Soru Arama ve mesaj uygulaması

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, arkadaşıma aldığım Redmi Note 8 cihazımız elimize ulaştı. Sistem kurulumunu yaptık. Kendim Mi note 3 kullanıyorum ve note 8 cihazı ile arama ve mesaj uygulamasının farklı olduğunu gördüm. Google nin saf Android uygulamaları galiba, bunu düzeltmenin, alışılmış xiaomi uygulamasına döndürmenin bir yolu var mı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Buradan indirebilirsiniz

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam mi 9 t pro da da aynıydı . Rom geçişi yaptım rahatım. Tavsiyem bu yöndedir.
Cihazı biraz kullanıp garantilik bir işi olmadığından emin olup sonra rom işlerini girmeyi düşünüyorum. Donanımsal bir sorun çıkar sonra romu orginal yap bt kilidini kapa falan uğraşmak istemedim :)

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Keşke yeni aldığımız sıfır cihaza böyle rom değişimi gibi şeyler yapmadan miui ın kendi arama ve mesaj yazılımı seçme şansımız olsaydı, çünkü alışılmış birşey ve güzeldi yani. Alışacağız artık ilerde cihazın sorunsuzluğundan emin olunca rom değişime giderim. Hepinize verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, yeni bir yol olursa aktarırsanız mutlu olurum.

Merhaba dediğiniz yönetimi denedim ancak resmi olmayan kaynaktan sistem uygulaması yüklenemez hatası verdi
Hocam alakasız olacak ama sorunsuzlugundan emin olmak nasıl oluyor? Ne kadar bir süre için de bende garantili ve rom atixam ama öğrenmek istiyorum

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Hocam alakasız olacak ama sorunsuzlugundan emin olmak nasıl oluyor? Ne kadar bir süre için de bende garantili ve rom atixam ama öğrenmek istiyorum
2 hafta gibi bir süre cihazın ahizesi olsun hoparlörü kamerası olsun özellikle de ekranı olsun bir sorun çıkmazsa rom yüklemeye işine girmeyi düşünüyorum. Çünkü fabrikasyon bir sorun varsa bu süre zarfında kendini gösterir diye tahmin ediyorum.

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
2 hafta gibi bir süre cihazın ahizesi olsun hoparlörü kamerası olsun özellikle de ekranı olsun bir sorun çıkmazsa rom yüklemeye işine girmeyi düşünüyorum. Çünkü fabrikasyon bir sorun varsa bu süre zarfında kendini gösterir diye tahmin ediyorum.
Hocam Haziran'da aldım bugune kadar ne ghost scresn oldu ne bir şey cihazım rn7 bunlarda mesud biliyorsunuz sadece bı MIUI 11 geçtikten sonra yakınlık sensörü kalibrasyonu yapmam gerekti sizce bu cihaza rom atmalimiyim

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

Cihazı biraz kullanıp garantilik bir işi olmadığından emin olup sonra rom işlerini girmeyi düşünüyorum. Donanımsal bir sorun çıkar sonra romu orginal yap bt kilidini kapa falan uğraşmak istemedim :)
Özür dilerim hocam kusura bakmayın ben indirip kurmuştum bende olmuştu yanlış bilgi verdim tekrardan kusura bakmayın..

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
İyi dediğim iki dakika dayanmıyor hocam..

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
İyi dediğim iki dakika dayanmıyor hocam..
Bence artık yükleme hevesiniz varsa yükleyin çıkacak olan sorun çıkacağı varsa yine çıkar. En kötü orginal romu kurar kilidini kapatır yollarsınuz birşey olursa.

Özür dilerim hocam kusura bakmayın ben indirip kurmuştum bende olmuştu yanlış bilgi verdim tekrardan kusura bakmayın..
Önemli değil denemiş olduk, rom atmaktan başka bir çözüm pek görünmüyor gibi.

Oyla:

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
Bence artık yükleme hevesiniz varsa yükleyin çıkacak olan sorun çıkacağı varsa yine çıkar. En kötü orginal romu kurar kilidini kapatır yollarsınuz birşey olursa.

Önemli değil denemiş olduk, rom atmaktan başka bir çözüm pek görünmüyor gibi.
Garanti delta ise BT yi kapatıp açmak sorun değilde. Evo KVK GENPA vs ise bunlar baya baya BT açılmış mı açılmamış mı sorgulama yapıyorlarmış. Sırf bu yüzden biraz daha bekliyorum. Dikkatli olmakta fayda var yineangel~~
Seviyenizi daha yeni fark ettim. Siz bunları çoktan duymuşsunuzdur zaten kusura bakmayın:$

Oyla:

UnmoveD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
15
Googleden miui contacts and dialer apk aratip simdi indirdim ve kurdum oldu:) ama hata verdi

Oyla:
Üst Alt