzelmiş gibi şuan için gayet güzel çalışıyor elektronik parça değişimi yapmışlar formda öyle yazıyor fakat telefonun kasasında yamulma var nasıl yaptılarsa geri yollucam yılbaşından sonra

Kullanabilsem doğru düzgün, hiç sıkıntı olmayacak. Cihazdan performansından, hızı ve özelliklerinden memnunum. Umarım servis bir çözüm bulur da kullanabilirim diye düşünüyorum.

Servis yetkilileri olan Delta Servis 1 ve Delta Servis 2 konuya davet edelim. Eminim bir çözüm bulacaklardır :)

Oyla:

sfdemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
4

Nereden aldınız cihazı

Oyla:

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Delta Servis,
3 kez 10 gündür orada cihaz.

Bu sefer arayıp ileri derece test yapmak için izin istediler. Tamam dedim, konuşma esnasında benim telimi kullandıklarını söylediler 2-3 sefer şebekenin gidip geldiğini cihazin donduğunu gördüklerini belirttiler.

Halen bekliyorum

Merhaba,

Servisimizde bulunan cihazınıza ait form numaranızı yada imei numaranızı özel mesaj yoluyla tarafımızla paylaşırsanız konu hakkında gerekli incelemeler yapılacaktır.

Saygılarımızla,

Delta Teknik Servis.
[doublepost=1514882340,1514882217][/doublepost]
3 gün önce cihazım geldi çağrı sorunu düzelmiş gibi şuan için gayet güzel çalışıyor elektronik parça değişimi yapmışlar formda öyle yazıyor fakat telefonun kasasında yamulma var nasıl yaptılarsa geri yollucam yılbaşından sonra
Merhaba,

Servisimizde bulunan cihazınıza ait form numaranızı yada imei numaranızı özel mesaj yoluyla tarafımızla paylaşırsanız konu hakkında gerekli incelemeler yapılacaktır.

Saygılarımızla,

Delta Teknik Servis.

Oyla:

Dominikk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Süner
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Bugün Delta Servis aradı ve cihazın yenisi ile değiştirileceğini söyledi. Cumaya kadar prosedürü hallederiz dediler:) :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oyla:

ironman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aytek
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Hala miui 8.5 kullanıyorum, bu problemden dolayı bir türlü güncelleme yapamadım.

Var mı acaba gelişme ?
[doublepost=1516109292,1515508634][/doublepost]Selam, telefonumu güncelledim ama miui v8.5'ten direk miui v9.2.2'ye geçtim ve bu sorun ile karşılaşmadım. Bilginize :)

Oyla:
Üst Alt