ugurgurbuz39 kullanıcısının son içeriği

1. U

MIUI 12.5 Xiaomi 11T Pro (Vili) Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RKDIDXM İndirme Bağlantıları

Merhaba, Endonezya miui 13 sürümü varsa paylaşabilir misiniz?
  2. U

Recovery [İLK KEZ] Poco F3 / Redmi K40 TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Selam, bunun için Unix tabanlı işletim sistemlerinde (Android, iOs, MacOS, Linux dağıtımları ...) disk yapılarını bilmeniz gerekiyor. Ancak daha da somutlaştıracak olursak, Windows işletim sisteminde de disk üzerinde Yerel Disk C/D/E gibi ayrı bölümler oluşturuluyor ya, bunların her birine...
  3. U

Rom POCO F3 / K40 / Mi11X [ LineageOS 18.1 ] Android 11 - 20210918 İndirme Bağlantıları

Herkese Selam, Poco F3 için AOSP romlar arasında en başarılı olduğunu düşündüğüm LineageOS 18.1 sürümünü sizlerle paylaşıyorum. Bu romun başarılı bulduğum en güzel noktalarının başında pil tüketiminin dengeli oluşu, hızlı şarj desteğinin olması, ses kalibrasyonun iyi oluşu, tuşlar...
  4. U

Recovery [İLK KEZ] Poco F3 / Redmi K40 TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Selam arkadaşlar, Poco F3/k40 cihazlarında partition olayı biraz farklı olduğundan twrp kullanımında sorunlar yaşıyorsunuz. Bu cihazda A ve B partitionlar mevcut. Bunlara A slotu veya B slotu da deniliyor. Ayrıca bu cihazda recovery partitionu mevcut değil. cache partitionuda mevcut değil...
  5. U

Yardım Poco F3 NFC Ödeme ve BT5.0 ses aktarma sorunu

Merhaba, Bende Maximum Mobil uygulamasını kullanıyorum. Kart listesinde kartımı direk mobil temassız ödemeye açtım ve kullanıyorum. Ancak bende yaşanan ekstrem bir durumu aktarayım, kartımı ilk kez mobil temassız ödemeye açarken, "Güvenlik nedeniyle müşteri şifreniz bloke edildi". gibi bir...
  6. U

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

4 aydır bu cihazı kullanıyorum. Oyun oynayan biri değilim, bazen şarj alırken yoğun kullanım yaptığımda ısınıyor, onun haricinde günlük ullanımda hiç ısınma sorunu yaşamadım. Ekran ve kamera olayında ise kör olduğumdan yorum yapamıyorum. Performansı ise gayet iyi. Bu arada yüksek görüntü...
  7. U

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Mesele anlaşılmıştır. F3 cihazım var. Süre uzatma işlemine ihtiyacım var. Bu konuda forumumuzda ücreti karşılığı destek olan var mı? Yakın zaman sonra cihazım kapanacak. Malesef sim 2 de kullanılmış ve 8 aylık süreden faydalanamıyorum.
  8. U

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Arkadaşlar, öyle veya böyle atıldığına göre, RSA şifreleme muhabbetine ne oldu? Anladığım kadarıyla dosya ile qcn ile vs. atılıyor. O halde RSA gerçekten hikayemiydi? Poco F3 için yapılıyor mu? Bilen duyan olduysa bilgi verebilir misiniz?
  9. U

Yardım XİAOMİ Mİ 10T PRO - Görüşme kaydetme

Görüşme kaydetme işlemi CallUI tarafından kontrol edilen bir olay. Miui global sürümlerde (Endenozya hariç) Google arayüzü kullanıldığından mevcut sistem uygulamaları ile bu mümkün olmuyor. Benim paylaştığım dosya ise, Magisk ile Root işlemi yapılmış cihazlarda, Magisk'in modül yükleme...
  10. U

Çözüldü google sürekli olarak duruyor

Ayarlar Uygulamalar Uygulamaları yönet Google 213MB 663MB Veriyi Temizle Alanı Yönet TÜM VERİLERİ TEMİZLE Arkadaşlar yukarıdaki yöntem ile sorundan kurtulabilirsiniz. Kısacası tüm uygulama verilerini ve önbelleğini temizleyin. Not: google güncellemesini kaldırmayın, son sürüm yüklü olsun...
  11. U

Haber Redmi Note 10 Pro İmei Tamiri Hakkında

Arkadaşlar, kul yapımı olan sistemlerde çözümsüz diye bir şey yoktur ancak; şuan burada veya farklı yerlerde bu iş ha yapılacak ha yapılıyor, şu kadar zaman sonra çözümü çıkacaktır, yok eng romu bekleyin, yok deniyoruz kısmen oldu ... diyenlere lütfen kulak vermeyin. Zanlımca bu tür...
  12. U

Yardım F3 PC bağlantı sorunu

telefonu bilgisayara bağladığınızda usb bağlantı seçenekleri telefonda gösteriliyor mu? Eğer gösterilmiyorsa usb kablonuzda sorun var gibi. Ayrıca adb için usb hata ayıklamanın açık ve gerekli izinlerin verilmiş olması gerekir. M2012K11AC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. U

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Bununla ilgili bir bilgi ben bulamadım hocam. M2012K11AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. U

Rom Poco F3 Syberia (AOSP) A11

Herkeze Selam, İlk öncelikle rom paylaşımlarımda ekran görüntülerine ve görsel yönlendirmelere yer veremediğim için kusura bakmayın. Zira ben %100 körüm ve ekran görüntülerini doğru şekilde alma imkanım olmuyor. Not: aşağıda paylaşılan yöntemler veya dosyalar tarafından cihazlarınızda...
  15. U

Yardım mi 5 plus recovery rom atma?

Selam, Bootloader kapalı cihazı kurtarmak için ayrıca sideload_miui işleminide kullanabilirsiniz. Bunun için cihazınızdaki miui sürümü ile uyumlu bir recovery rom dosyası indirmeniz gerekir. Örneğin TR Global varsa TR Global, EEA Global varsa EEA Global. İşlem detayları şu konuda...
Üst Alt