Diğer 2019'da Xiaomi'den En İyi 3 Akıllı Telefon!

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 64
  • Görüntüleme 5K

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
naçizane , bugüne kadar f/p acisindan kullandığım en iyi 2 telefon 8 plus(4.500 TL falandı aldığımda) ve mi 9t produr

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Hocam öncelikle yazilimi en sorunsuz olan mi 9. Mi 9tpro da kamera ve ekran sorunlari var. Donanim olarak da işlemci degilde kamera da biraz fark var. Malzeme kalitesinde fark var. Kalınlık olarak daha kalin ve agir iste.
Mi9 sahipleri acilen vaziyet alsın karşı atak çıkabilir

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Hocam öncelikle yazilimi en sorunsuz olan mi 9. Mi 9tpro da kamera ve ekran sorunlari var. Donanim olarak da işlemci degilde kamera da biraz fark var. Malzeme kalitesinde fark var. Kalınlık olarak daha kalin ve agir iste.
Kamera yazilimsal bence. Gcam ile cok iyi cunku. Malzeme kalitesi ve kalinlik dogrudur. Bu popup kamera, 3.5mm jak ve 4000lik pilden dolayi. Ki bunlar benim telefon alirken tercih sebeplerim. Sorunsuzluk konusunda pek emin degilim. Ben arkadaslarin yasadigi sorunlarin cogunu yasamiyorum. Mi9 kullanici sayisi az.

berkay1990

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berkay
Cihazım
redmi 8 pro
Konular
2
note 8 pro için uygun custom rom varmı

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
9t pro nun mi9 dan donanim olarak ne eksigi var ve nasil bir performans farki var?
Ekran dayanıklılığı,
9t pro nun mi9 dan donanim olarak ne eksigi var ve nasil bir performans farki var?
Biri gorilla glass 6 ile korunuyor diğeri 5...
Birinin kamera diyafram açıklığı f 2.2, diğerinin ise f 2.4...
Tabii bunlar basit ayrıntı gibi görünebilir ama gelişen teknoloji ile telefonlarda olmazsa olmaz kablosuz şarj, Mi9 da var. Mi9t pro da var mı bilmiyorum...
Mi9t pro ile gelen problemlerden bahsetmiyorum bile... Mi9 da pek duymadım diyebilirim
Fakat kabul etmem gerekir ki tasarım olarak mi9t pro mi9 a fark atar. Fiyat olarak ta hayli makul.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

Son düzenleme:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Ekran dayanıklılığı,

Biri gorilla glass 6 ile korunuyor diğeri 5...
Birinin kamera diyafram açıklığı f 2.2, diğerinin ise f 2.4...
Tabii bunlar basit ayrıntı gibi görünebilir ama gelişen teknoloji ile telefonlarda olmazsa olmaz kablosuz şarj, Mi9 da var. Mi9t pro da var mı bilmiyorum...
Mi9t pro ile gelen problemlerden bahsetmiyorum bile... Mi9 da pek duymadım diyebilirim
Fakat kabul etmem gerekir ki tasarım olarak mi9t pro mi9 a fark atar. Fiyat olarak ta hayli makul.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi
Asil fark kamera o zaman. Gorilla 88 de olsa temperli cam olmadigi surece kiriliyor. Kablosuz sarj yok. Fiyat olarak makul olmasinin sebebi aslinda telefonun mi serisi degil redmi serisi olmasindan kaynaklaniyor. Bazi seyler kirpilmis. Daha cok kullanicinin onem verdigi seyler eklenmis. 3.5mm ve 4000lik pil gibi.
Skorpi Hocam mi9t pro+k20 pro ve mi9 un forumdaki kullanici sayisini cikarmaniz mumkun mu?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Asil fark kamera o zaman. Gorilla 88 de olsa temperli cam olmadigi surece kiriliyor. Kablosuz sarj yok. Fiyat olarak makul olmasinin sebebi aslinda telefonun mi serisi degil redmi serisi olmasindan kaynaklaniyor. Bazi seyler kirpilmis. Daha cok kullanicinin onem verdigi seyler eklenmis. 3.5mm ve 4000lik pil gibi.
Skorpi Hocam mi9t pro+k20 pro ve mi9 un forumdaki kullanici sayisini cikarmaniz mumkun mu?
Çok zor ama EU nun rom linklerinde hangi cihaz için ne kadar download yapıldığı, bir gösterge olabilir

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Yazdıklarınız birebir benim ifademi doğruluyor zaten. Redmi Xiaomi nin bir alt markası... Bir çok özellik kısıtlanarak bütçeye daha uygun cşhazlar üretiliyor. Yoksa mi9t pro nun 5000 den başlayıp 3000-3500 lere inmesi normal mi?
Mi9 hala ilk çıktığı fiyattan satılıyor. Hatta bazı sitelerde fiyatı bile tavan yapmış durumda.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Mi9t pro... Diğerlerine nazaran tasarımı ve pop up kamerasıyla bir tık önde. Lakin performansı ve donanımıyla bir önceki amiral gemisi Mi9 un hayli gerisinde kalmış görünüyor....

.
Hocam Sizinde belirttiğiniz gibi Mi 9 Amiral, Mi 9Tpro ise 9 serisinin orta üst seviye ürünü olarak çıktı.Kıyaslamak haksızlık olur.

Üst Alt