Haber MIUI 11 alacak olan cihazlar, çıkış zamanı ve getirdiği yenilikler

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
Evet arkadaşlar, henüz MIUI10 tam olrak oturmamış iken, MIUI11 hazırlıklarına başlanıldığı haberlerin ardından, ne zaman çıkacağı, hangi cihazlara geleceği ve ne gibi yenilikler olacağı haberlerine rastlamak artık mümkün....
Bu tür haberlerin ne derece doğru olup, olmadığını bilmiyorum ama yine de bana enteresan geldi ve sizlerle paylaşmak istedim....

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Skorpi

Grandfather
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
Tebrik ediyorum, MIUI 10 oturmadan, MIUI 11 çalışmalarına başladıkları için. Çok saçma sapan iş yapmaya başladılar bana göre.
Ama bir yerden başlamak gerek, dimi?8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Tortue

"Hello World!"
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Teknopark Stajyeri

FireLife71

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Kişisel görüşüm bunu yapacaklarının aksine altyapının gelişmesini sağlayıp android sürüm versiyonlarında değişiklik yapmaları daha önemli uygulama senkronizasyonu ile stabilite ve performans sağlanmalı kısıtlamalar ve engellemeler kalkmalı cihazlar üzerinden ve ayrıca
MIUI 11-12 numaralarının önemi yerine ülkeler arası kısıtlamaları kaldırmalılar ve her cihaza uygun olanaklar sağlamaları gerekir.
Altyapı gereği çoğu kod ile sistem açıkları aktifleşiyor anlamak zor cidden birilerini örnek alacaklarına bizi herkes Örnek alsın demiyorlar.

Üst Alt