Diğer 2019'da Xiaomi'den En İyi 3 Akıllı Telefon!

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 64
  • Görüntüleme 5K

0neir0

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
OneirO
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
0
Asil fark kamera o zaman. Gorilla 88 de olsa temperli cam olmadigi surece kiriliyor. Kablosuz sarj yok. Fiyat olarak makul olmasinin sebebi aslinda telefonun mi serisi degil redmi serisi olmasindan kaynaklaniyor. Bazi seyler kirpilmis. Daha cok kullanicinin onem verdigi seyler eklenmis. 3.5mm ve 4000lik pil gibi.
Skorpi Hocam mi9t pro+k20 pro ve mi9 un forumdaki kullanici sayisini cikarmaniz mumkun mu?
Mi9t ve mi9t Pro redmi adı altında çıkmıyor, xiaomi nin pop UP kamera versiyonları redmi serisiyle alakası yok. Mi9t veya prosu jack girişinin olması bence gayet güzel. Şahsen mi9t Pro yu sırf bu yüzden tercih ederim

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Mi9t ve mi9t Pro redmi adı altında çıkmıyor, xiaomi nin pop UP kamera versiyonları redmi serisiyle alakası yok. Mi9t veya prosu jack girişinin olması bence gayet güzel. Şahsen mi9t Pro yu sırf bu yüzden tercih ederim

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Redmi adi altinda cikmiyor ama band20 disinda ayni telefon isimlendirmesi farkli sadece

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Mi9T ile Pro arasında kaldım, nadiren telefonda oyun oynayan, pek sık kullanmayan biri olunca düz olanı aldım bi 2-3 sene götürür herhalde angel~~

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Mi9T ile Pro arasında kaldım, nadiren telefonda oyun oynayan, pek sık kullanmayan biri olunca düz olanı aldım bi 2-3 sene götürür herhalde angel~~

Hocam şu anda güncel oyunlarıda çok rahat oynatır.730 işlemci de çok iyi. Yes~~ Pro elbette daha üst seviyede, ama ihtiyaçları değerlendirip, biliinçli seçim yapmak daha mantıklı.Pekte işinize yaramayacak özellikler için fazladan para vermenin hiç bir anlamı yok.

Üst Alt