Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

yselim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
s7 edge
Konular
2
Sefa kardeşimden, redmi note 3 pro sndragon 650 aldım. Elden teslim aldım gerek tüm özellikleri açıklaması, aldıktan sonrada her türlü soruma cevap verip, teknik destek sağladığı için teşekkür ediyorum kendisine. Güvenle alışverinizi yapabilirsiniz sorunsuzca.

bkarakas1996

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bedir
Cihazım
lg g2
Konular
0
SEFA arkadaşımdan telefonu aldım.Herkes gibi bende ilk başta güvensiz yaklaştım ama son derece güvenilir bir satıcı .Elden teslim aldım.Herşeyi sorunsuz mükemmel geldi cihaz.Arkadaşlarıma da öneririm.

Mustayfa06

Ŋє мυTℓυ Tüякüм Đιуєηє!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Mi 5 cihazımı 1 hafta önce kargo yoluyla teslim aldım, sorularima sıkılmadan cevap verdi Sefa hocam, cihaz zaten canavar, düşünmeden alın, 2 gün içinde kargo dan elime ulaştı cihaz hiç bir sorunu sıkıntısı yok, Tekrardan tesekkur ediyorum hayırlı satışlar.

hupihu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüso
Cihazım
Asha 302
Konular
1
2 hafta once sefa kardesimizden mi5s silver 64gb almak istedim. Paramin eksik oldugunu bir kac gune tamamlayacagimi soyledim ve kendisi kapora yatirmami ve telefonu benim icin ayirabilecegini soyledi. Guvendim ve verdim, telefonu alan gune kadar her turlu sorumu cevapladi. Parayi yolladiktan 30 dk sonra kargoya verdi ve 24 saat gecmeden elime ulasti, amasyaya. Satici olarak guvenilir ve sicakkanli biri.telefon olarak da bu fiyata alinabilecek en iyi urunlerden biri. Kilif ve ekran koruyucu ile gelmedi guzel oldu. Cihazin bana gore 3 tane eksigi var, birisi duzeltilebilecek sorun. Birisi global rom, redditten okuduguma gore gelecek, ikincisi ve olmamasiyla uzen gorilla glass 4 eksikligi. Mi5 de var iken neden cikarilir bilemedim o yuzden kesinlikle ekran koruyucu ile kullanilmasi sart, cok cabuk ciziliyormus, ve son eksigi ise ois eksikligi yani stabilize olmamasi, bunun yoksunlugunu gece fotograf cekerken el titremesinden dolayi bulanmalarda farkediyoruz, fakat sabit bir yere konulunca cok guzel fotograflar cekiyor. Trlefon isinmiyor sarji guzel gidiyor ekrani her acidan harika cok hizli ve kamerasi ois haric cok cok guzel. Telefonu ve saticiyi siddetle oneriyorum. Iyi gunler

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sefa hocam işleri bayağı büyütmüşsün MaşaAllah. Yakın zamanda ürün zincirinizin genişlemesini umuyorum. Oneplus getirmeyi düşünür müsün?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Sefa hocam işleri bayağı büyütmüşsün MaşaAllah. Yakın zamanda ürün zincirinizin genişlemesini umuyorum. Oneplus getirmeyi düşünür müsün?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ediyorum hocam sizlerle birlikte büyüdük , şuan için aklımda birkaç çalışma var. Oneplus gerçekten çok iyi bir seri . İmkan olursa onu da getiririz . Xiaomi Tamir ve servis işlemlerine de başlamayı düşünüyorum ama bu çalışmalar için biraz daha zaman var neler olacağını birlikte görücez :)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Teşekkür ediyorum hocam sizlerle birlikte büyüdük , şuan için aklımda birkaç çalışma var. Oneplus gerçekten çok iyi bir seri . İmkan olursa onu da getiririz . Xiaomi Tamir ve servis işlemlerine de başlamayı düşünüyorum ama bu çalışmalar için biraz daha zaman var neler olacağını birlikte görücez :)
Bizim ekmek teknesi su alıp batacak desene hocam :) Şaka bir yana gerçekten çok geniş bir yelpazede hizmet verecek gibi görünüyorsun, yolun açık olur inşallah. Hazır yeri gelmişken buraya da park edeyim şu cümlemi. Ben işleri biraz büyüttüm, 2017 ye piyasayı kırıp dökerek başlayacağım. Türkiye de ilk oneplus 3 imei tamir hizmeti bende olacak inşallah. Bunun yanında Samsung LG HTC ve daha birçok cihaz için imei tamiri desteği sunuyorum, sunacağım. Sen de sadece xiaomi ile sınırlı kalmayıp farklı cihazlar getirirsen güzel bir birliktelik olabilir diye düşünüyorum :)

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Hocam benim işler sizden ayrı olamaz zaten :) xiaomi servis işine başlasam da müdahaleler donanımsal olacak. Yazılımsal müdahaleler daima sizde olacak :) hayırlı işler dilerim :)

benhmu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Urhan
Cihazım
Poco x3
Meslek
SHU
Konular
14
Sefa hocadan yaklaşık 1 saat önce redmi note 3 pro cihazını aldım. Gayet güven veren sattığı malın arkasında duran son derece dostane bir arkadaş. Cihazı uzun zamandır inceliyordum. Ve beklentimin üzerinde bir cihaz. Sefa hocama teşekkür ediyorum.

Üst Alt