Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Glorious hocam eklemek istediğim bir şey var. Video çekimlerini biraz gecikmeli olarak işleyerek galeriye atıyor. Eklemek istedim sadece :)

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Glorious hocam eklemek istediğim bir şey var. Video çekimlerini biraz gecikmeli olarak işleyerek galeriye atıyor. Eklemek istedim sadece :)
Bilgi için teşekkür ederim hocam. Video kısmını test etmemiştim fotoğraf ayarları ile uğraşıyordum daha dengeli bir ayar sağlayabilir miyim acaba ona bakıyorum :)

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Bekliyoruz hocam. Deneyimleriniz ve önerdiğiniz ayarlardan istifade etmek isteriz :)

Bilgi için teşekkür ederim hocam. Video kısmını test etmemiştim fotoğraf ayarları ile uğraşıyordum daha dengeli bir ayar sağlayabilir miyim acaba ona bakıyorum :)

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
10
Bekliyoruz hocam. Deneyimleriniz ve önerdiğiniz ayarlardan istifade etmek isteriz :)
Aynen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet hocam sizin ayarlarınız bize direk referans oluyor :))

Çeto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çetin
Cihazım
Mi5
Konular
0
V1 ve V2 linklerden indirdim. Biri Türkçe biri ingilizce. Bahsedilen V3 linkini bulamadım. V1 ve V2 sinide kurdum. Aradaki fark sadece dil farkı. Ve ikisinde de video çekimi çalışmıyor. Yani çekim yapıyor fakat kaydetmiyor. Video olarak sadece hızlandırılmış video çalışıyor.

Buse S. Ada

Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Hocam, kaydettikten sonra direkt ana galeriye düşmüyor, birkaç dakika sonra ilk Google Fotograflar galerisine(onunla entegre çalışıyor) düşüyor, sonra dosya yöneticisine sonra da ana galeriye. Ben de çalışmıyor zannettim ama geç yükleme yapıyor, dediğim üç noktaya programları tekrar kapatıp açıp bakmış miydiniz?

V1 ve V2 linklerden indirdim. Biri Türkçe biri ingilizce. Bahsedilen V3 linkini bulamadım. V1 ve V2 sinide kurdum. Aradaki fark sadece dil farkı. Ve ikisinde de video çekimi çalışmıyor. Yani çekim yapıyor fakat kaydetmiyor. Video olarak sadece hızlandırılmış video çalışıyor.

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Hocam konuda hiç bir şekilde V3 adı geçmemektedir. V2 ve V1 remastered sürüm arasında sadece dil farkı değil ayarlar bölümü ve içeriği de değiştirildi. Yanlış sürümü indirmediniz umarım :)

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
10
Hocam konuda hiç bir şekilde V3 adı geçmemektedir. V2 ve V1 remastered sürüm arasında sadece dil farkı değil ayarlar bölümü ve içeriği de değiştirildi. Yanlış sürümü indirmediniz umarım :)
Hocam ilk sayfanin sonundaki mesajınizda v3 konuya eklendi mesajiniz var o kafa karistiriyor olmalı:)

Bu arada v1.1 remastered son sürüm olmuş oluyor, clone olanı nedir onu anlamadim?

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Hocam ilk sayfanin sonundaki mesajınizda v3 konuya eklendi mesajiniz var o kafa karistiriyor olmalı:)

Bu arada v1.1 remastered son sürüm olmuş oluyor, clone olanı nedir onu anlamadim?
Eski mesajlar eski sürümlere ait olduğu içindir hocam

Clone olanı kurduğunuzda son sürümü kurmuş oluyorsunuz ayrıca diğer GCAM sürümünü de yanında kurup kullanabilirsiniz hocam

Son düzenleme:

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Remastered Versiyon 1.2 konuya eklenmiştir.

Hocam, kaydettikten sonra direkt ana galeriye düşmüyor, birkaç dakika sonra ilk Google Fotograflar galerisine(onunla entegre çalışıyor) düşüyor, sonra dosya yöneticisine sonra da ana galeriye. Ben de çalışmıyor zannettim ama geç yükleme yapıyor, dediğim üç noktaya programları tekrar kapatıp açıp bakmış miydiniz?
Hocam GCam otomatik olarak başlangıçta Google Fotoğraflar uygulamasını seçerek başlıyor. Dilerseniz "Ayarlar-->Gelişmiş-->Google Fotoğrafları devre dışı bırak" adımlarını izleyerek kendi galeri uygulamanızı kullanabilirsiniz.

Not: Önerilen ayarlar ilk mesaja eklenmiştir.

Son düzenleme:
Üst Alt