Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Hocam bende çok üzen, gelemedik talihsiz bir kaza geçirdik, eşimle tam tüm heyecanımız ile yola çıktık aracımıza vurdular, bir anda felaket bir güne dönüştü, şuan yeni evimize geldik hastaneden. Çok çok üzgünüm .
Geçmiş olsun arkadaşım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Emeği geçen tüm arkadaşlarıma buradan da teşekkür edeyim. Yine güzel bir etkinlik oldu. Biz hep birlikte güzel bir aileyiz.
Çok fazla mesaj vardı, tek tek isim olarak yazamayacağım ama sağlık nedenleriyle katılamayan tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun. Başka nedenlerle katılamayan tüm arkadaşlarımızı da bir dahaki etkinlikte görmeyi umut ediyorum.
Ottoman hocam zaten yazmış ama ben de tekrar edeyim. Çektiğiniz resimleri ve videoları yarın açılacak olan konuya eklemenizi rica ediyorum. İyiki varsınız.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
İstanbulda olmanın avantajları.
@Skorpi hocam sizin simanizi çok merak ediyorum.
Bir gün gelirsem sırf sizin için gelecem bu etkinliğe:)
Teşekkürler hocam ama benim merak edilecek bir tarafım yok, yaşlı bir adamım, o kadar

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Başta katılım sağlayarak böylesine güzel bir etkinlik geçirmemizi sağlayan tüm forum arkadaşlarımız olmak üzere,

tüm Türkiye'deki Xiaomi kullanıcıları adına kendilerini Xiaomi Türkiye yöneticilerine tanıtırken her bir ismi söylediğimde ayrı bir gurur duymama neden olan yönetim ekibimize,

maddi manevi hiç bir sınır olmaksızın desteklerini esirgemeyen etkinlik sponsorumuz Cepport'a, Selim Sengöz ve Burak Anlar'a,

bizleri yalnız bırakmayarak katılım sağlayan Xiaomi Türkiye ofisine,

donanımhaber, shiftdelete, teknoseyir görevlilerine

ve ismlerini buraya yazma fırsatı yaratamadığım için özürlerimi kabul etmelerini istediğim yüzlerce isme çok teşekkürler.

Bir sonraki etkilikte görüşmek üzere arkadaşlar :)

Öncelikle bu etkinliği düzenleyen mi Türkiye forum yönetici ve ekibi ve sponsorlarına teşekkürlerimi sununuyorum.
Baklava yarışmasında kazandığım hediye ve yanında redmi not 7 kılıfı için ayrıca teşekkürler.
Bir sonraki etkinlikte görüşmek dileğiyle.

Tebrik ediyorum hocam. Seneye yaka kartı olarak değil de mutlaka göğüse iliştirilen kartlardan yapmamız lazım. Kusuruma bakmayın yaka kartındaki isme dikkat etmemişim...

Öncelikle emeği geçen herkese, tüm miuiturkiye ailesine güzel ağırlamanız ve tavriniz için çok teşekkürler. :) Skorpi Escobar1945 Ottoman bakivrd44 gibi çok değerli isimlerle tanışma fırsatı buldum, biraz utangaç olduğum için kendimi çok ifade edemedim. Tanıştığıma çok memnun oldum, HiddeNKinG cantara gibi üstadlarla tanışmak nasip olmadı, umarım bir dahaki buluşmada tanışabiliriz :) Tekrardan herşey için çok teşekkürler.

Kusura bakmayın hocam. Aslında buluşmalarımızda her masayı ayrı ayrı ziyaret etmeye çalışıyordum fakat bu sefer hem etkinlik sayımız fazlaydı hem de geç başlamıştık. Dolayısıyla masaları ziyaret etme fırsatı bulamadım. Keşke siz gelseydiniz, tanıtmayı gerçekten çok istiyordum...

Asıl resimler gelince ben bu emojiyi görmek istiyorum hocam. Seneye mutlaka sizi de bekliyorum :)

Fotoğraflar için ayrı konu açılacakmı yoksa buraya yollayalımmı?

Tüm resimleri topladıktan sonra ayrı konu da açılacak hocam ama siz bu konu altından da paylaşabilirseniz sevinirim. Diğer konu altında da ayrıca paylaşırsınız.

Hocam bende çok üzen, gelemedik talihsiz bir kaza geçirdik, eşimle tam tüm heyecanımız ile yola çıktık aracımıza vurdular, bir anda felaket bir güne dönüştü, şuan yeni evimize geldik hastaneden. Çok çok üzgünüm .

Çok geçmiş olsun hocam.

Benimle tanışmamak için bahane bunlar, 2 senedir hep hikaye8=)haha-- söyleseydiniz, araba gönderirdik size

Söyleseydiniz, tanıştırırdım sizi onlarla

Hocam çok geçmiş olsun, maddi hasarın dışında, umarım sizler iyisinizdir İnşallah

Bu arada başta Sponsorumuz cepport un Yetkilileri Sayın Burak ANLAR ve Sayın Selim ŞENGÖZ Bey olmak üzere bizleri bu güzel etkinlikte biraraya gelmemizi sağlayan adminlerimiz Sayın cantara ve Sayın HiddeNKinG hocalarıma özel bir teşekkürü borç bilirim.
Buluşmaya iştirak eden tüm Yönetici arkadaşlarıma (alfabetik sıraya göre...) archesm , ByKaraca , chatin_62 , ClassiCTR , Escobar1945 , Ottoman , pendroz , suatsari ve Zenex hocalarıma ayrıa teşekkür ediyorum, hasret giderdik.
Dotlarım Sayın casibao , Koçara, resitugur , jokerinabisi , tasamek, Mertuska ve halilgurbuz hocalarımla da ayrıca hasret giderme şansına sahip oldum...Burada şimdi isimlerini maalesef hepsini hatırlayamadığım , yaşıma verin lütfen, ama aklımda kalan Sayın Erdinçer , Sayın bakivrd44 , Sayın Odoganfcb , Sayın Reiwa hocalarımla da tanışma ve sohbet imkanı bulduk, onlara da ve isimlerini hatırlayamadığım diğer hocalarıma da çok teşekkür ederim...
Bu arada benimle resim çekilen arkadaşların resimleri bana özel mesajdan yollamalarını istirham edeceğim...

Tekrar dan herkese teşekkür ederim, inşallah bir sonraki buluşmamızda herkesle yeniden görüşme imkanımız olur ve bugün gelemeyen arkadaşlarla da o zaman tanışma fırsatımız olur

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

clap~~clap~~

Geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ederim, şimdi girdik bizde eve sabahtan beri hastanede ateş düşürmeye uğraşıyoruz; 37ye anca düştü iğne serum vs... Salgın var sanırım hastanedeki bütün çoçuk ve bebekler düşmeyen ateş şikayetiyle gelmiş...

Çok geçmiş olsun hocam. Umarım şimdi daha iyidir.

Günaydın herkese, bu sene olacak buluşma tekrar İstanbulda mı olacak yoksa başka bir şehirde mi?

Henüz karar verilmedi hocam ama farklı bir şehir olma ihtimali daha yüksek gibi görünüyor.

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Çok gelmek isterdim ama işlerimin yoğunluğu dolayısıyla gelmem mümkün değildi.
Ayrıca biraz geçte öğrendim. Bir daha kine Ses sistemi kurulumu yaptırırım firmamdan, etkinlik boyunca Dj arkadaşlarım müzik çalar. ( Müzik Sponsoru olurum)
Ayrıca, Tshirt ismi geçti bir mesajda, yapılan tshirt görsellerini göremedim ama ücretli olarak benim gibi meraklılara satışı olabilirmi diye sormak isterimangel~~

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Keşke Ankara'da da yapılsa böyle bi etkinlikte biz de gelsek :) İstanbul'a gelme imkanı olmayan Ankaralılar da sizlerle tanışmayı isterler diye tahmin ediyorum :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Çok gelmek isterdim ama işlerimin yoğunluğu dolayısıyla gelmem mümkün değildi.
Ayrıca biraz geçte öğrendim. Bir daha kine Ses sistemi kurulumu yaptırırım firmamdan, etkinlik boyunca Dj arkadaşlarım müzik çalar. ( Müzik Sponsoru olurum)
Ayrıca, Tshirt ismi geçti bir mesajda, yapılan tshirt görsellerini göremedim ama ücretli olarak benim gibi meraklılara satışı olabilirmi diye sormak isterimangel~~

Sposorumuz T-Shirtler sayılı demişti hocam ama bir görüşeyim eğer varsa marketimizde açalım :)

Keşke ses sistemine ilişkin bilgiyi önceden alabilmiş olsaydık hocam. Otelin ses sistemini kiralamak durumunda kaldık bu etkinlikte.

Keşke Ankara'da da yapılsa böyle bi etkinlikte biz de gelsek :) İstanbul'a gelme imkanı olmayan Ankaralılar da sizlerle tanışmayı isterler diye tahmin ediyorum :)

İstanbul benim için de çok yorucu oluyor hocam. Açıkçası benim de tercihim Ankara. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt