Soru Arama ve mesaj uygulaması

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, arkadaşıma aldığım Redmi Note 8 cihazımız elimize ulaştı. Sistem kurulumunu yaptık. Kendim Mi note 3 kullanıyorum ve note 8 cihazı ile arama ve mesaj uygulamasının farklı olduğunu gördüm. Google nin saf Android uygulamaları galiba, bunu düzeltmenin, alışılmış xiaomi uygulamasına döndürmenin bir yolu var mı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

efemcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Red mi Note 7
Konular
0
Hocam mi 9 t pro da da aynıydı . Rom geçişi yaptım rahatım. Tavsiyem bu yöndedir.
rom u değiştirdikten sonra ime silinir mi?
daha sonra tekrar güncelleme yapılırsa yine google aramalara geçer mi?
lütfen cvp yazın

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Merhaba, arkadaşıma aldığım Redmi Note 8 cihazımız elimize ulaştı. Sistem kurulumunu yaptık. Kendim Mi note 3 kullanıyorum ve note 8 cihazı ile arama ve mesaj uygulamasının farklı olduğunu gördüm. Google nin saf Android uygulamaları galiba, bunu düzeltmenin, alışılmış xiaomi uygulamasına döndürmenin bir yolu var mı
Senin gibi sırf bu sorunlardan dolayı Hindistan romuna geçtim. Bir arkadaş yanlış söylemiş, Hindistan kararlı romu custom rom değil stock romdur. Custom olanı da varsa bilmem ama customa gerek yok. Xiaomi Tool v.2 ile bootloader açmaya gerek olmadan yükleniyor. Ben yükledim çok memnunum. Arama, kişiler, mesajlar uygulamalarında googlenkilerden kurtulmanın başka yolu yok. Bunlardan başka uygulama kursan bile varsayılan olarak ayarlanamıyor.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
lütfen cvp yazın
Rom değiştirme ile IMEI alakası yok hocam.
Romu değiştirmediğiniz sürece Google arama ve mesaj uygulaması gelmez romu değiştirmeniz lazım.

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
lütfen cvp yazın
Hindistan romuna Xiaomi Tool ile geçtim, güncelleme olunca Google aramalar geri gelmiyor. Çünkü Hindistan romunda bunlar yok zaten. Telin kaçak olup IMEI dışardan girildiyse iyi araştırman lazım, rom atınca, güncelleyince sorun çıkabilir.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hindistan romuna Xiaomi Tool ile geçtim, güncelleme olunca Google aramalar geri gelmiyor. Çünkü Hindistan romunda bunlar yok zaten. Telin kaçak olup IMEI dışardan girildiyse iyi araştırman lazım, rom atınca, güncelleyince sorun çıkabilir.
Sorun çıkmaz hocam.

Oyla:

efemcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Red mi Note 7
Konular
0
Sorun çıkmaz hocam.
yani normade olduğu gibi güncellemeleri sorunsuz yükleyebilicek telefon doğru mu anladım... ve imei silinmeyecek (tel... yurt dışı )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Senin gibi sırf bu sorunlardan dolayı Hindistan romuna geçtim. Bir arkadaş yanlış söylemiş, Hindistan kararlı romu custom rom değil stock romdur. Custom olanı da varsa bilmem ama customa gerek yok. Xiaomi Tool v.2 ile bootloader açmaya gerek olmadan yükleniyor. Ben yükledim çok memnunum. Arama, kişiler, mesajlar uygulamalarında googlenkilerden kurtulmanın başka yolu yok. Bunlardan başka uygulama kursan bile varsayılan olarak ayarlanamıyor.
xaomi toll v.2 sürümünden direk hindistan romunu kurup yüklersem oluyor mu.... kurulum videosu var mı? hocam yanlış birşey yapmak istemiyorum

Son düzenleme:
Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
yani normade olduğu gibi güncellemeleri sorunsuz yükleyebilicek telefon doğru mu anladım... ve imei silinmeyecek (tel... yurt dışı )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

xaomi toll v.2 sürümünden direk hindistan romunu kurup yüklersem oluyor mu.... kurulum videosu var mı? hocam yanlış birşey yapmak istemiyorum
İhtiyacın olan herşeyi bunlarda bulabilirsin.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt