İnceleme Bölgelere Göre Face ID ve Ses Yüksekliği Durumu

stecir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi8
Konular
2
En iyi şarj tüketimi ülkesi Türkiye diyebilirim , tüm gün iş için kullanıyorum, mail konuşma, whatsapp ve diğer tüm sosyal medyalar,akşam 3-4 el pubg ve kızımın video performansı sonrası %21 lerde ,bıraksan sabaha %15 ile başlar ve sanırım sabah 10-11:00 e kadar da idare eder diye düşünüyorum, diğer ülkelerde şarjın daha az gittiğine şahit oldum,tek dezavantajı yüz kilidini kullanamamak, TR ye ne zaman gelir ,gelecek mi (8:) acaba?

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
En iyi şarj tüketimi ülkesi Türkiye diyebilirim , tüm gün iş için kullanıyorum, mail konuşma, whatsapp ve diğer tüm sosyal medyalar,akşam 3-4 el pubg ve kızımın video performansı sonrası %21 lerde ,bıraksan sabaha %15 ile başlar ve sanırım sabah 10-11:00 e kadar da idare eder diye düşünüyorum, diğer ülkelerde şarjın daha az gittiğine şahit oldum,tek dezavantajı yüz kilidini kullanamamak, TR ye ne zaman gelir ,gelecek mi (8:) acaba?

Bol salat-u selam getirip, inancımızı diri tutmamız lazım. İnşallah gelicek, Allah dan umut kesilmez!!!!

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Bol salat-u selam getirip, inancımızı diri tutmamız lazım. İnşallah gelicek, Allah dan umut kesilmez!!!!
Benim için önemli olan GPS. Onun düzeltilmesi lazım. Yeni aldım telefonu. GPS düzeltme ayarları yolları var. Henüz denemedim ama deneyeceğim.

Şunu sormak istiyorum. Bölge ayarını başta Azerbaycan ayarladım. Sonra Türkiye ayarlamak istedim. Ayarlara girip bölge yazdım. Türkiye işaretledim. Bu kadarcık mı yani? Sadece bu işaretlemeden dolayı mı pil daha fazla dayanacak?

horatio

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
orta seviye
Cihazım
mi 5
Konular
0
Selamlar;
xiaomi eu rom9.2.15 kullanıyorum, ayarlar kısmında bölge diye bir yer yok, her romda olmuyor mu acaba?
Yüz tanıma çalışıyor.

ne0n66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habip
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
2
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar. Bende Mi 8 alma arifesindeyim. Bu konuya denk geldim şimdi anlamadığım birşey var bu tüm mi 8 lerde mi böyle ? Ben global versiyon olan mi 8 almayı planlıyordum ?

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
bu dediğiniz olay ne ki? bölge seçiyorsunuz.
Türkiye de henüz face id yok mi8 için. farklı bir bölgeyi seçmeniz gerekiyor. Reklam vs zaten uygulamalardan kapatılıyor.

Son düzenleme:

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Mi8 litede bölgeyi türkçe yaptığında yüz tanıma var. Mi8 lerede gelirmi acaba

ticgiahboi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
mi note 3
Konular
6
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonun Bölge ayarlarındaki yaklaşık 213 ülkeyi tek tek bölge olarak seçip face id (yüz tanıma) ile yüksek ses içerip içermediğini kontrol ettim. Ayrıntılı bilgileri ( hangi ülkede reklam daha çok hangisinde az ya da hangi ülkede hangi programlar telefona otomatik olarak yükleniyor) daha sonra excelde hazırlayıp eklerim. Şimdilik kabaca yüz tanıma ile ses durumlarını paylaşıyorum.

Mi 8 Global Stable 10.0.3.0

Face id ( Yüz tanıma olan Bölgeler) :

Fransa, hindistan, honkong, endonezya, malezya, katar, rusya, singapur, güney kore, tayvan, tayland, vietnam, ispanya, polonya, azerbaycan, kırgızistan, belarus, danimarka, moldova, moğolistan, belçika, gürcistan, hollanda, birleşik krallık, nepal, özbekistan, tacikistan, yunanistan, kazakistan, bengladeş, türkmenistan, italya, ermenistan,

Sesi hem yüksek hem de face id olan bölgeler:

Hindistan, azerbaycan, gürcistan, ermenistan, tacikistan, moldova, moğolistan, kırgızistan, belarus, singapur, tayvan, tayland, vietnam, endonezya,

Ben azerbaycan ve gürcistanı tercih ediyorum. Sürekli reklam bildirimi gelmiyor telefona. Yalnız bu bölgelerde de mi app yok. Uygulamalar ve gps de sorunsuz çalışıyor.

Hindistan kadar rezalet bir bölge görmedim. Neredeyse kamerayı açarken bile reklam gelcek telefona.

Avrupa ülkelerinde ses düzeyleri düşük. Muhtemelen kısıtlamalardan dolayı.

Aslında face id olsa en güzeli Türkiye. Hem tema uygulaması hem mi app uygulaması mevcut hem de ses yüksek.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu türkiye de face id olmamasının sebebini bilen var mı _??

Üst Alt