Diğer 2019'da Xiaomi'den En İyi 3 Akıllı Telefon!

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 64
  • Görüntüleme 5K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
2019 Yılı Xiaomi için çok verimli geçti, birçok yeni telefon piyasaya sürüldü, bazıları çok sattı ve bazıları satış anlamında bekleneni vermedi.
Xiaomi'nin 2019'da başarılı olduğu en iyi üç akıllı telefona bakalım.

Redmi Note 7
2019 Çin Bahar Şenliği'nden sonra, Redmi kendi başına bağımsız bir şirket oldu ve CEO Lu Wei Bing tarafından yönetildi. Bu hareket birçok insan tarafından Redmi'nin muhtemelen Xiaomi olmadan hayatta kalamayacağını söylenerek eleştirildi, ancak Redmi Note 7'nin piyasaya çıkmasından sonra eleştirmenlerin yanılmış olduğu kanıtlandı. Bu cihaz dünya çapında 40 Milyondan fazla birim sattı ve Xiaomi'yi bu başarı için ilgi odağı haline getirdi.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 9T Pro
Herkes Pocophone'un 2. neslini hevesle bekliyordu ve beklediler ve beklediler. Ancak Xiaomi'nin aklında başka planlar vardı ve Redmi'nin ilk kez bir cihazda bir SD 855 Yongaseti taktığı K20 Pro'yu piyasaya sürdü. Xiaomi'nin bütçe dostu markası olan Redmi'nin telefonlarında, bugüne kadar amiral gemisi düzeyinde yonga seti bulunmadığı bilinmektedir. Pop-up kamera ilk kez bu telefonda uygulandı ve cihaz tam ekrana sahip bir model.

Redmi Note 8 Pro
Birçoğu bu telefonu bir Mediatek yongaseti nedeniyle yerden yere vurdu, aşırı ısınacağını ve çok yavaş olacağını ve mutlaka kasacağını, daha az oyun desteği sunulacağını iddia etti. Ancak Xiaomi'nin bu cihazdan , tahmin edilenden daha çok sattığını biliyor muydunuz? Cihaz orta segment te Antutu da, ilk sırada yer alıyor. Redmi Note 8 Pro dünyanın ilk 64MP kamerasına sahip ve nereye giderseniz gidin ,harika fotoğraflar çekebiliyor.

Kaynak:

Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizin için 2019 un en iyi Xiaomi cihazları hangileri?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Mi 9T ve Pro modeli sektörde yeni bir sayfa açtı, özelliklerden çok kısmadan da uygun fiyatlı bir cihaz alınabileceğini gösterdi Xiaomi.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mi 9T ve Pro modeli sektörde yeni bir sayfa açtı, özelliklerden çok kısmadan da uygun fiyatlı bir cihaz alınabileceğini gösterdi Xiaomi.
Kesinlikle katılıyorum hocam, bende Max 3 olmasa, alacağım tek telefon olurdu

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
General mobile kullanmıştım ve bidaha mediatekli işlemcili telefon almamaya karar aldım. O yüzden yaram var :D
Herkes öyle diyor ama teknoloji de gelişiyor....esasında kullanan kişilerin yorumlarını görsek, çok daha iyi olur bence

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Şu anda ailede 1 mi 6, 2 note 7, 1 mi 9t, 1 note 8 pro oldu. Hepsi canavar masaallah. Note 8 pro hiz kamera işlev bakimindan hala memnun etmeye devam ediyor. Hic pisman olmadik şükür

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Haberdeki, mtk işlemcili telefon için yazılanlara şahsen katılmıyorum... Geçen gün okudum, "eşimle birlikte bu telefonu aldık" yazıyordu... Eşinin, mtk işlemci tercihi için kriter neydi acaba?

Şuna eminim ki, bir çok kullanıcı tercihi adında pro olması ve daha pahalı olması kaynaklı...

Özetle, 2019 yılında beni cezbedecek Xiaomi modeli rn7 olacaktı ki, lansman fiyatı ile direkten döndü çok şükür... ihtiyaç halinde de, Realme veya Oneplus tercih etme noktasındayım...

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Mtk bu gune kadar tek bir islemci uretti galiba...

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Yaklaşık 2 aydır redmi note 8 pro kullanıyorum forumlarda açılan sıkıntılardan hiçbirini yaşamadım rootla falan uğraşan biriyseniz saten tercih etmeyin kardeşim gidin snapdragonlu cihaz kullanın cihazı yerden yere vurmanın bir manası yok.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt