Soru AOSP mi MIUI mı?

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
İyi günler forum ahalisi. Herkesin dediği gibi renkler ve zevkler tartışılmaz fakat özellikler, kullanım, özelleştirme, optimizasyon, ram kullanımı, batarya ömrü gibi faktörler göz önünde bulundurulursa sizce hangi rom Mi 9T için idealdir?

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Bu da benim mottom: MIUI EU varken, MIUI EU kullanılır.
MI 9 SE'de hiçbir EU rom EEA gibi çalışmıyor hocam.EEA V10.3.9.0'da 8 saat ekran sürem vardı,full kullanımda.En kısa zamanda tekrar döneceğim, rom bug doluydu ama ekran süresi mükemmeldi.Daha iyisi çıkmadı,çıkacak gibi de durmuyor.

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
başından beri kişisel görüşlerimizi belirtiyoruz zaten :D
Başından beri kişisel görüşümü belirtiyorum zaten haha-- Rom seçimi Mavi mi güzel bir renk? Mavinin az açığının biraz koyusu mu ? gibi bir sorunun cevabı.

Oyla:

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
Başından beri kişisel görüşümü belirtiyorum zaten haha-- Rom seçimi Mavi mi güzel bir renk? Mavinin az açığının biraz koyusu mu ? gibi bir sorunun cevabı.
İşte buna katılmıyorum dostum performans fark ediyorsa olay değişiyor benim gözümde

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
İşte buna katılmıyorum dostum performans fark ediyorsa olay değişiyor benim gözümde
MIUI Pro romdaki sadakat dışında, ben her telefon değiştirmemde, ilk iş şu romu hemen kurarım güncellemeler dışında hiç dokunmam diyen kaç kişi vardır. Aynı şey AOSP romlar içinde geçerli. Haftada bir kaç rom hatta günlük rom değiştiriyor insanlar. Yıl başından beri kaç rom değiştirdiniz, son yüklü romu kaç gün daha kullanırsınız sizce. Seçenek çoksa seçim her zaman zor, seçenek çoksa hiç biri tam değil, birin diğerinden çokta büyük farklılıkları yoktur, belli bir yöne odaklanıyor, öne çıkarıyor. Kişilerin beklentileri bazen de, merak ve can sıkıntıları ile ilgili BENCE.

Oyla:

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
MIUI Pro romdaki sadakat dışında, ben her telefon değiştirmemde, ilk iş şu romu hemen kurarım güncellemeler dışında hiç dokunmam diyen kaç kişi vardır. Aynı şey AOSP romlar içinde geçerli. Haftada bir kaç rom hatta günlük rom değiştiriyor insanlar. Yıl başından beri kaç rom değiştirdiniz, son yüklü romu kaç gün daha kullanırsınız sizce. Seçenek çoksa seçim her zaman zor, seçenek çoksa hiç biri tam değil, birin diğerinden çokta büyük farklılıkları yoktur, belli bir yöne odaklanıyor, öne çıkarıyor. Kişilerin beklentileri bazen de, merak ve can sıkıntıları ile ilgili BENCE.
2 senedir xiaomi kullandım mi 8 lite cihazım da 5 ay pixel expreince kullandım 3 ay eu kullandım yaklaşık 2 aydır mi 9t kullanıyorum 1 ay custom kullandım 1 ay aosp sürekli rom değiştirmiyorum ama dediklerin de haklısın

Oyla:

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
2 senedir xiaomi kullandım mi 8 lite cihazım da 5 ay pixel expreince kullandım 3 ay eu kullandım yaklaşık 2 aydır mi 9t kullanıyorum 1 ay custom kullandım 1 ay aosp sürekli rom değiştirmiyorum ama dediklerin de haklısın
Hocam seninle aynı kişiliğe sahibiz sanırım. Mi 9T kullanıyorum ve bir önceki telefonum Mi 8 Lite'dı. Kullandığımız romlar ve kullanma sürelerimiz de aşağı yukarı aynı. İlginç bi durum :D

Son düzenleme:
Oyla:

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
Hocam seninle aynı kişiliğe sahibiz sanırım. Mi 9T kullanıyorum ve bir önceki telefonum Mi 8 Lite'dı. Kullandığımız romlar ve kullanma sürelerimizde aşağı yukarı aynı. İlginç bi durum :D
peki mi 8 lite hard brick yaptın mı :D

Oyla:
Üst Alt