Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Romun son sürümü EOL (End of Life) final. Dolayısıyla Android 10 için başka bir sürümünün çıkmasına imkan yok. Başlığı incelemeden yorum yapmamalısınız...
Hocam sizde araştırmadan yorum yapmamalısınız :) bahsettiği rom bu bugün yükledim denedim kilit ekranı animasyon kasma sorunu çözülmüş, bildirim panelindeki blur sabit animasyonlar orjinal hızda çalışıyor ben beğendim fakat orjinal miui 12 teması yok tema farklı geliyor.
Konudaki romdan bu roma geçiş yaptım.
İsteyenler yükleyip deneyebilirler.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Sefacakmak58 beyden özür dilerim. Postundan sonra göz attım lakin stabil versiyon karşıma çıkmadı. Yoksa araştırmadım değil. Bu süpriz oldu çünkü EOL final demeK Android 10 tabanlı romun son yayını manasına geliyor...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sizde araştırmadan yorum yapmamalısınız :) bahsettiği rom bu bugün yükledim denedim kilit ekranı animasyon kasma sorunu çözülmüş, bildirim panelindeki blur sabit animasyonlar orjinal hızda çalışıyor ben beğendim fakat orjinal miui 12 teması yok tema farklı geliyor.
Konudaki romdan bu roma geçiş yaptım.
İsteyenler yükleyip deneyebilirler.
Çünkü sürüm düşürmüş 12.6 yerine 12.5'e düşürmüşler MIUI versiyonunu. Daha stabillik kazandırmak adına...
Açılış ekranındaki ufak kasma öyle üstünde duracak bir mevzu olmadı benim açımdan hiçbir zaman. Final versiyonundan şu anda çok memnnunum. güncel güvenlik patchı olduğu için stabil sürümü tercih edebilirim ama şu anda yüklemeyeceğim...

Son düzenleme:

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Hangi kernel tercih ediyorsunuz?

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Hangi kernel tercih ediyorsunuz?
Kesinlikle strix öneriliyor. Bende 12.6 düzgün değildi 12.5.3 oldukça stabil duruyor şu anlık. Oldcam kurmanız lazım kendiniz kuracaksanız hatırlatma yapayım newcam kurarsanız kamera çalışmaz.

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
Kesinlikle strix öneriliyor. Bende 12.6 düzgün değildi 12.5.3 oldukça stabil duruyor şu anlık. Oldcam kurmanız lazım kendiniz kuracaksanız hatırlatma yapayım newcam kurarsanız kamera çalışmaz.
Miui New cam kurulmuyor muydu? eol sürümünü kurdum az önce sanırım kurulumda strix4.5 oldcam yazıyordu emin değilim. Onu seçtim.. Son sürüm kernel deniyim mi?

Son düzenleme:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Miui New cam kurulmuyor muydu? eol sürümünü kurdum az önce sanırım kurulumda strix4.5 oldcam yazıyordu emin değilim. Onu seçtim.. Son sürüm deniyim mi?
Resmi romlara ve eu romlara newcam kurulur. Aosp ve port romlara old kurulur.

EvolvedPowerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi
Konular
7
Şuan hangi romdasınız? 12.5.3 derken bunun bir önceki sürümü mü yoksa başka bşr şey mi?

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Şuan hangi romdasınız? 12.5.3 derken bunun bir önceki sürümü mü yoksa başka bşr şey mi?
Üstündeki kernel zaten performanslı bir kernel... Oyun oynamıyorsanız yeterli....Strixin sürümünü ve versiyonunu yükseltmenize gerek yok...

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu konudaki miui 12.6 EOL final sürüme geri dönüyorum 12.5.3 stabil sürümü beğenmedim zaten geliştiricileri farklı merak edenler için yazayım dedim.

CALİSCİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CALİSCİ
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
5
Bu konuda talhacker hocamın attığı
Bu romu kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu konudaki miui 12.6 EOL final sürüme geri dönüyorum 12.5.3 stabil sürümü beğenmedim zaten geliştiricileri farklı merak edenler için yazayım dedim.
Bende 12.5.3 daha iyi durdu hocam nedense. 3gb RAM model olmasıyla alakalı olabilir mi acaba

Üst Alt