Rehber Brick Olan Mİ4 Kurtarma/ Remote Partition Doen't Exist Hatası

trippin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
S.a. Belki yeri değil ama Benim mi note pro download modda bootloader olmayan 6.1.7 sürüme dönerken yetersiz bellek uyarısı verdi yükleme yarım kaldı ve cihaz açılmıyor fastboot moda girmiyor hiç tık yok yanlızca usb takınca 9008 portu görüyor pc. İlk mesajdaki yöntemleri uygularsam geri döndürebilirmiyim? Yada ne yapmam gerekir? Teşekkürler

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
S.a. Belki yeri değil ama Benim mi note pro download modda bootloader olmayan 6.1.7 sürüme dönerken yetersiz bellek uyarısı verdi yükleme yarım kaldı ve cihaz açılmıyor fastboot moda girmiyor hiç tık yok yanlızca usb takınca 9008 portu görüyor pc. İlk mesajdaki yöntemleri uygularsam geri döndürebilirmiyim? Yada ne yapmam gerekir? Teşekkürler

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9008 portu görünüyor ise mi flash görecektir o cihazı diye tahmin ediyorum.

emrah2321

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
1
HiddeNKinG Remote partition doesn't exist hatasını vermeye devam ediyor hocam.Mi4'e 7.1.2.0 kuramadım bir türlü.Güncelleyici uygulamasından kurmak da işe yaramadı.Şuan cihazda Marshmallow beta yüklü.Yardımcı olabilir misiniz ?

Ertan Bey Merhaba;

İşlemleri adım adım yaptıysanız sorunun çözülmesi lazım. Siyah ekran ortalama 10 - 15 dakka bekletmişti. Bende umudu kesmiştim. Daha öncesinde bir çok deneme yaptığım için şarjı bitmişti. En son flash all yüklemesini yaptım. Telefon açıldığında %1 şarj kalmıştı. Eğer işletim siteminiz windows 64 bit ise buradan miflash ı indirebilirsiniz. Umarım sorununun çözülür.

Eraybaba

Eray Özyuva
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Xiaomi mi4
Meslek
Öğrenci
Konular
7
kaç dk sürüyor şu an 400 sn felan oldu normal mi

hknrgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi4 LTE
Konular
3
Merhabalar
Öncelikle acemiyim söyliyeyim dedim.
Ben windows 10 geçtim ama geri dönmek istiyorum Sadece "Mi4 için Fastboot rom dosyası" için bana link verebilirmisiniz. Geçiş yapmadam önce telefonda "Android 4.4.2 (KitKat)" vardı. hepsiburada dan almıştım telefonu.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhabalar
Öncelikle acemiyim söyliyeyim dedim.
Ben windows 10 geçtim ama geri dönmek istiyorum Sadece "Mi4 için Fastboot rom dosyası" için bana link verebilirmisiniz. Geçiş yapmadam önce telefonda "Android 4.4.2 (KitKat)" vardı. hepsiburada dan almıştım telefonu.

indirebilirsiniz.

ethemcakiroglu

Çam da bizim kozalak da...
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baybars
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Miui üstatları, ben telefonumu miui 8 e güncelledikten sonra ısınma nedeniyle recovery ile stable 7.5.1 e geri döndüm. Ancak yine sorun devam edince az önce recovery'den wipe all dedim ve başlattım. Sizce sorun çözülür mü yoksa başka bir yöntem mi var ?

ethemcakiroglu

Çam da bizim kozalak da...
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baybars
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Miui üstatları, ben telefonumu miui 8 e güncelledikten sonra ısınma nedeniyle recovery ile stable 7.5.1 e geri döndüm. Ancak yine sorun devam edince az önce recovery'den wipe all dedim ve başlattım. Sizce sorun çözülür mü yoksa başka bir yöntem mi var ?
Yardımlarınızı bekliyorum miui severler ??

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183

Wipe aşk yapmanızın yararı olacaltır.

Üst Alt