Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Skorpi hocam sahilde Bi çay içelim kısmet olursa.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Benim kızın ateşi geceden beri düşmedi malesef bende gelemiyorum :( Geçen sene çok keyifliydi yine aranızda bulunmak isterdim ama malesef... Bana 15 dakika falan uzaklıkta buluşma yeri belki! gün içi 5 dakika uğrayabilirsem artık, kısmet...
Skorpi cantara boşa yer işgal etmeyelim, son dakika haber verdiğim için kusura bakmayın; özür dilerim gerçekten.
Çok geçmiş olsun hocam, umarım şimdi daha iyidir

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Benim kızın ateşi geceden beri düşmedi malesef bende gelemiyorum :( Geçen sene çok keyifliydi yine aranızda bulunmak isterdim ama malesef... Bana 15 dakika falan uzaklıkta buluşma yeri belki! gün içi 5 dakika uğrayabilirsem artık, kısmet...
Skorpi cantara boşa yer işgal etmeyelim, son dakika haber verdiğim için kusura bakmayın; özür dilerim gerçekten.
Geçmiş olsun hocam. :(

Efilef

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sancak
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Girişimci/Geliştir
Konular
7
Benimle tanışmamak için bahane bunlar, 2 senedir hep hikaye8=)haha-- söyleseydiniz, araba gönderirdik size

Söyleseydiniz, tanıştırırdım sizi onlarla

Hocam çok geçmiş olsun, maddi hasarın dışında, umarım sizler iyisinizdir İnşallah

Bu arada başta Sponsorumuz cepport olmak üzere bizleri bu güzel etkinlikte biraraya gelmemizi sağlayan adminlerimiz Sayın cantara ve Sayın HiddeNKinG hocalarıma özel bir teşekkürü borç bilirim.
Buluşmaya iştirak eden tüm Yönetici arkadaşlarıma (alfabetik sıraya göre...) archesm , ByKaraca , chatin_62 , ClassiCTR , Escobar1945 , Ottoman , pendroz , suatsari ve Zenex hocalarıma ayrıa teşekkür ediyorum, hasret giderdik.
Dotlarım Sayın casibao , Koçara, resitugur , jokerinabisi , tasamek ve Sayın Mertuska hocalarımla da ayrıca hasret giderme şansına sahip oldum...Burada şimdi isimlerini maalesef hepsini hatırlayamadığım , yaşıma verin lütfen, ama aklımda kalan Sayın Erdinçer , Sayın bakivrd44 , Sayın Odoganfcb , Sayın Reiwa hocalarımla da tanışma ve sohbet imkanı bulduk, onlara da ve isimlerini hatırlayamadığım diğer hocalarıma da çok teşekkür ederim...
Bu arada benimle resim çekilen arkadaşların resimleri bana özel mesajdan yollamalarını istirham edeceğim...

Tekrar dan herkese teşekkür ederim, inşallah bir sonraki buluşmamızda herkesle yeniden görüşme imkanımız olur ve bugün gelemeyen arkadaşlarla da o zaman tanışma fırsatımız olur

Hocam çok teşekkür ediyorum, ufak tefek sırıklar ve çatlak bir ayak eşimin ve ekstradan parçalanan mi note 7 im, napalım cana gelmesin. Ve bu ailenin içerisinde olmak gurur verici, hepinizi alice çok seviyoruz

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Benimle tanışmamak için bahane bunlar, 2 senedir hep hikaye8=)haha-- söyleseydiniz, araba gönderirdik size

Söyleseydiniz, tanıştırırdım sizi onlarla

Hocam çok geçmiş olsun, maddi hasarın dışında, umarım sizler iyisinizdir İnşallah

Bu arada başta Sponsorumuz cepport olmak üzere bizleri bu güzel etkinlikte biraraya gelmemizi sağlayan adminlerimiz Sayın cantara ve Sayın HiddeNKinG hocalarıma özel bir teşekkürü borç bilirim.
Buluşmaya iştirak eden tüm Yönetici arkadaşlarıma (alfabetik sıraya göre...) archesm , ByKaraca , chatin_62 , ClassiCTR , Escobar1945 , Ottoman , pendroz , suatsari ve Zenex hocalarıma ayrıa teşekkür ediyorum, hasret giderdik.
Dotlarım Sayın casibao , Koçara, resitugur , jokerinabisi , tasamek ve Sayın Mertuska hocalarımla da ayrıca hasret giderme şansına sahip oldum...Burada şimdi isimlerini maalesef hepsini hatırlayamadığım , yaşıma verin lütfen, ama aklımda kalan Sayın Erdinçer , Sayın bakivrd44 , Sayın Odoganfcb , Sayın Reiwa hocalarımla da tanışma ve sohbet imkanı bulduk, onlara da ve isimlerini hatırlayamadığım diğer hocalarıma da çok teşekkür ederim...
Bu arada benimle resim çekilen arkadaşların resimleri bana özel mesajdan yollamalarını istirham edeceğim...

Tekrar dan herkese teşekkür ederim, inşallah bir sonraki buluşmamızda herkesle yeniden görüşme imkanımız olur ve bugün gelemeyen arkadaşlarla da o zaman tanışma fırsatımız olur

Bir dahaki sefere inşallah hocam, ben teşekkür ederim :)

Erenimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
MI 5S Plus
Konular
10
Abi inanılmaz ya pazar günü sanıyordum tarihleri karıştırdım :(
Bu sene bir buluşma daha yapılacakmış hocam üzülmeyin o zaman gelirsiniz artık...

Bu arada daha önceki buluşmalara gidememiştim bu ilk uğrayışım olduğu için biraz gergin ve heyecanlıydım fakat herkes güler yüzlü ve samimi olduğu için ortama ayak uydurmamız geç olmadı. Birkaç arkadaşımızla da tanışıp muhabbet etme şansımız oldu ayrıca etkinlikler ve çekilişler gayet eğlenceliydi hem yeni gelecek olan Mi 9T modelini de incelemiş olduk... Bu yüzden katılan herkese ve de etkinliği düzenleyen yetkililerimize yanımda gelen arkadaşım adına ve de kendi adıma teşekkür ediyorum. Eğer gelmeyi düşünüp de tereddüt edenlerimiz varsa hiç çekinmeyin kısa zamanda çok samimi bir ortam oluştu aramızda. Bir daha görüşmek üzere (:

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ederim, şimdi girdik bizde eve sabahtan beri hastanede ateş düşürmeye uğraşıyoruz; 37ye anca düştü iğne serum vs... Salgın var sanırım hastanedeki bütün çoçuk ve bebekler düşmeyen ateş şikayetiyle gelmiş...

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Günaydın herkese, bu sene olacak buluşma tekrar İstanbulda mı olacak yoksa başka bir şehirde mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt