Xiaomi ve MIUI Haberleri

Arkadaşlar merhaba redmi note 6 pro kullanıyorum abartmıyorum 1 aya yakındır kullanıyorum cihazı cok yoğun kullanmıyorum ama surekli başım ağrıyor cihazın sar değeri çok yüksek değil malumunuz neden böyle oluyor çok fazla başı ağrıyan biri...
Tanıtımına az bir süre kalan Xiaomi'nin Mi9 modeli için sızıntı görselleri gelmeye devam ediyor. Yeni gelen görsel telefonun tasarımını net olarak ortaya koyuyor. Ekran tasarımı damla çentik olarak tercih edilmiş ve tam ekran karşımıza çıkıyor...
Xiaomi nin merakla beklenen yeni akilli telefonu Mi 9, Singapur da yer alan belgelendirme kurulusundan onay aldi. M1902F1G model numarasiyla onaylandigi gorunen cihazin lansmani 24 Subat Pazar gunu gerceklesecek. Selametle kıymetli hazirunlar
2014 yılında farklı tasarımıyla ortaya çıkarak dikkatleri üzerine çeken amiral gemisi modeli Samsung Galaxy Note Edge ve sonrasında Galaxy S6 Edge ile geniş bir kullanıcı kitlesine yayılarak akıllı telefon tasarımında farklı bir konuma yükselen...
Okumaya devam et... 1548923276 Yine Üstün Photoshop becerilerimi konuşturduğum bir haber oldu :D
Merakla beklenen Xiaomi Mi9 elde tutulmuş bir şekilde görüntülendi. Üçlü kamera kombinasyonu arka bölgede tasarlanmış durumda. Tüm özellikleri yakın zamanda oraya çıkacaktır. Mate 20X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Redmi note 6 pro kullanıcısıyım, bildiğiniz üzere kendi kutusundan çıkan sarj aleti hızlı şarj destekli değil bende de samsung cihazdan kalma hızlı sarj var onu takınca hızlı şarj yazıyor hızlı şarj cihazıyla telefonu şarj etsem bir sorun olur mu...
Arkadaşlar merhabalar, bi yakinim bu iki telefondan birisini almayı düşünüyor ancak bende kararsız kaldım değerli yorumlarınızı bekliyorum..
Üst Alt