Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Bende en sonunda cesaret edip yükledim. Fakat ilk başta sorduklarını anlamadım, direkt devam dedim. Daha sonrasında OldCam olarak Strix OC olarak yükleme yaptım. Bunun dışında yapmam gereken bir şey var mıydı ?

Not: Aynı zamanda 69hz yüklemesini de gerçekleştirdim..

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Bende en sonunda cesaret edip yükledim. Fakat ilk başta sorduklarını anlamadım, direkt devam dedim. Daha sonrasında OldCam olarak Strix OC olarak yükleme yaptım. Bunun dışında yapmam gereken bir şey var mıydı ?

Not: Aynı zamanda 69hz yüklemesini de gerçekleştirdim..
Telefon geceden beri açılmıyor. Maalesef hepsini denedim ama telefon gitti her halde. Orangefox üzerinden kurulum yaptım, Redmi yazısında yandı yandı söndü telefon. Bende kurulumda hata var diye tekrar yükledim, sonra da bir daha açılmadı. Şarj ediyorum hareket yok, tuşlara basıyorum hareket yok, Mi Flash ile bağlayayım diyorum USB aygıtı arızalı diyor, bir türlü olmadı. Macera buraya kadarmış.. angel~~

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Telefon geceden beri açılmıyor. Maalesef hepsini denedim ama telefon gitti her halde. Orangefox üzerinden kurulum yaptım, Redmi yazısında yandı yandı söndü telefon. Bende kurulumda hata var diye tekrar yükledim, sonra da bir daha açılmadı. Şarj ediyorum hareket yok, tuşlara basıyorum hareket yok, Mi Flash ile bağlayayım diyorum USB aygıtı arızalı diyor, bir türlü olmadı. Macera buraya kadarmış.. angel~~
Telefonun arka kapağını açıp kısa devre yaptırdım. Şu an Mi Flash uygulamasıyla yükleme yapacağım. Ama bir daha rom yükler miyim sanmıyorum angel~~

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
TWRP, Orangefox, ve rom yükleme konusunda hiç deneyiminiz yoksa ilk rom yüklemesini bilen birine yaptırmanız daha doğru olurdu. Farkında olmadan yapılan bazı hataların geri dönüşü olmuyor. Cihaz brick olabiliyor. Kurulum yapılmadan evvel bu başlıktaki postları okumak çok faydalı olacaktır. Kurlumun nasııl yapılması gerektiğine dair bir sürü bilgi var zaten. Rom kurmak çok da zor bir iş değil... Geçmiş olsun.

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
TWRP, Orangefox, ve rom yükleme konusunda hiç deneyiminiz yoksa ilk rom yüklemesini bilen birine yaptırmanız daha doğru olurdu. Farkında olmadan yapılan bazı hataların geri dönüşü olmuyor. Cihaz brick olabiliyor.
TWRP deneyimim vardı ama ilk defa Rom yüklüyordum. Şimdi Global Rom'a dönüp bir kere daha deneyeceğim. Sanırım açılış ekranı gidip gidip geldiğinde beklemem lazımdı ama ben sabırsızlık yapıp tekrar yükleme yapınca cihaz sapıttı..

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
TWRP deneyimim vardı ama ilk defa Rom yüklüyordum. Şimdi Global Rom'a dönüp bir kere daha deneyeceğim. Sanırım açılış ekranı gidip gidip geldiğinde beklemem lazımdı ama ben sabırsızlık yapıp tekrar yükleme yapınca cihaz sapıttı..
Açılış ekranında kalması normal bir durum. Ki bu başlıkta belitilmişti. O süre boyunca rom hem son kurulumu hem de optimasyonunu yapyor. Bu cihaz için AOSPLar da dahil bundan iyi rom yok zaten. Niyetiniz varsa tekrar kurmaya. çok beğeneceğinizden eniminim. Kolay gelsin. Strix kerneli seçmeyi uunutmayın. 69 hzyi Romu kurduktan 2 gün sonra kurun. Kurulumdan önce tüm başlığı baştan sona okumanızda da fayda var. Kurulum ve kullanım için size yol gösterici postlarla karşılacaksınız... Neticede hepsi kullanıcı deneyimini yansıtıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk olarak önce romu kurun. Romu bir iki gün kullanın sonra arzu edersniz kernel, modül vs. yükleyebilrsiniz. . Ama tekrar ediyorum kurulumun öncesi başlıktaki postları okumanız fayda var.

Son düzenleme:

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Açılış ekranında kalması normal bir durum. Ki bu başlıkta belitilmişti. O süre boyunca rom hem son kurulumu hem de optimasyonunu yapyor. Bu cihaz için AOSPLar da dahil bundan iyi rom yok zaten. Niyetiniz varsa tekrar kurmaya. çok beğeneceğinizden eniminim. Kolay gelsin. Strix kerneli seçmeyi uunutmayın. 69 hzyi Romu kurduktan 2 gün sonra kurun. Kurulumdan önce tüm başlığı baştan sona okumanızda da fayda var. Kurulum ve kullanım için size yol gösterici postlarla karşılacaksınız... Neticede hepsi kullanıcı deneyimini yansıtıyor.

İlk olarak önce romu kurun. Romu bir iki gün kullanın sonra arzu edersniz kernel, modül vs. yükleyebilrsiniz. . Ama tekrar ediyorum kurulumun öncesi başlıktaki postları okumanız fayda var.
Hepsini baştan sona okudum aslında. Ama beklemedim, keşke bekleseydim. O da deneyimsizlikten oldu. Global Rom'u MiFlash ile yükleyeyip, Orange Fox Recovery yükleyerek deneyeceğim. Çok teşekkürler..

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0

Can not read from port COM yazıyor. Aygıt yöneticisinde görünüp görünüp kayboluyor. Yükleme yapamadım.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Sürücü hatası veriyor. Sürücüleri tekrar bilgisayarınıza yükleyin. Restart yapıp sonra cihazı bağlayın.

Şöyle bir çözüm de var....

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt