Rehber Brick Olan Mİ4 Kurtarma/ Remote Partition Doen't Exist Hatası

sbircek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi4S
Meslek
Yazılım Destek Uzmanı
Konular
7
@HiddeNKinG teşekkürler. Bu konu mi 3 bölümünde de sabitlense keşke orda bu konu olmadığından 1 gün boyunca uğraştım durdum :) Ayrıca şu marshmallow a geçişin bir anlatımı olsa da rahat etsek.

yozay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
Ben o yöntemi yaklaşak 10 kere denedim sıkıntı yok daha basit ve kolay bir yöntem yakında onu da eklerim buraya
hocam yardıma ihtiyacım var tel brick oldu fastboot da kalıyor hiç bi rom yüklemiyor

yozay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
Bugün bana saat 3 gibi özel mesaj atın bakalım
hocam cok tesekkurler en azından sizlerin burda oldugunu bilmek güzel sorun pc denmiş sabaha karsı halledebildim. buzaten bu aralar mi5 e gecmeyi düşünüyorum da biraz pahalı geliyor su anda

TEORESSE

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
mi max
Konular
0
arkadaşlar merhaba bana yardımcı olun yaa kafayı yiyecem mi max cihazım var yanlıslıkla twrp ile yanlış rom yükledim cihaz hiç açılmıyor tık yok ama pcye bağladımda mi flas com-34 olarak görüyor. flashtool rom yükleme yaptıüımda hata alıyorum. bu cihaz kendin gelirmi acaba yada teamwiewer ile bağlanıp çözebilecek bir arkadaş varmı şu mubarek günde :) sevabına

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
arkadaşlar merhaba bana yardımcı olun yaa kafayı yiyecem mi max cihazım var yanlıslıkla twrp ile yanlış rom yükledim cihaz hiç açılmıyor tık yok ama pcye bağladımda mi flas com-34 olarak görüyor. flashtool rom yükleme yaptıüımda hata alıyorum. bu cihaz kendin gelirmi acaba yada teamwiewer ile bağlanıp çözebilecek bir arkadaş varmı şu mubarek günde :) sevabına
Gelir hocam ö.m. attım.

afuatp

Öğrenim Görevlisi, ögretim değil.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
Arkadaşlar benim sorunum fotograflarda da gördüğünüz gibi android 6 yüklü olmasına karşın hala 2 partisyon olması.Bu sebeple recovery değiştirsem bile rom vb. yükleyememem. Sebebi ve Cözümü hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

afuatp

Öğrenim Görevlisi, ögretim değil.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
afuatp tekrar temiz kurulum yapmayı deneyin miflash ile
Yaptım hocam. Flash all except storage ve Flash all her ikisini de denedim. Cwm ve twrp yükledim ama root edemedim. 6.5.31 ve 6.6.1 ile miui 8 yükledim yine root edemedim. Denemelere devam ediyorum.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Yaptım hocam. Flash all except storage ve Flash all her ikisini de denedim. Cwm ve twrp yükledim ama root edemedim. 6.5.31 ve 6.6.1 ile miui 8 yükledim yine root edemedim. Denemelere devam ediyorum.

Twrp yükleyip root yapamamanız imkansız açıkçası. Twrp den direk olarka supersu yükleyin root olacaktır.

Üst Alt