Soru Band 20

rone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 se
Konular
8
Band 20 ile ilgili konuları burada toplayabiliriz. Öncelikle sorunun tanımını yapalım.

Gerek bu forumda, gerek donanımhaberde, IMEI atıldıktan sonra, çoğu kişi, band 20'nin gittiğini ve 800MHz üzerinden hizmet alamadığını belirtmiş. Bazıları telefonun genel çekim performansında kötüleşme hissettiklerini söylemiş.

IMEI atıldıktan sonra band 20'nin gitmesi, gerçek bir durum mudur ? Sadece band 20 çeken yerde deneme yapan biri var mıdır ?

Turkcell'in band 20 kullanmadığı, Vodafone'un sadece kırsalda band 20 kullandığı söyleniyor. Türk Telekom'da durum nedir ?

Çift hat kullananların deneyimleri nelerdir ?

IMEI atma işlemi, neden sadece band 20'yi etkilemektedir ? Bu banda özel durum nedir ?

IMEI kaydı yapmış ve yapmamış kişiler, mevcut bandlara Network Signal Guru uygulamasıyla ile bakıp ekran görüntüsü alıp, paylaşabilirler mi ? Ve yine kullandıkları rom'u yazabilirler mi ? Elimizde konu ile ilgili gerçek bir bilgi olması için mümkün olduğunca fazla kullanıcıdan veri almalıyız. En az 10-15 kullanıcı.

Sorunu yaşadığını iddia edip çözüm bulan biri var mıdır ?

muhammet1667

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9se
Konular
1
s.a tek sim ile band20 geldi bende başka bir siteden dosyaları alıp denedim oldu içinden aldıgım yedekle denedim ilk tek imei yaptım olmadı sonra paylasılan qnc yedeyiyle yaptım şuan sıkıntısız band20 geldi
Hocam özelden yada burdan aşama aşama nasıl yapildigini anlatirmisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

s.a tek sim ile band20 geldi bende başka bir siteden dosyaları alıp denedim oldu içinden aldıgım yedekle denedim ilk tek imei yaptım olmadı sonra paylasılan qnc yedeyiyle yaptım şuan sıkıntısız band20 geldi
Hocam özelden yada burdan aşama aşama nasıl yapildigini anlatirmisiniz

Oyla:

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
Nasıl yaptığını anlatan ve dosyaları nasıl temin edebileceğimizi anlattığın bir konu açsan süper olacak.

Oyla:

emcbobo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mi9 se
Konular
21
Band 20 sonrası hız testi gerçekten çok fark ediyor cihazda 1 haftadır band 20 li kullanıyorum 3g ye düştüğünü görmedim önceden sürekli 3g ye düşerdi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-30-12-52-00-147_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2020-01-30-12-52-00-147_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    470,5 KB · Görüntüleme: 120
Oyla:

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Garip bir sorunum var . Hattım vofadone mi9t kullanıyorum signal network guru ile baktığımda band20 var görünüyor . hız testinde 2 mbps hız alıyorum . hattımı samsung s6 ya takıyorum 150 mps hız alıyorum . Sorun nedir acaba .

Ekli dosyalar

• wewe.png
    wewe.png
    171,9 KB · Görüntüleme: 79
Oyla:

manasturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi5s 64gb
Konular
3
Garip bir sorunum var . Hattım vofadone mi9t kullanıyorum signal network guru ile baktığımda band20 var görünüyor . hız testinde 2 mbps hız alıyorum . hattımı samsung s6 ya takıyorum 150 mps hız alıyorum . Sorun nedir acaba .
9t grubuna yazdın mı hattında turkcell denedin mi ?

Oyla:

segdir1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
segdir
Cihazım
mi9 lite
Konular
1
bende bu konuda bilgi alabilirmiyim nasıl yaptıgınız konusunda... teşekkürler...

Oyla:
Üst Alt