İnceleme Bölgelere Göre Face ID ve Ses Yüksekliği Durumu

cinali34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi 8
Konular
0
telefon herkese farklı davranıyor herhalde yav ben hindistan yapınca tarayıcıda çıkan haberler bile hindistan dan olmuştu. Gürcistan da kullanıyorum yüz tanıma var. aynı güncellemeyi yapıyorum pil çok iyi gidiyor, bir başkası pil durduk yerde 2 saatte bitti diyor. telefonun bir sürü varyasyonu var sanırım bundan kaynaklanıyor değişiklikler. aldığıma pişman mıyım kesinlikle değilim, 10.2.2 de pilin maşallahı var.tek korkum zırt pırt güncelleme yapıyoruz elimizde patlıcak böle giderse

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31
telefon herkese farklı davranıyor herhalde yav ben hindistan yapınca tarayıcıda çıkan haberler bile hindistan dan olmuştu. Gürcistan da kullanıyorum yüz tanıma var. aynı güncellemeyi yapıyorum pil çok iyi gidiyor, bir başkası pil durduk yerde 2 saatte bitti diyor. telefonun bir sürü varyasyonu var sanırım bundan kaynaklanıyor değişiklikler. aldığıma pişman mıyım kesinlikle değilim, 10.2.2 de pilin maşallahı var.tek korkum zırt pırt güncelleme yapıyoruz elimizde patlıcak böle giderse

Ben cihazı hiç güncellemedim sanırım o yüzden yok face id azerbaycan ve gürcistanda. Oreo sürümde hala

bordo bereli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emirhan kar
Cihazım
redmi not 10pro
Konular
24
Benim cihaz mi Max bende bölgeyi Azerbaycan seçsem ne degisikecek yüz tanıma sistemi gelecek mıdır? Yoksa tek mi 8 için mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim cihazım mi Max şimdi ben ayarlardan bölgeyi Azerbaycan seçersem hem ses articak hemde yüz tanıma sistemi mi gelecek? Ona göre yapayım

Son düzenleme:

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Gürcistan da nasıl yüz tanıma var bende yok

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Gürcistan, Azerbaycan da yüz tanıma yok redmi 5 plus için

c4gr1_m3t1n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrı
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
1
Hocam merhaba ,

Emeklerin ve uğraşların için öncelikle teşekkür ederim. 6 günlük mi8 Kullanıcısıyım. Jabra ECLİPSe bluetooth kulaklık kullanıyorum. Kullandığım diğer Cihaz turkcell T70 'de gayet yüksek ses veri alırken mi8 de oldukça kısık ve düşük ses almaktayım. Bununla ilgili nasıl bir uygulama yapabilirim.? Bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak isterim, teşekkürler

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
"Hindistan kadar rezalet bir bölge görmedim. Neredeyse kamerayı açarken bile reklam gelcek telefona."

Kardeşim bu telefonda reklamlar kapatılmıyor mu?

Bu reklam işi de nerden çıktı hem. Para veriyoruz telefon alıyoruz bedava almıyoruz ki...

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonun Bölge ayarlarındaki yaklaşık 213 ülkeyi tek tek bölge olarak seçip face id (yüz tanıma) ile yüksek ses içerip içermediğini kontrol ettim. Ayrıntılı bilgileri ( hangi ülkede reklam daha çok hangisinde az ya da hangi ülkede hangi programlar telefona otomatik olarak yükleniyor) daha sonra excelde hazırlayıp eklerim. Şimdilik kabaca yüz tanıma ile ses durumlarını paylaşıyorum.

Mi 8 Global Stable 10.0.3.0

Face id ( Yüz tanıma olan Bölgeler) :

Fransa, hindistan, honkong, endonezya, malezya, katar, rusya, singapur, güney kore, tayvan, tayland, vietnam, ispanya, polonya, azerbaycan, kırgızistan, belarus, danimarka, moldova, moğolistan, belçika, gürcistan, hollanda, birleşik krallık, nepal, özbekistan, tacikistan, yunanistan, kazakistan, bengladeş, türkmenistan, italya, ermenistan,

Sesi hem yüksek hem de face id olan bölgeler:

Hindistan, azerbaycan, gürcistan, ermenistan, tacikistan, moldova, moğolistan, kırgızistan, belarus, singapur, tayvan, tayland, vietnam, endonezya,

Ben azerbaycan ve gürcistanı tercih ediyorum. Sürekli reklam bildirimi gelmiyor telefona. Yalnız bu bölgelerde de mi app yok. Uygulamalar ve gps de sorunsuz çalışıyor.

Hindistan kadar rezalet bir bölge görmedim. Neredeyse kamerayı açarken bile reklam gelcek telefona.

Avrupa ülkelerinde ses düzeyleri düşük. Muhtemelen kısıtlamalardan dolayı.

Aslında face id olsa en güzeli Türkiye. Hem tema uygulaması hem mi app uygulaması mevcut hem de ses yüksek.
Hocam taklalar kapatılıyormuş ya?

O zaman en özellikli bölgeyi seçelim. Mesala Hind bölgesi. Kapatalım reklamları.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

aadevilaa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
çetin
Cihazım
mi8
Konular
2
"Hindistan kadar rezalet bir bölge görmedim. Neredeyse kamerayı açarken bile reklam gelcek telefona."

Bu reklam işi de nerden çıktı hem. Para veriyoruz telefon alıyoruz bedava almıyoruz ki...

O zaman en özellikli bölgeyi seçelim. Mesala Hind bölgesi. Kapatalım reklamları.

Vaay süper denedimVe
oldu

Dosya yöneticisi için tavsiyeleri kapat ibaresini bulamadım

Son düzenleme:

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8

Bunların hepsi denendi zaten. Hiçbiri maalesef işe yaramıyor. Yine gelecektir reklamlar.

Üst Alt