İnceleme Bölgelere Göre Face ID ve Ses Yüksekliği Durumu

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Bunların hepsi denendi zaten. Hiçbiri maalesef işe yaramıyor. Yine gelecektir reklamlar.
Adguard premium alın, sadece telefonun kendisinde olanları değil diğer tüm reklamları engelleyin. Bende var adguard. Telefonu bugün satın aldım. Deneyip sonucu yazarım.

Türkiye bölgesinde reklam var mı peki?
Ses yüksek çıkıyor dedi konu sahibi. Ben face is kullanmıyorum zaten.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vaay süper denedimVe
oldu

Dosya yöneticisi için tavsiyeleri kapat ibaresini bulamadım
Hepsinde farklı yazıyor olabilir. Bazılarında öneri gösterme vs yazıyor...

stecir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Çok zaman harcamışsınızdır, elinize sağlık çok güzel paylaşım.Tr kullanıyorum Mi App uygulaması mevcut değil üstad?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Çok zaman harcamışsınızdır, elinize sağlık çok güzel paylaşım.Tr kullanıyorum Mi App uygulaması mevcut değil üstad?

apk olarak indirip kura bilirsin çok da problem değil ,

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Çalışmıyor öyle. Bölgeni deyişmessen aktivleşmiyor

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Türkiyede kurdum kullanıyorum ben apk olarak , hatta sistem uygulamalarını bile güncelledim ,

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Adguard premium alın, sadece telefonun kendisinde olanları değil diğer tüm reklamları engelleyin. Bende var adguard. Telefonu bugün satın aldım. Deneyip sonucu yazarım.

Türkiye bölgesinde reklam var mı peki?
Ses yüksek çıkıyor dedi konu sahibi. Ben face is kullanmıyorum zaten.

Hepsinde farklı yazıyor olabilir. Bazılarında öneri gösterme vs yazıyor...

Öncelikle ilk mesajda belirttiğim üzere iki bölgede reklamsız kullanabiliyorum. Dolayısıyla 3. Parti uygulama kullanma taraftarı değilim. Ne okursa olsun bu tip programları çok güvenli bulmam.

İkincisinde evet tr'de de yüksek ses vardı o dönem. Şu an beta kullndığım için stabil sürümde ne durumda bilmiyorum

Rica ederim ne demek. Diğer arkadaşın dediği gibi apk indirip kullanabilirsiniz. O zamanlar kullanıyordum. Şu an açıkçası gerek duymuyorum. Çünkü telefonun kendisi zaten sistem güncelleme üzerinden bunları güncelliyor. Diğer uygulmalrı da oradan yüklemediğim için şu an kullanmıyorum maalesef

Bülentse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bülent
Cihazım
mi 8
Konular
2
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonun Bölge ayarlarındaki yaklaşık 213 ülkeyi tek tek bölge olarak seçip face id (yüz tanıma) ile yüksek ses içerip içermediğini kontrol ettim. Ayrıntılı bilgileri ( hangi ülkede reklam daha çok hangisinde az ya da hangi ülkede hangi programlar telefona otomatik olarak yükleniyor) daha sonra excelde hazırlayıp eklerim. Şimdilik kabaca yüz tanıma ile ses durumlarını paylaşıyorum.

Mi 8 Global Stable 10.0.3.0

Face id ( Yüz tanıma olan Bölgeler) :

Fransa, hindistan, honkong, endonezya, malezya, katar, rusya, singapur, güney kore, tayvan, tayland, vietnam, ispanya, polonya, azerbaycan, kırgızistan, belarus, danimarka, moldova, moğolistan, belçika, gürcistan, hollanda, birleşik krallık, nepal, özbekistan, tacikistan, yunanistan, kazakistan, bengladeş, türkmenistan, italya, ermenistan,

Sesi hem yüksek hem de face id olan bölgeler:

Hindistan, azerbaycan, gürcistan, ermenistan, tacikistan, moldova, moğolistan, kırgızistan, belarus, singapur, tayvan, tayland, vietnam, endonezya,

Ben azerbaycan ve gürcistanı tercih ediyorum. Sürekli reklam bildirimi gelmiyor telefona. Yalnız bu bölgelerde de mi app yok. Uygulamalar ve gps de sorunsuz çalışıyor.

Hindistan kadar rezalet bir bölge görmedim. Neredeyse kamerayı açarken bile reklam gelcek telefona.

Avrupa ülkelerinde ses düzeyleri düşük. Muhtemelen kısıtlamalardan dolayı.

Aslında face id olsa en güzeli Türkiye. Hem tema uygulaması hem mi app uygulaması mevcut hem de ses yüksek.

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Öncelikle ilk mesajda belirttiğim üzere iki bölgede reklamsız kullanabiliyorum. Dolayısıyla 3. Parti uygulama kullanma taraftarı değilim. Ne okursa olsun bu tip programları çok güvenli bulmam.

İkincisinde evet tr'de de yüksek ses vardı o dönem. Şu an beta kullndığım için stabil sürümde ne durumda bilmiyorum

/QUOTE]

Peki kardeşim bu bölge seçiminin bir dezavantajı var mı? Mi app uygulaması dışında.

Arama, GPS, 3g/4g özellikleri vs gibi şeylerde bulunduğumuz bölge ile seçtiğimiz bölge farklı olduğundan çalışmama verimli çalışmama gibi şeyler olabilir mi?

"Şunu bilin, şundan feragat etmeniz gerekli " gibi bir şey diyebilir misiniz?

Rica ederim ne demek. Diğer arkadaşın dediği gibi apk indirip kullanabilirsiniz. O zamanlar kullanıyordum. Şu an açıkçası gerek duymuyorum. Çünkü telefonun kendisi zaten sistem güncelleme üzerinden bunları güncelliyor. Diğer uygulmalrı da oradan yüklemediğim için şu an kullanmıyorum maalesef

Peki kardeşim bu bölge seçiminin bir dezavantajı var mı? Mi app uygulaması dışında.

Arama, GPS, 3g/4g özellikleri vs gibi şeylerde bulunduğumuz bölge ile seçtiğimiz bölge farklı olduğundan çalışmama verimli çalışmama gibi şeyler olabilir mi?

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8

Bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım. Artı bu bölge seçimini istediğiniz zaman istediğiniz kadar değiştirebiliyorsunuz. Bir problem yaşarsanız zaten değiştirirsiniz.

OnRGnC61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Reis emeğine sağlık vallahi çok uğraşmışsın

Üst Alt