Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Haklısınız fakat config yükledikten sonra ufak bi kaç ayar ile harika sonuçlar alabilirsiniz hdr ayarını ortadaki seçeneği seçin gcam ayarlarından Color Settings / exposure compensation +0.6 seçin.
Buda örnek bi resim bronzluk yok hocam note 6 pro ön kamera sensörü çok kaliteli gcam ile amiral gemisi seviyesinde resimler çekebilirsiniz detaylar netlik renkler çok iyi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aynı ayarları yapıyormuşuz meğerse... bir iki tane de config var bende onlarda da fena sonuç vermiyor özellikle düşük ışıkta....

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Viper legacyde sorun yok. Geç gelme vs.
Geç gelme derken, ses yükseltme ayarı 1 saniyede uygulanıyor ve tam arttırmaya ulaşıyor. Video değiştiriyorum mesela ses kısılıyor ve 1 saniye sonra tekrar artıyor. Bunun ayarı falan var mı?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Geç gelme derken, ses yükseltme ayarı 1 saniyede uygulanıyor ve tam arttırmaya ulaşıyor. Video değiştiriyorum mesela ses kısılıyor ve 1 saniye sonra tekrar artıyor. Bunun ayarı falan var mı?
İşte o sorun Magisk modüller kısmında bulunan "Viper 4 Android Legacy" de yok Kurulumu 2.5.0.5 sürümünü seçin kalanını yes yes diyin.

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
İşte o sorun Magisk modüller kısmında bulunan "Viper 4 Android Legacy" de yok Kurulumu 2.5.0.5 sürümünü seçin kalanını yes yes diyin.
Zaten onu yükledim hepsi yes yaptım olmadı. Ses yükseltme canımı sıktı ya.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Romun kendisinde bir ses problemi yok bu arada. Hatta bluetoohla yapılan gürşmelerde karşıdan gelen sesin daha net duyulması için otomatk olarak yüzden ses seviyesi yüzde 20 artıyor. Romda bir ses gecikmesi veya anormal bir durumla karşılaşmadım şu ana kadar.

muhsin42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhsin
Konular
1
Rom çok iyi beğendim ama WİFİ AÇILMIYOR YARDİM EDEBİLCEK VARMI ROMU ÜSTÜNE KURMADAN ÖNCE ÇÖZÜM SUNABİLECEK VARMİ. HİÇ AÇILMIYOR TIKLIYORUM KAPANIYOR

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Rom çok iyi beğendim ama WİFİ AÇILMIYOR YARDİM EDEBİLCEK VARMI ROMU ÜSTÜNE KURMADAN ÖNCE ÇÖZÜM SUNABİLECEK VARMİ. HİÇ AÇILMIYOR TIKLIYORUM KAPANIYOR
Kurduğun modülden dolayı olabilir kurduğun kernelden olabilir.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
WIFI problemi rapor edilmemiş şu ana kadar bu romla ilgili. Rom kaynaklı değildir. Ben de herhangi bir wifi problemi yaşamadım kurulum sonrası. Bu arada Romun temiz kurulması tavsiye ediliyor. Temiz kurulum yapmayan kullancılar çeşitli sorunlar rapor etmişler. Bu tip sorunlar romdan değil kurulum şeklinden kaynaklanan sorunlar. Sizzin de bununla alakalı olabilir. Orangefox recovery ile temiz kurulum yapılması romun daha stabil ve seri çalışmasının önkoşulu olarak düşünün. Bu başlıkta tavsiye edilen şekliyle romu tekrar kurmanızı tavsiye ederim. Başlıkta kurulum ve kullanıma ilişkin önemli paylaşımlar var inceledikten sonra kurulumu yaparsanız daha sağlıklı bir iş yapmış olursunuz. Rom genel anlamda hiçbir problemi olmayan, tertemiz çalışan bir rom... ...

muhsin42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhsin
Konular
1
WIFI problemi rapor edilmemiş şu ana kadar bu romla ilgili. Rom kaynaklı değildir. Ben de herhangi bir wifi problemi yaşamadım kurulum sonrası. Bu arada Romun temiz kurulması tavsiye ediliyor. Temiz kurulum yapmayan kullancılar çeşitli sorunlar rapor etmişler. Bu tip sorunlar romdan değil kurulum şeklinden kaynaklanan sorunlar. Sizzin de bununla alakalı olabilir. Orangefox recovery ile temiz kurulum yapılması romun daha stabil ve seri çalışmasının önkoşulu olarak düşünün. Bu başlıkta tavsiye edilen şekliyle romu tekrar kurmanızı tavsiye ederim. Başlıkta kurulum ve kullanıma ilişkin önemli paylaşımlar var inceledikten sonra kurulumu yaparsanız daha sağlıklı bir iş yapmış olursunuz. Rom genel anlamda hiçbir problemi olmayan, tertemiz çalışan bir rom... ...
Temiz kurulum yaptim zati en başta çalışıyordu da ney yükledim de engel oldu onu çözemedim

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Mod
Temiz kurulum yaptim zati en başta çalışıyordu da ney yükledim de engel oldu onu çözemedim
Modül veya kernel kurduysanız veya Magisk kaldırma işlemi yaptıysanız bu işlem Wifiyi uçurmuş olabilir. Sorunun nedeni hakkında bir fikriniz yoksa en sağlıklı olan romu yeniden kurmak...

Üst Alt