Rom [AOSP] ArrowOS OFFICIAL Android 11 OSS Vendor [9T Pro | K20 Pro] 23.01.2022

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hocam kernelsiz biraz sıkıntı ama NotKernelin MIUI Varyantını flashlarsanız kasma donma vs hiç bir şey yok bende öyle kullanıyorum.
Link atabilir misiniz hocam ? Garip bir şekilde mobile legends oyununda fps düşüşü yaşıyorum.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Son düzenleme:

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
midnight hocam buyrun, konusu mevcut.

Mod - [KERNEL] Android 10 - 11 [AOSP] NotKernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 01.05.2021

Apoly hocam, oyun oynamadığım için bilemiyorum ama oyuncular tavsiye ediyor.
cemal3180 hocam gibi özelleştirilmiş çekirdekler(NotKernel, F1XY, Eglezos, immens1ty-x vs.) kullanarak, çok daha iyi performans alabilirsiniz.
UnlnViTeD hocam merhaba uzun zaman oldu görüşmeyeli inşallah iyisinizdir ara sıra bu romu yüklüyorum hem mıuı hemde Oss olsun her sürümünde şu sorunu yaşıyorum sizede sormak istedim dokunmatik hassasiyetlikte bir sıkıntı var çoğu zaman çift tıklama ekran uyandırmada da algılamıyor siz de aynı sorunu yaşıyormusunuz saygılar

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
UnlnViTeD hocam merhaba uzun zaman oldu görüşmeyeli inşallah iyisinizdir ara sıra bu romu yüklüyorum hem mıuı hemde Oss olsun her sürümünde şu sorunu yaşıyorum sizede sormak istedim dokunmatik hassasiyetlikte bir sıkıntı var çoğu zaman çift tıklama ekran uyandırmada da algılamıyor siz de aynı sorunu yaşıyormusunuz saygılar
Hocam kastınız sadece ekranı açarken ise ayarlar -> ekran -> dokunarak uyandır seçeneğini kapatıp açın düzeliyor bazen bende de oluyor.

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
dokunmatik hassasiyetlikte bir sıkıntı var çoğu zaman çift tıklama ekran uyandırmada da algılamıyor siz de aynı sorunu yaşıyormusunuz saygılar
Crdroid 7.5 romunu kullanıyorum aynı sorun bende de var. Sorun sanırım bildirim geldiğinde ekranı uyandır diyoruz onunla bağlantılı gibi geliyor.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Merhaba hocam, eyvallah umarım sizlerde iyisinizdir.

OSS vendor varyantını denemedim. (Özellikle ses modülleri için bir ara deneyimleyecem)
MIUI olanın 28 Nisan 2021 tarihli sürümünü + NotKernel R22 ikilisini kullanıyorum. Şimdilik sorun yok. (Yaptığımız farklı ayarlar veya modüller/uygulamalar etki ediyorsa bir şey diyemem) Ara sıra bazı sürümlerde bug olabiliyor ama hepsinde bahsettiğiniz durum olmaması lazım. Çünkü öyle bir sorun olması durumunda telegram gruplarında aşırı derecede yakınılırdı.

Ben ayar olarak şu üçünü aktif ediyorum ve kendi stok başlatıcısını (ArrowOS Launcher) kullanıyorum.
>> Ana Ekran ayarları çift dokunma hareketi
>> Ekran ayarları dokunarak uyandır
>> Hareketler durum çubuğunda uyutmak için çift dokunun (bu mesela herhangi bir uygulama açıkken ekranı kapatmak için çok kullanışlı, birde kilit ekranında çift dokunma ile ekran kapanmayıda bu ayarla kullanabilirsiniz.)

Son düzenleme:

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
6 mayıstan sonra ota güncelleme almadı hiç, sitede güncellemeyi görüyorum halbuki telefonda güncelleme yok diyor.

manuel yükleyeceğim ama bu soruna denk gelen oldu mu ?

-- düzeltme: yanlış güncellemeye bakmışım gerçekten güncelleme yokmuş 6 sından beri sanırım :)

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
6 mayıstan sonra ota güncelleme almadı hiç, sitede güncellemeyi görüyorum halbuki telefonda güncelleme yok diyor.

manuel yükleyeceğim ama bu soruna denk gelen oldu mu ?

-- düzeltme: yanlış güncellemeye bakmışım gerçekten güncelleme yokmuş 6 sından beri sanırım :)
Hocam OSS vendor varyantının oluşturulduğu Community, daha sık güncelleme alıyor. Ona direk kirli flaş ile geçebilirsiniz. (Her ihtimale karşı yedeğinizide almanızda fayda var.)

Bu arada ben geçiş yaparken hiçbir sorunla karşılaşmadım.

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Hocam OSS vendor varyantının oluşturulduğu Community, daha sık güncelleme alıyor. Ona direk kirli flaş ile geçebilirsiniz. (Her ihtimale karşı yedeğinizide almanızda fayda var.)

hocam bu sıra mıuı arrow da bir sıkıntı var çözmeye çalışıyor geliştirici onun için biraz daha bekliyecez galiba

hocam merhaba arrow damısınız

Üst Alt