Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Muhterem

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Lg G2
Konular
0
Geçtiğimiz hafta içi Sefa bey ile buluşup şimdi yanında tükendi ibaresi olan 5s plus modelini kendinden teslim aldım. Kendisi ilgili , bilgili , dürüst ve samimi bir arkadaş. Şu zamana kadar gg,sahibinden,n11 gibi hiçbir bireysel satış sitesinden bu tarz bir alışveriş yapmamış olan bana bile , güven veren mizacı ile bu alışverişte kendine güven duymama sebep olmuştur. Geçtiğimiz bir kaç gün içerisindeki tavrıyla sattığı ürünün arkasında duran bir arkadaş izlenimi de verdi ki bu bence hepsinden önemlisi.Alışveriş yapmayı düşünen arkadaşların en azından Sefa bey ile görüşmelerini tavsiye ederim.

gokhanmulayim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
iphone 4s
Konular
0
Sefa hocamdan mi5s aldım gerçekten çok ilgili ve dürüst bir arkadaş sipariş verdikten 2 gün sonra telefon kargo ile elime ulaştı alışveriş yapacak arkadaşlar hiç tereddüt etmeden iletişime geçebilirler

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Blackeagle83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turan Tunca
Cihazım
İn Touch 4
Konular
0
Bu arada mi6 için resmi açıklama gelmiş şubatta çıkıyor görücüye snapdragon 835 olacakmış

Blackeagle tarafından gönderilmiştir.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
--SEFA-- hocamdan dün Mi5 Pro aldım. Herşey hızlı gelişti desem yeridir. 1 gün sonra teslim aldım. Sıfır risk, %100 güven %100 ilgili ve ürünün arkasında duran Bir arkadaşımız. Gözüm kapalı aldım ve alacak olanlara da öneriyorum ;) korkunun olmadan alabilirsiniz..

Tekrardan Çok Teşekkürler Hocam. Hayırlı satışlar dilerim.

rolloemous

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onemous
Cihazım
asus
Konular
0
Xiaomi mi 5s gold 64gb bugün elime ulaştı ve hemen kullanmaya başladım. Bu alışverişte verdiği güvenle, yaptığı işle takdirimi kazanan Sefa kardeşime çok teşekkür ediyorum. Her soruma bıkmadan usanmadan içtenlikle cevap verdi. Allah'a emanetsiniz.

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Bugün Sefa hocamdan 3 kez Xiaomi Redmi Note 3 Pro aldım ilgisi için teşekkür ederim. Böylece tüm aileyi xiaomiledik :) :) :)

PrincePhoenixTr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiamo Mi 5
Konular
6
Tam tarih belli değil hocam yakın zamanda gelecektir.
Seramik mi 5 gelmeyecek Hocam.

Şuan 2 haftalık bir mı 5 64 gb satılıktır. Siyah renk . Benden alınan ve benim garanti şartlarımin geçerli olduğu bir cihaz.
Sıfırdan hiçbir farkı yok. Yanında silikon kılıf ve kırılmaz cam hediyeli. 1200 tl fiyati

Sefa hocam DM'den yazım şu 2. el ürün hakkında benimle iletişime geçebilirseniz sevinirim.

PrincePhoenixTr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiamo Mi 5
Konular
6
Dün Sefa bey'den Xiaomi mi 5 prime 64 GB siyah modelini aldım. İkinci eldi ama sıfırdan farkı yoktu. Zaten 2 haftalık bi üründü. Kendisi de çok güven veren bir insan. Sağolsun çay ısmarladı bize oturduk konuştuk çok sıcakkanlı bir insan. İşini severek yapan hakkıyla yapan dürüst bir satıcı. Bu sebeple aslında ithalatçı firmalar ve onların garanticilerinden almadım. Sefa Bey'e dürüstlüğü ve işini güzel yaptığı için teşekkür ediyorum :)

Cery

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mi5s
Meslek
Eczacı
Konular
13
Telefon geldi hocam. bu kutuyu siz mi yaptırıyorsunuz :) xiaomi orijinal kutusundan zerre farkı yok.
telefon gayet güzel elde tutuşu malzeme hissi iphone'u aratmıyor. daha açmadım cihazı. işten çıkıp eve gidince kartı takıp kullanmaya başlıycam. miui günlerime geri döndüm.
satış öncesi satış sırası hizmetler konusunda gayet memnun kaldım ve eminim ki satış sonrasında da aynı memnuniyetim devam edecektir.
hayırlı günler dilerim

fıştırih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolgahan
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
0
Selamlar herkese,ben de gecen hafta Sefa hocamdan Note 3 pro aldim.Alisverisi elden yaptik,sorunsuz bir alışverişti.Cihazin tum testlerini yaptı sagolsun,donanim hatasi falan cikma ihtimaline karsin.Cihazdan cok memnunum dusunen herkese pil performansı arayanlara oneririm.Sefa hocamın iyi bir ticaret ahlaki olduğunu gozlemledim, güvenle alabilirsiniz telefonlarinizi.

Üst Alt