Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

thetwothrones

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
thetwothrone
Cihazım
6x
Konular
0
sefa beyden mi 6x 4/64gb aldım sağolsun aynı gün kargo yaptı ve şuanda sorunsuz kullanıyorum. Telefonun pil ömrü normal kullanımda günü çok rahat çıkarıyor oyun oynamıyorum daha çok video sosyal medya fotoğraf ve konuşma ağırlıklı telefon çok ince bu yüzden pil 3100mah civarı herhalde ince telefon arayanlar için bence çok iyi. Fotoğraf kalitesi çok iyi özellikle sefie kamera çok güzel tabi bu yazdıklarım bu paraya alınan bir telefon için geçerli.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
A cihazını ben yaparsam B cihazını Sefa bey yapar :) Ekip sağlam ne de olsa :D

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rabbim bilginizi arttırsın Üstad

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Yazmayı unutmuşum.sefa hocamdan 4. telefonumuzu 2 ay önce aldık.erkek kardeşime mi6x 4/64 aldık.havale yaptığımızın ertesi gün telefon mis gibi sarılmış bi şekilde elimize ulaştı.mi6 kullanan biri olarak mi6x in pekçok özelliğini kıskandım.özellikle sesi ve kamerası mi6 dan daha iyi kesinlikle.tel bizim istediğimiz şekilde bl kilidi açık rootlu ve eu rom yüklü bi şekilde geldi.bugüne kadar kardeşimden tek bi şikayet duymadım.hayatının eniyi telefonunu kullanıyor.hergün pugb oynuyor çatır çatır.sefa hocadan alışveriş yapmak çok keyifli.kendisine;efendi kişiliğinden,verdiği güvenden,cihazlarının sağlamlığından,7/24 ulaşılabilir olduğundan,samimiyetinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. 4. telefon aldık ve maşallah telefonların hepsi sorunsuz problemsiz canavar gibi.

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Sefa bey den dun aldigim redmi note 5 4/64 bugun elime ulasti ve hersey istedigim gibi. Tesekkur ederim, iyi satislar.

to1ga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
-
Konular
1
Xiaomi mi6 hızlı şarj sorunum için kendilerini ziyaret ettim bugun. Ve 2 3 dakikada sorunum çözüldü teşekkür ediyorum buradan kendisine --SEFA--

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Sizle ilk konusurken 200 dolar 1080 tl idi, şu an 200 dolar 1069 tl. Stogunuzda var ise 1080 tl den alabilirim sorun yok yani.
Hocam yanlış anlaşılabilecek bi yorum bu.sefa hoca benim tanıdığım en beyfendi esnaftır.kendisinden 4 adet cihaz almış biri olarak söylüyorum bunları.70 tl değerindeki kulaklığı hiçbir ücret almadan hediye etti bana.gün geldi çeviricim bozuk diye çevirici hediye etti.kendisinden 10 tl lik ekran filmi aldığımda 15 tl hesap ödedi cafeye.bugünlerde işleri yoğun,bazen benim telefonumu da açamıyor ama müsait olunca geri dönüş yapıyor.sıkıntı yapacak bişey yok

Üst Alt