Soru Arama ve mesaj uygulaması

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, arkadaşıma aldığım Redmi Note 8 cihazımız elimize ulaştı. Sistem kurulumunu yaptık. Kendim Mi note 3 kullanıyorum ve note 8 cihazı ile arama ve mesaj uygulamasının farklı olduğunu gördüm. Google nin saf Android uygulamaları galiba, bunu düzeltmenin, alışılmış xiaomi uygulamasına döndürmenin bir yolu var mı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Merhaba, arkadaşıma aldığım Redmi Note 8 cihazımız elimize ulaştı. Sistem kurulumunu yaptık. Kendim Mi note 3 kullanıyorum ve note 8 cihazı ile arama ve mesaj uygulamasının farklı olduğunu gördüm. Google nin saf Android uygulamaları galiba, bunu düzeltmenin, alışılmış xiaomi uygulamasına döndürmenin bir yolu var mı
Hindistan rom'u yüklerseniz Mi Arama ve Mesaj gelir.

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
ben apkmirrordan mesaj uygulamasını indirip kurdum. hataverdi kaldırdım. yapamadım. olursa bende kurmak isterim

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Keşke yeni aldığımız sıfır cihaza böyle rom değişimi gibi şeyler yapmadan miui ın kendi arama ve mesaj yazılımı seçme şansımız olsaydı, çünkü alışılmış birşey ve güzeldi yani. Alışacağız artık ilerde cihazın sorunsuzluğundan emin olunca rom değişime giderim. Hepinize verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, yeni bir yol olursa aktarırsanız mutlu olurum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pardon hocam çok yanlış anlamışım o zaman hatamı şöyle telafi edeyim Google arama motoruna miui contact and dialer apk diye yazarsanız ilk linkten indirebilirsiniz
Merhaba dediğiniz yönetimi denedim ancak resmi olmayan kaynaktan sistem uygulaması yüklenemez hatası verdi

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Keşke yeni aldığımız sıfır cihaza böyle rom değişimi gibi şeyler yapmadan miui ın kendi arama ve mesaj yazılımı seçme şansımız olsaydı, çünkü alışılmış birşey ve güzeldi yani. Alışacağız artık ilerde cihazın sorunsuzluğundan emin olunca rom değişime giderim. Hepinize verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, yeni bir yol olursa aktarırsanız mutlu olurum.
Buradan indirebilirsiniz

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba dediğiniz yönetimi denedim ancak resmi olmayan kaynaktan sistem uygulaması yüklenemez hatası verdi
Hocam mi 9 t pro da da aynıydı . Rom geçişi yaptım rahatım. Tavsiyem bu yöndedir.

Oyla:
Üst Alt