İnceleme Bölgelere Göre Face ID ve Ses Yüksekliği Durumu

Opethian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Selamlar, ahize kısık ses sorununu hala çözemedim, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz, telefon konuşmalarım çok rezil durumda, diş fırçasıyla falan da temizledim bir türlü düzelmedi, ses kayıtlarını falan dinlerken sorun yok, nedir derdi anlayamadım

Ozalp4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Selamlar, ahize kısık ses sorununu hala çözemedim, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz, telefon konuşmalarım çok rezil durumda, diş fırçasıyla falan da temizledim bir türlü düzelmedi, ses kayıtlarını falan dinlerken sorun yok, nedir derdi anlayamadım
Bende aynı sorunla boğuştum 6 ay hoparlör den konuşmaktan bıktım artık gönderdim garantiye halledildi yok hava ver yok diş fırçası ile temizle gerek yok şimdi sıfır gibi normal ahizeden konuşuyorum

EsCoBaR_P

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tibet
Cihazım
mi 8
Konular
0
Aynı sorun bende de mevcut son güncellemeden sonra, çözebilen var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun bende de mevcut son güncellemeden sonra, çözebilen var mı?

CANPARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Redmi note 10
Konular
14
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonun Bölge ayarlarındaki yaklaşık 213 ülkeyi tek tek bölge olarak seçip face id (yüz tanıma) ile yüksek ses içerip içermediğini kontrol ettim. Ayrıntılı bilgileri ( hangi ülkede reklam daha çok hangisinde az ya da hangi ülkede hangi programlar telefona otomatik olarak yükleniyor) daha sonra excelde hazırlayıp eklerim. Şimdilik kabaca yüz tanıma ile ses durumlarını paylaşıyorum.

Mi 8 Global Stable 10.0.3.0

Face id ( Yüz tanıma olan Bölgeler) :

Fransa, hindistan, honkong, endonezya, malezya, katar, rusya, singapur, güney kore, tayvan, tayland, vietnam, ispanya, polonya, azerbaycan, kırgızistan, belarus, danimarka, moldova, moğolistan, belçika, gürcistan, hollanda, birleşik krallık, nepal, özbekistan, tacikistan, yunanistan, kazakistan, bengladeş, türkmenistan, italya, ermenistan,

Sesi hem yüksek hem de face id olan bölgeler:

Hindistan, azerbaycan, gürcistan, ermenistan, tacikistan, moldova, moğolistan, kırgızistan, belarus, singapur, tayvan, tayland, vietnam, endonezya,

Ben azerbaycan ve gürcistanı tercih ediyorum. Sürekli reklam bildirimi gelmiyor telefona. Yalnız bu bölgelerde de mi app yok. Uygulamalar ve gps de sorunsuz çalışıyor.

Hindistan kadar rezalet bir bölge görmedim. Neredeyse kamerayı açarken bile reklam gelecek telefona.

Avrupa ülkelerinde ses düzeyleri düşük. Muhtemelen kısıtlamalardan dolayı.

Aslında face id olsa en güzeli Türkiye. Hem tema uygulaması hem mi app uygulaması mevcut hem de ses yüksek.
Beta rom lar nasıl acaba

tiske

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mtiske
Cihazım
Redmi 6
Meslek
Kalite