Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Sürücü hatası veriyor. Sürücüleri tekrar bilgisayarınıza yükleyin. Restart yapıp sonra cihazı bağlayın.

Şöyle bir çözüm de var....

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Onu yaptım şimdi de yetkili bir hesap istiyor. Sanırım forumda ücretli bir şekilde yaptırmak durumundayım. Araştırdım da pek bir çözümü yok..

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Tahmin ediyorum hala EDL aşamasından çıkamadınız. Kastettiğiniz yetkilendirme bu... Sıkıntılı bir işe kalkışmışsınız.

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Tahmin ediyorum hala EDL aşamasından çıkamadınız. Kastettiğiniz yetkilendirme bu... Sıkıntılı bir işe kalkışmışsınız.
img dosyaları güncel değil, model olarak da eski olduğu için ücretsiz dosyalar çalışmıyor. Açıkcası başta bir çözümüm de yoktu, EDL modundan başka. Yeşil bar doldu ama yetkili oturum olmadığı için yüklenmiyor. Güncel bir dosya bulsaydım buradan da paylaşırdım..

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Değişecek olan Firmware img dosyalarını düzgün attıysan, yetkilendirme istememesi lazım. Güncellikle alakası yok. Birşeyleri yalnış yapıyor olabilirsin.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Telefon geceden beri açılmıyor. Maalesef hepsini denedim ama telefon gitti her halde. Orangefox üzerinden kurulum yaptım, Redmi yazısında yandı yandı söndü telefon. Bende kurulumda hata var diye tekrar yükledim, sonra da bir daha açılmadı. Şarj ediyorum hareket yok, tuşlara basıyorum hareket yok, Mi Flash ile bağlayayım diyorum USB aygıtı arızalı diyor, bir türlü olmadı. Macera buraya kadarmış.. angel~~
Cihaz brick olmuş ama nasıl oldu ki? Bizim cihaz çok zor brick oluyor. Defalarca yanlış işlem yapmama rağmen hiç brick olmadı.

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Değişecek olan Firmware img dosyalarını düzgün attıysan, yetkilendirme istememesi lazım. Güncellikle alakası yok. Birşeyleri yalnış yapıyor olabilirsin.
Dün geceden beri uğraşıyorum, bir türlü aşamamıştım. Şimdi başka bir bilgisayar ile deniyorum flashing yazısını gördüm. Teknoloji ile de aram iyidir, elimden çoğu iş gelir. Ama cihazı bu hale nasıl getirdiğimi anlamadım valla.. Kurtulursa yine ROG ve Strix birlikteliğini deneyeceğim ama bu sever Orangefox Recovery modunda. TWRP modunda yapmıştım belkide ondan sapıttı bilemiyorum..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz brick olmuş ama nasıl oldu ki? Bizim cihaz çok zor brick oluyor. Defalarca yanlış işlem yapmama rağmen hiç brick olmadı.
Doğrudur açıkcası bende anlam veremedim. Sadece 2 kere üst üste TWRP üzerinden ROG dosyasını yükledim. Açılmayınca da flash ile MIUI Rom atmak istedim ama telefon uçtu..

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Hem EDL modu hem rom kurulumu ile ilgili olarak, ilgili başlıklarda ifade edilen adımları harfiyen uygulamanız durumunda telefonun düzelmemesi ve romu kurmamanız için bir neden yok. Bu başlıkta rom kurulumunun Aroma paket yükleyici nedeniyle Orangefox ile yüklenmesi gerektiği defalarca kez yazıldı... Buna rağmen TWRP ile kurulum yaptıysanız, bile bile lades olmuş. Ancak TWRP ile yükleme yapsanız dahi telefonun brick olması hayret edilecek bir durum... Birçok şeyi yanlış yapmış olmalısınız... Bu konuda tecrübeniz yoksa kurulum talimatlarının dışına çıkmamamız gerekiyor...

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Hem EDL modu hem rom kurulumu ile ilgili olarak, ilgili başlıklarda ifade edilen adımları harfiyen uygulamanız durumunda telefonun düzelmemesi ve romu kurmamanız için bir neden yok. Bu başlıkta rom kurulumunun Aroma paket yükleyici nedeniyle Orangefox ile yüklenmesi gerektiği defalarca kez yazıldı... Buna rağmen TWRP ile kurulum yaptıysanız, bile bile lades olmuş. Ancak TWRP ile yükleme yapsanız dahi telefonun brick olması hayret edilecek bir durum... Birçok şeyi yanlış yapmış olmalısınız... Bu konuda tecrübeniz yoksa kurulum talimatlarının dışına çıkmamamız gerekiyor...
Her neyse, storsec.mbn'de takılı kaldı. Sanırım depolama bozuldu..

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Kötü örnek olarak ben de 2 defa TWRP üstünden kurulum yaptım ve sadece ROM kuruldu ama yeterince akıcı değildi brick gibi bir durum olmadı.

Üst Alt