Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 303
  • Görüntüleme 22K

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Merhabalar bu güncelleme tahmini 3-4 gün önce geldi ve gelir gelmez de yükledim. Belirtmek isterim ki, miui 12.0.3 sürümünden geçtim.

Miui 12.1.1.0 yüklediğim için gerçekten pişmanım. Öncelikle yaşadığım sıkıntılardan bahsedeyim. En büyük problem şarj konusu.

* Şarj esnasında batarya kesinlikle 3.5 amperi geçmiyor. Eski sürümde 6200 gördüğümü hatırlıyorum.
* % 0 dan bir saat 7 dakikada dolan telefon % 25 de, 1 saat 45 dakikada doluyor.
* Şarj %98 de kalıyor, fakat telefonu elinize alıp baktığınızda aslında redmi note 9 pro nun yaşadığı akım verme kesme olayı var ve sürekli devam ediyor. Yani telefon 1 dakika içerisinde en az 30 kez akımı kesip akımı veriyor bataryaya. Bunu accu battery, ampere gibi programlar ile de test ettim, kendimde bizzat şahit oldum. Yani sizin anlayacağınız memnun değilim. Ota üzerinden yaptım güncellemeyi bl kapalı, garanti devam ediyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

An itibari ile tekrardan güncelleme geldi yine aynı sürüm. Tekrardan indirip yükleyeceğim bakalım belirli hatalar düzeltilmişmi..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-27-12-37-14-100_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-01-27-12-37-14-100_com.android.updater.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Merhabalar bu güncelleme tahmini 3-4 gün önce geldi ve gelir gelmez de yükledim. Belirtmek isterim ki, miui 12.0.3 sürümünden geçtim.

Miui 12.1.1.0 yüklediğim için gerçekten pişmanım. Öncelikle yaşadığım sıkıntılardan bahsedeyim. En büyük problem şarj konusu.

* Şarj esnasında batarya kesinlikle 3.5 amperi geçmiyor. Eski sürümde 6200 gördüğümü hatırlıyorum.
* % 0 dan bir saat 7 dakikada dolan telefon % 25 de, 1 saat 45 dakikada doluyor.
* Şarj %98 de kalıyor, fakat telefonu elinize alıp baktığınızda aslında redmi note 9 pro nun yaşadığı akım verme kesme olayı var ve sürekli devam ediyor. Yani telefon 1 dakika içerisinde en az 30 kez akımı kesip akımı veriyor bataryaya. Bunu accu battery, ampere gibi programlar ile de test ettim, kendimde bizzat şahit oldum. Yani sizin anlayacağınız memnun değilim. Ota üzerinden yaptım güncellemeyi bl kapalı, garanti devam ediyor.

An itibari ile tekrardan güncelleme geldi yine aynı sürüm. Tekrardan indirip yükleyeceğim bakalım belirli hatalar düzeltilmişmi..
12.1.1'deyken mi geldi hocam bu güncelleme?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
12.1.1'deyken mi geldi hocam bu güncelleme?
Evet aynı güncelleme geri çekmişlerdi ben yükleyince. Sonra bu hatalar yüzünden tekrardan indirmek istedim, ama güncellemeyi geri çektikleri için daha sonra deneyin diyordu şu an indiriyor gelmiş yine.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Evet aynı güncelleme geri çekmişlerdi ben yükleyince. Sonra bu hatalar yüzünden tekrardan indirmek istedim, ama güncellemeyi geri çektikleri için daha sonra deneyin diyordu şu an indiriyor gelmiş yine.
şarj konusunda geri bildiriminizi bekliyorum hocam.

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
şarj konusunda geri bildiriminizi bekliyorum hocam.

Kesinlikle geri dönüş sağlayacağım. Batarya sıcaklık, amper volt aralarındaki değişim tamamını rapor halinde yazarım. Çünkü eskiden çok güzeldi bu güncelleme çok kötü. Bataryanın 48 dereceye ulaştığını gördüm. Çünkü hızlı şarj olayı sabitti ölçülerime göre. 3.4 amper sabitleyip, 28 w da sürekli şarja devam ettiği için hem batarya geç doluyor tahminlerime göre hemde yüksek gerilim yüzünden batarya ısınıyordu. Hepsine bakacağım..

Onuralp

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onuralp
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
10

Hocam 12.1.1.0'ı yüklediniz sonra tekrar mi güncelleme geldi? Yoksa ben mi yanlış anladım. Çünkü cihazı güncelleme geri çekilmeden güncelleyip temiz kurulum yaptım, şu an kontrol ediyorum güncelleme gözükmüyor. Amper konusunda bir ölçüm yok ama ben bu sürüm ile daha faydalı gördüm ekran süresini ufak farklarla. Mi 8, Mi 9T, Redmi Note 8 Pro ve şu an Mi Note 10 Lite kullanıyorum bütün kullandığım Xiaomi cihazlarında sıfırdan kurulum yapmadan ne zaman direkt ota sonrası kullansam eskiden kullandığım ne varsa hep sorunlu şekilde devam etti. Xiaomi'nin huyundan suyundan mıdır bilemem. Genelde bu Apple için söylenir temiz kurulum ama iPhone 3G'den 7 Plus'a kadar kullandım iPhone'u en son kısa süreli Xr deneyimim oldu yıllardır hiç sıfırlama yaptığımı hatırlamıyorum ve sürekli aynı backup üzerinden kurulum yaptım cihazlarıma. Xiaomi güncelleme konusunda çok iyi ama bu optimizasyon işlerini çözmesi gerek, hoş dediğim gibi Xiaomi dışında Android tecrübem çok zayıf belki diğer markalarda bu sorun yaşanıyor olabilir ama en azından Xiaomi bu konuda sorunlu benim gözümde

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Hocam 12.1.1.0'ı yüklediniz sonra tekrar mi güncelleme geldi? Yoksa ben mi yanlış anladım. Çünkü cihazı güncelleme geri çekilmeden güncelleyip temiz kurulum yaptım, şu an kontrol ediyorum güncelleme gözükmüyor. Amper konusunda bir ölçüm yok ama ben bu sürüm ile daha faydalı gördüm ekran süresini ufak farklarla. Mi 8, Mi 9T, Redmi Note 8 Pro ve şu an Mi Note 10 Lite kullanıyorum bütün kullandığım Xiaomi cihazlarında sıfırdan kurulum yapmadan ne zaman direkt ota sonrası kullansam eskiden kullandığım ne varsa hep sorunlu şekilde devam etti. Xiaomi'nin huyundan suyundan mıdır bilemem. Genelde bu Apple için söylenir temiz kurulum ama iPhone 3G'den 7 Plus'a kadar kullandım iPhone'u en son kısa süreli Xr deneyimim oldu yıllardır hiç sıfırlama yaptığımı hatırlamıyorum ve sürekli aynı backup üzerinden kurulum yaptım cihazlarıma. Xiaomi güncelleme konusunda çok iyi ama bu optimizasyon işlerini çözmesi gerek, hoş dediğim gibi Xiaomi dışında Android tecrübem çok zayıf belki diğer markalarda bu sorun yaşanıyor olabilir ama en azından Xiaomi bu konuda sorunlu benim gözümde

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı temiz kurulumu bende yaptım ama yukarıdaki sorunları yaşadım. Bende tekrardan güncellemeyi indirmek istedim. Fakat geri çekildiği için, güncellemeyi tekrar indir fonksiyonu aktif değildi. Şimdi gelmiş belki gerekli optimizasyonlar yapılmıştır..

Aynı temiz kurulumu bende yaptım ama yukarıdaki sorunları yaşadım. Bende tekrardan güncellemeyi indirmek istedim. Fakat geri çekildiği için, güncellemeyi tekrar indir fonksiyonu aktif değildi. Şimdi gelmiş belki gerekli optimizasyonlar yapılmıştır..

Evet 12.1.1.0 yükledim önce şimdi yine indirime açılmış.

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Biraz önce güncelleme geldi inşallah iyidir yüklüyorum bakalım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-27-14-06-06-000_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-01-27-14-06-06-000_com.android.updater.jpg
    154,3 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2021-01-27-14-06-02-551_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-01-27-14-06-02-551_com.android.updater.jpg
    216,1 KB · Görüntüleme: 20

yusufdemirr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 10 lite
Konular
0
Bana da gelmişti ama yükleyemedim geri gitti, şimdi tekrar geldi, yüklerseniz bilgi verir misiniz. Biraz önce güncelleme geldi inşallah iyidir yüklüyorum bakalım.

Bana da gelmişti ama yükleyemedim geri gitti, şimdi tekrar geldi, yüklerseniz bilgi verir misiniz

.

Bana da gelmişti ama yükleyemedim geri gitti, yanlışlıkla sildim sandım demek ki onlar geri çekmiş, siz yükleyecek misiniz, sorunları fln çıkarsa haber verir misiniz.

Bize de bilgi verirseniz sevinirim

Üst Alt