Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Sefa arkadaşımızdan Dün sipariş verdim bugün cihaz elime ulaştı bant 20 olayını merak ettiğim için ve Türk Telekom hat kullandığımdan dolayı İlk önce bunu denedim bu cihaz üzerinde Türk Telekom hattan indirme hızı 8 megabit aldım iPhone 6s cihazında Türk Telekom hattında indirme hızı 7 megabit aldım Aynı şekilde Turkcell hattı bu cihaza taktığımda 52 megabit hızı aldım Turkcell hattı iPhone 6s cihazı takıp denediğimde 12 megabit hız aldım çok fazla bir şeyleri deneme fırsatım olmadı ama kamera hızını çok beğenmedim Çünkü 4 yaşında çocuğum var sürekli hareket ettiği için Bulanık çıkıyor Onun dışında kamera kalitesi güzel görünüyor şu anlık ama Yapay Zeka olayını henüz fark edemedim bir nesneye tutunca onu algılaması gerekmiyor mu ?
Şimdilik bu kadar detaylı inceleyin ve görüşlerimi yazarım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Guncelliyorum... ön kamera çok kötü ben hiç beğenmedim belki de iPhone dan geçtiğimiz için ama hiç hareket etmemeniz lazım kıpırdasaniz bozuk çıkıyor oğlumla birlikte selfie cekinemedim bile düşünün

aldığınız cihaz adını verebilir iseniz cihaz tercihlerini değerlendirmeler ile iyi olabilir arkadaşların

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
aldığınız cihaz adını verebilir iseniz cihaz tercihlerini değerlendirmeler ile iyi olabilir arkadaşların
En son açtığı konu; Note 5 bölümüne Pil Analizi olmuş, muhtemelen telefon da; Note 5 :)

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Üst Alt