Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Bu site hata veriyor hocam bende nereden girersem gireyim adblock uyarısı. Sırf bunun için tarayıcı kurdum pcye belki eski tarayıcıda adblock namına bir şey kalmıştır diye ama yok.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Telefonda uzun zamandır şifre kullanmıyorum o yüzden denk gelmedim. Diğer dediğiniz ram yönetiminden kaynaklı aynı şey whatsappta da oluyor sanki f5 atmışsın gibi yeniden yükleniyor ekran. Eğer rami doldurduysanız olabilir.

Burada slm.ycl02 arkadaşımız daha önce google drive linklerini vermiş. Girebiliyor olmanız gerekiyor. Gözünüzden kaçmış olabilir. Bu linklerde bir adblock durumu ile karşılaşmazsınız. Tarayıcınızdeki çerezleri ve geçmişi temizleyip bir daha deneyin isterseniz.

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Burada slm.ycl02 arkadaşımız daha önce google drive linklerini vermiş. Girebiliyor olmanız gerekiyor. Gözünüzden kaçmış olabilir. Bu linklerde bir adblock durumu ile karşılaşmazsınız. Tarayıcınızdeki çerezleri ve geçmişi temizleyip bir daha deneyin isterseniz.
Yok hocam şu an slm.ycl02 hocamın attıklarını kullanıyorum sağolsun. Sizin attıklarınız farklı sandım.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Yok hocam şu an slm.ycl02 hocamın attıklarını kullanıyorum sağolsun. Sizin attıklarınız farklı sandım.
Aynı hatta romu ilk kurduğum dönemde ilgili Gcam versiyonunun linkini ilk ben paylaşmıştım burada. Piyasada bir çok GCam var. Lakin içlerinden en güncel ve sorunsuz olanı bu zaten. daha iyisi var mı diye soruyorsanız hayır şimdilik bu.... Android 10 ile çalışan en güncel versiyon... 7.3 de var lakin slow motion çalışmıyor. Uygulmadan atma gibi sorunlar var. Farklı config seçenekleri var. Yüklenmesi durumunda çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Uygulamanın bu versiyonu bu rom için son derece yeterli...

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
DMGC 4.5 deniyen oldu mu? nasıl sizce..

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
DMGC 4.5 deniyen oldu mu? nasıl sizce..
Güzel sadece biraz pembe çeker diğer gcamlere göre. Trcam de biraz sarı hepsinin ayrı özelliği var :) Dmgcde ayar falan yok kur kullan hesabı.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Bir config dosyası yüklenmemişse DMGC'de herkes Hollandalı, TrCam'da ise hintli gibi çıkar kardeşim. TrCam ile çekiyorsan güneş altında bronzlaşmış olmana gerek yok. :D

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Bir config dosyası yüklenmemişse DMGC'de herkes Hollandalı, TrCam'da ise hintli gibi çıkar kardeşim. TrCam ile çekiyorsan güneş altında bronzlaşmış olmana gerek yok. :D
Hahhaha seçemiyorum ya sanki fark yok gibi geliyor. Daha dikkatli bakmam lazım.
Bu roma hangi ses programını kurmalıyım deniyenler yazabilir mi? Dolby, viper veya daha iyi giden ne varsa. Viper ses yükseltmesi 1 saniye geç geliyordu aops romlarda bunda da aynı sorun var mı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güzel sadece biraz pembe çeker diğer gcamlere göre. Trcam de biraz sarı hepsinin ayrı özelliği var :) Dmgcde ayar falan yok kur kullan hesabı.
Dmgc kullanıyorum her romda başka denemedim buna trcam önerilince bi bakıyım dedim.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Haklısınız fakat config yükledikten sonra ufak bi kaç ayar ile harika sonuçlar alabilirsiniz hdr ayarını ortadaki seçeneği seçin gcam ayarlarından Color Settings / exposure compensation +0.6 seçin.
Buda örnek bi resim bronzluk yok hocam note 6 pro ön kamera sensörü çok kaliteli gcam ile amiral gemisi seviyesinde resimler çekebilirsiniz detaylar netlik renkler çok iyi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hahhaha seçemiyorum ya sanki fark yok gibi geliyor. Daha dikkatli bakmam lazım.
Bu roma hangi ses programını kurmalıyım deniyenler yazabilir mi? Dolby, viper veya daha iyi giden ne varsa. Viper ses yükseltmesi 1 saniye geç geliyordu aops romlarda bunda da aynı sorun var mı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dmgc kullanıyorum her romda başka denemedim buna trcam önerilince bi bakıyım dedim.
Viper legacyde sorun yok. Geç gelme vs.

Üst Alt