Soru Arama ve mesaj uygulaması

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, arkadaşıma aldığım Redmi Note 8 cihazımız elimize ulaştı. Sistem kurulumunu yaptık. Kendim Mi note 3 kullanıyorum ve note 8 cihazı ile arama ve mesaj uygulamasının farklı olduğunu gördüm. Google nin saf Android uygulamaları galiba, bunu düzeltmenin, alışılmış xiaomi uygulamasına döndürmenin bir yolu var mı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

efemcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Red mi Note 7
Konular
0
Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
hocam video yu izledim herşeyi yaptım fassboot modundayken yeniden deneyin hatası veriyor usb kablosunu değiştim... usb port u değiştim ne yaptıysam olmadı... :(
Ne yaptığını, nasıl yaptığını bilemem. Bende hiç sorun çıkmadan yüklendi. Bir de şuraya bak istersen ama burada eski sürüm anlatılıyor.

Oyla:

efemcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Red mi Note 7
Konular
0
Ne yaptığını, nasıl yaptığını bilemem. Bende hiç sorun çıkmadan yüklendi. Bir de şuraya bak istersen ama burada eski sürüm anlatılıyor.
hocam ben google aramalar, rehber takvim yerine miui sürümüne dönmek istiyorum bunu yüklemek içi,n de hindistan romunu yükleyin dediniz xaomi v2 tool indirdim pc ye bağladım ordan euro romu yüklemeye çalıştım bootloader kilidi kapalı olduğu için yüklemedi... daha sonra zaomi tool u tekrar açıp costum tom not offical sekmesinden pc üzerinden yüklemek istedim ama dosya yok şimdi hindistan romu nerden nasıl indirebilirim? lütfen yardım edin...şimdiden tşkkler

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Hindistan romunu yükleyeceksin. Euro romu denemedim, yüklemedim. Custom rom yüklemek istediğin için bootloader kapalı diyor. Bootloader kapalı iken sadece Stock rom yüklenir. Bu da zaten senin istediğin değil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Program zaten size uygun romları buluyor. Nerede hata yaptığını bilmeden bişey söylemek zor.

Oyla:

efemcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Red mi Note 7
Konular
0
Hindistan romunu yükleyeceksin. Euro romu denemedim, yüklemedim. Custom rom yüklemek istediğin için bootloader kapalı diyor. Bootloader kapalı iken sadece Stock rom yüklenir. Bu da zaten senin istediğin değil mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Program zaten size uygun romları buluyor. Nerede hata yaptığını bilmeden bişey söylemek zor.
Hocam programın bana sunduğu romlar çin ,global ve Euro rom ları. Onun dışında PC den yükle bölümü var.Manuel indirip program sayesinde yüklesem diyorum ama hindistan romu indirip nasıl yükleyeceğim bîlmiyorum.

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Bildiğim için söylemiyorum. Hindistan romunu nereden bulurum diyorsun ya onun için yazıyorum. Aşağıdaki linklerden indirip Xiaomi Tool ile dene istersen ama sorumluluğu sana aittir.

Oyla:

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam mi 9 t pro da da aynıydı . Rom geçişi yaptım rahatım. Tavsiyem bu yöndedir.
Hocam hangi Roma geçiş yaptınız? Ben redmi note 9 pro kullanıyorum. Eu rom denedim, 2 gün kullandım, bayağı saçma geldi bana. Çünkü herşeyiyle oynamışlar romun.

Oyla:

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Hocam hangi Roma geçiş yaptınız? Ben redmi note 9 pro kullanıyorum. Eu rom denedim, 2 gün kullandım, bayağı saçma geldi bana. Çünkü herşeyiyle oynamışlar romun.
normal oynanmış rom kullanınca orjişnal CN rom görünce insan biraz saçmalar normal

Eu Türkçe dil ve google eklenmişl orjinal romdur siz daha önce hiç çin orjinal rom kullanmadığınız çok belli.

he yok ben avruma rom istiyorsum dersen

Redmi Note 9 Pro – Indonesia Stable ROM

bunu indircen.

Oyla:

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
normal oynanmış rom kullanınca orjişnal CN rom görünce insan biraz saçmalar normal

Eu Türkçe dil ve google eklenmişl orjinal romdur siz daha önce hiç çin orjinal rom kullanmadığınız çok belli.

he yok ben avruma rom istiyorsum dersen

Redmi Note 9 Pro – Indonesia Stable ROM

bunu indircen.
Hocam telefonu ilk aldığımda 11.0.4.0 QJZMİXM sürümü vardı. yani global. sonra Linkte verdiğiniz sürüm güncelleme olarak geldi. Onu kurdum ama hiç memnun kalmadım. Çünkü Arayüzlerde ve animasyonlara geçişlerde kasma oluyordu. bu da beni rahatsız etti. İkinci bir sorun olarak da batarya aşrı hızlı gitmeye başladı. arka planda kendini bitiriyordu. Ben de biraz araştırdım ve eski sürüm olan 11.0.4.0 e geçiş yaptım. sonra romlara merak saldım biraz. Forumlarda EU romları önerdiler. EU rom kurdum. batarya performansı artmıştı ama arayüzlerde halen kasma oldugu için tekrardan global 11.0.4.0 sürümünü yükledim. ama bunda da sistem full Google uygulamaları var. açıkcası pek sevmedim. Ama EU romda ki tek bir sey hosuma gitmişti o da orjinal arama ve mesaj uygulaması olmasıdır. EU romlar hafif ama işte telefon elimde çakma gibi duruyor. yani telefon zevki kaçıyor bir miktar. sizce Hintli sürüm nasıl olur? kusuruma bakmayın biraz uzun yazdım.

Oyla:

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Hocam telefonu ilk aldığımda 11.0.4.0 QJZMİXM sürümü vardı. yani global. sonra Linkte verdiğiniz sürüm güncelleme olarak geldi. Onu kurdum ama hiç memnun kalmadım. Çünkü Arayüzlerde ve animasyonlara geçişlerde kasma oluyordu. bu da beni rahatsız etti. İkinci bir sorun olarak da batarya aşrı hızlı gitmeye başladı. arka planda kendini bitiriyordu. Ben de biraz araştırdım ve eski sürüm olan 11.0.4.0 e geçiş yaptım. sonra romlara merak saldım biraz. Forumlarda EU romları önerdiler. EU rom kurdum. batarya performansı artmıştı ama arayüzlerde halen kasma oldugu için tekrardan global 11.0.4.0 sürümünü yükledim. ama bunda da sistem full Google uygulamaları var. açıkcası pek sevmedim. Ama EU romda ki tek bir sey hosuma gitmişti o da orjinal arama ve mesaj uygulaması olmasıdır. EU romlar hafif ama işte telefon elimde çakma gibi duruyor. yani telefon zevki kaçıyor bir miktar. sizce Hintli sürüm nasıl olur? kusuruma bakmayın biraz uzun yazdım.
o zaman hintli rom işimiz görür.
bende hiç bir zaman kasma olmadı hiç bir zamanbda eu bende yada çevremde çakma rom gibi gözükmedi çünkü orjinal romdur Yani çin romdur.
çin rom kullanabilirsiniz ingilizce dil var.

Oyla:
Üst Alt