Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam bende çok üzen, gelemedik talihsiz bir kaza geçirdik, eşimle tam tüm heyecanımız ile yola çıktık aracımıza vurdular, bir anda felaket bir güne dönüştü, şuan yeni evimize geldik hastaneden. Çok çok üzgünüm .

Geçmiş olsun hocam Allah beterinden saklasın

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
ben gelemiyorum:@ bu taksicileri yerindi dibine sokmak lazim hepsi ayri terane gul gibi uberi yediler. uber ile.50 defa gelmistim 100 e yakin taksi cevirdim bi oraya gitmeyiz diyorlar. cocukla kaldik ortada yok boyle bisey ya. taksi duraklari ayri bi terane onlari hic saymiyorum
Üzücü bir durum hocam. :(

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam bende çok üzen, gelemedik talihsiz bir kaza geçirdik, eşimle tam tüm heyecanımız ile yola çıktık aracımıza vurdular, bir anda felaket bir güne dönüştü, şuan yeni evimize geldik hastaneden. Çok çok üzgünüm .
Çok geçmiş olsun hocam. İnşallah sizin ve eşinizin durumu iyidir .

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
ben gelemiyorum:@ bu taksicileri yerindi dibine sokmak lazim hepsi ayri terane gul gibi uberi yediler. uber ile.50 defa gelmistim 100 e yakin taksi cevirdim bi oraya gitmeyiz diyorlar. cocukla kaldik ortada yok boyle bisey ya. taksi duraklari ayri bi terane onlari hic saymiyorum
Benimle tanışmamak için bahane bunlar, 2 senedir hep hikaye8=)haha-- söyleseydiniz, araba gönderirdik size
Öncelikle emeği geçen herkese, tüm miuiturkiye ailesine güzel ağırlamanız ve tavriniz için çok teşekkürler. :) Skorpi Escobar1945 Ottoman bakivrd44 gibi çok değerli isimlerle tanışma fırsatı buldum, biraz utangaç olduğum için kendimi çok ifade edemedim. Tanıştığıma çok memnun oldum, HiddeNKinG cantara gibi üstadlarla tanışmak nasip olmadı, umarım bir dahaki buluşmada tanışabiliriz :) Tekrardan herşey için çok teşekkürler.
Söyleseydiniz, tanıştırırdım sizi onlarla
Hocam çok geçmiş olsun, maddi hasarın dışında, umarım sizler iyisinizdir İnşallah

Bu arada başta Sponsorumuz cepport un Yetkilileri Sayın Burak ANLAR ve Sayın Selim ŞENGÖZ Bey olmak üzere bizleri bu güzel etkinlikte biraraya gelmemizi sağlayan adminlerimiz Sayın cantara ve Sayın HiddeNKinG hocalarıma özel bir teşekkürü borç bilirim.
Buluşmaya iştirak eden tüm Yönetici arkadaşlarıma (alfabetik sıraya göre...) archesm , ByKaraca , chatin_62 , ClassiCTR , Escobar1945 , Ottoman , pendroz , suatsari ve Zenex hocalarıma ayrıa teşekkür ediyorum, hasret giderdik.
Dotlarım Sayın casibao , Koçara, resitugur , jokerinabisi , tasamek, Mertuska ve halilgurbuz hocalarımla da ayrıca hasret giderme şansına sahip oldum...Burada şimdi isimlerini maalesef hepsini hatırlayamadığım , yaşıma verin lütfen, ama aklımda kalan Sayın Erdinçer , Sayın bakivrd44 , Sayın Odoganfcb , Sayın Reiwa hocalarımla da tanışma ve sohbet imkanı bulduk, onlara da ve isimlerini hatırlayamadığım diğer hocalarıma da çok teşekkür ederim...
Bu arada benimle resim çekilen arkadaşların resimleri bana özel mesajdan yollamalarını istirham edeceğim...

Tekrar dan herkese teşekkür ederim, inşallah bir sonraki buluşmamızda herkesle yeniden görüşme imkanımız olur ve bugün gelemeyen arkadaşlarla da o zaman tanışma fırsatımız olur

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Son düzenleme:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Çok çok geçmiş olsun siz iyisiniz ya buluşma hiç önemli değil nasılsa her sene yapılıyor önemli olan sizlersiniz
Selametle kalın

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ottoman hocam fotograflar ne zaman paylaşılacak veya paylaşılacak mı?
Hocam elimizde bulunan tüm fotoğraf ve videolar hazırladıktan sonra yeni konu açılıp sizlerle paylaşacağız. Ayrıca yine sizlerinde çekmiş olduğu fotoğrafları konu altında tekrar paylaşım yapabilirsiniz. :)

Efilef

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sancak
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Girişimci/Geliştir
Konular
7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt