Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

efraim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efraim
Cihazım
Mi 5
Konular
3
Mi 5s Elime ulaştı telefon hoşuma çok gitti. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

mert25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert25
Cihazım
xiaomi mi6
Meslek
Öğretmen
Konular
31
Sefa kardeşten Mi5S 4/128 gold aldım, önce eft sonra kargo şeklinde yaptık alışverişi. Sağolsun eft yapar yapmaz cihazı kargoya verdi ve cihaz sapasağlam ulaştı elime. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. İlgili ve düzgün bir satıcı. Buradan da kendisine teşekkür ediyorum.

hallemon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
mi 5
Konular
0
herkese merhabalar,, aranıza henüz katıldım alacak arkadaşlara faydalı olması adına sefa beyle yaptığımız alışverişten ve aldığım telefondan bahsetmek istiyorum, zira alışveriş sürecimiz oldukça iyi geçtiği için bunu vicdani sorumluluk olarak görüyorum,sabırla benim detaylı ve şüpheci tüm sorularımı yanıtladığı için kendisini ayrıca tebrik ediyorum

öncelikle sefa bey istanbulda ben ankaradayım, alışverişi önce banka havalesi sonrasında kargolama şeklinde yaptık, telefonu dün akşam kargoya verdi bu sabah gidip şubeden aldım, bekleseydim yarın iş yerime gelecekti ama biraz acele ettim ve gidip aldım,saolsun kargoyu kendisi ödemiş, bu yorumu yazmak içinde telefonu yaklaşık 5-6 saat kurcaladım ve iyice inceledikten sonra yazıyorum

aldığım model "beyaz mi5s 4/128 gb".kargom sağ salim geldi , baloncuklu poşette falan iyi paketlenmişti. Kutudan kırılmaz cam filmi ve kılıfta çıktı ama ekran filmi ekranı tam kapatmıyor 2şer 3 er mm boşluklar kalıyor,ama olsun sağolsun sefa bey düşünmüş. En azından aliexpress siparişlerim gelene kadar idare ederler diye düşünüyorum,
Gelelim cihaza; belki aylar sonra kullandıkça fikrim değişir mi bilemiyorum ama dürüst olmak gerekirse bu paraya bu kadar iyi bir cihaz beklemiyordum..Gövdesinin tamamen alüminyum olması,internette gezme ve şarz olma hızı,akıcı arayüzü, pil performansı, ekran gövde oranı ve ekranın canlılığını çok sevdim. oyun oynamadığım ve telefonu sadece iş için kullandığım için oyun konusunu geçiyorum..Renk konusunda söylenenlerin aksine bence bu model için beyaz siyahtan çok daha şık duruyor
sefa bey bütün güncellemeleri imei işlenmlerini halletmiş, türkçe eu sürümün güncel halini yüklemiş bundan sonra global rom çıkmasaı halinde hertürlü yardımı vereceğinin sözünü verdi, beceremezsemde kargo ile hallediceğiz dedi

alışverimizden son derece memnun kaldım, başkalarının yaptığı gibi diğer satıcıları kötülemedi ve sattığı ürünler hakkında dürüst davrandı

Erginc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin Çakan
Cihazım
İPhone 4s
Konular
0
Sefa beyden Redmii Note 4 alarak Xiaomi ailesine katıldım. Güvenilir, iyi niyetli satıcı. Teşekkür ederim.

nihat079

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nihat
Cihazım
ixomi mi4
Konular
1
Bu gün itibarı ile sefa kardeşimden aldığım rno3 pro
Telefona kavuştum
Öncelikle sefa kardeşim her türlü yardımcı
oldu çok memnun kaldım.
Teşekkürler sefa.

rockgrup26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi 5s 4/128G
Konular
3
3 Günlük iletişim sürecinde telefon elime ulaştı referans olmak için ayrıntıya girmek istiyorum.
Öncelikle çok araştırdım, ya baktığım ilanları kapattılar bir süre sonra (n11,gg,shbdn) yada kişilerin fiyatları yüksek onları geçtim fiyatı ucuz olanlara zaten kuşku ile yaklaşarak araştırdım sonuç hüsran.
Havale/kargo olayına açıkcası sıcak bakmasamda girdim bu forumda da biraz dolandım sonra Sefa Hocamın ilanı dikkatimi çekti referansları baya sevmiş kendisini (Ben gibi:)) iletişime geçtiğimiz sırada ben para bekliyordum ordan cevap geldi. Rezerve işlemini yazmıştım buraya ve bugün elime ulaştı cihaz (mi 5s 128/4) yani toplamda 3 gün sürdü.
Cihaz tam da beklediğim gibi dediğim gibi zaten çok araştırdım. Keşke Xiaomi'nin diğer akıllı ürünlerinide satsanız. Biraz önce Mi Band 2, Mi Powerbank 20.000Mah sipariş verdim, onlarıda sizden alırdım.
**Her neyse çok fazla araştırın ama tercihiniz Sefa Hocam olabilir.
Cihaza gelirsek de marka zaten kendini ispatlamış cihazda da donanım şuan son sistem 2 sene gözüm kapalı kendisine yüklenebilirim her konuda.
---
Sefa Hocam sizi de artık takipteyim çevreme de tavsiye etmeye başlayacağım. Hayırlı Alışverişler dilerim herkese. :)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sefa abimize ben kefilim, herhangi bir sorun yaşarsanız gelin beni bulun. Bu çakma replika kısmına gelirsek layığıyla bu işi yapan Sefa abimiz gibi bir satıcıya bunu sormak hakaret etmekten farksızdır.

mesutt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut Torama
Cihazım
Galaxy S6
Konular
0
2 gün önce Sefa kardeşimden Mi5 Gold 64 Gb. aldım.
Sağolsun yanında silikon kılıf ile ekran koruyucu da gönderdi. (Ekran koruyucuya yanlışlıkla dirseğim geldi, hemen kırıldı, nasip değilmiş :) )
Kutuda MDY-08-EH (QC3.0) şarj cihazı, Usb-C giriş kablosu, sim kart çıkarma çubuğu çıktı.
Belirtildiği gibi, kulaklık yok.

Cihaz estetik olarak çok şık görünüyor. Ayrıca çok hafif. İşlemci hızı gayet yerinde. Önceki telefonum Samsung S6 idi. Onunla mukayese ettiğimde hafifliği ve bağlantı hızı üstün özellikleri. Şarjı yeteri kadar gidiyor. Birkaç tane detay tasarruf ayarı var, bunlar yapılırsa normal bir kullanımla 1,5-2 gün rahat gider. Ekran parlaklığı ve menü geçiş hızları gayet iyi. Ekran kapalıyken çift tıklayarak açılması güzel.. Gelen ve giden sesler, parlak..

Bir Kurumda çalıştığımdan, 4800 civarı telefon rehberini birkaç dakikada yükledi. Güncelleme var mı diye baktım, 1,5 Gb.lık bir paket varmış, onu yükledim, ama neyin değiştiğini pek farkedemedim,

Netice olarak ben telefondan çok memnun kaldım. Ellerinde pahalı telefonları taşıyan ama hiçbir özelliğinden haberi olmayan ve bunları hayatlarında hiç kullanmayan insanlara üzülüyorum.

Sefa kardeşimden yaptığım alışverişten de memnun kaldım. Dürüst ve uygun fiyatlı bir satıcı.. Tekrar teşekkür ederim

~Luffy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem K.
Cihazım
RM NOTE 3 SD
Konular
7
kendisinden 1 adet red mi note 3 pro aldım havale ile. ürün sıkıntısız elime ulaştı. teşekkür ederim

Üst Alt