sipahiysn kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Böyle Bir Uygulama Var Mı?

Telefonum uygun olmayan zamanda çaldığında güç tuşuna bastığımda arayan kişiye şuan açamıyorum meşgulüm gibisinden anında mesaj gönderme uygulaması ya da yolu var mı varsa gerçekten çok işime yarar. Teşekkürler
  2. S

Soru Kamera Yavaşlığı

Teşekkürler güzel config nerden bulabilirim
  3. S

Soru Kamera Yavaşlığı

Yaklaşık 2 yıldır redmi note 10 pro global kullanıcısıyım İki yıldır gayet memnun kaldım ara ara takılmalar donmalar tabiki oldu. Şimdi 2 durumdan muzdaraibim birincisi gcam yüklediğimde o uygulamadaki menü geçişleri, kamerayı çevirdiğimdeki hissiyat daha akıcı kasmadan donamadan akıyor ama...
  4. S

Soru Xiaomi Kamera Yazılımı Kasma Sorunu

Arkadaşlar telefon 120 hz akıcı maşallah ama kamerası özellikle düşük ışıkta kasıyor yağ gibi akamıyor iphone kameralarındaki gibi ne demek istediğimi anladınız sanırım bunun çözümü yok değil mi? Malesef... Kısacası kamera uygulaması hantal hissettiriyor...Gündüz de gece de...
  5. S

Yardım Rehber Sorununu Çözemedim

Hocam dediğiniz gibi yaptım kişileri google hesabına yedekledim ve ordan kullanmak istiyorum ama son dediğiniz ayar kısmını bulamadım. Şimdi ben daha net açıklayayım. Şimdi bir ahize simgesine tıkladığımda açılan kişiler kısmı var bir de kişiler simgesine tıkladığımda açılan kısım var. Kişiler...
  6. S

Yardım Rehber Sorununu Çözemedim

Hayırlı akşamlar, redmi note 7 den 10 proya geçtim onun rehber uygulaması bile daha iyiydi burda aynı kişileri birçok kez gösteriyor ayrıca silsemde sonradan otomatik o kişiler geri geliyor rehber uygulamasını mı değişmem lazım nasıl kurtulurum bu gıcık sorundan yardımlarınızı bekliyorum,
  7. S

Soru 12.5.1.0 özellikleri nedir

Hocam buradan çok bilgi edinemedim ama ben mi göremedim :)
  8. S

Soru 12.5.1.0 özellikleri nedir

Dün güncelleme geldi yükledim fakat birisi açıklayabilir mi ne özellikler var. Farkettiğim bir dolby atmos var. Biraz da arayüzde farklılıklar var sanırım. Şimdiden teşekkürler.
  9. S

Uygulama RN10 Pro GCam

Deneyen var mı? Normal stok çekimlere göre nasıl görünüyor?
  10. S

Soru Nasıl Şarj Edeyim?

Çok teşekkürler bir de konu ile alakasız ama bir sorum olacak bileceğinizi tahmin ediyorum :) Telefonumun ahize sesi çok fazla çıkıyor bu aslında baya iyi bir durum eski telefonumda da bayağı kısıktı. O kadar fazla ki dışarıdan duyulduğundan kısmak zorunda kalıyorum bu neden öyledir? Ayrıca...
  11. S

Soru Nasıl Şarj Edeyim?

Çok teşekkürler verdiğiniz bilgilerden ötürü. :) Merak ettiğim diğer şey de İphone telefonlarda olduğu gibi kalan pil ömrünü nasıl görebiliriz hani dediniz ya 3500 mAh seviyesinde diye, mesela ben kalan ömrü nasıl görebilirim. ROOT atmadan :)
  12. S

Soru Nasıl Şarj Edeyim?

Teşekkürler ilk 15 gün %10- %100 arası kullanacağım. Bu süreden sonra hep %20-%80 arasında kullanacağım. Aralarda lüzum halinde şarja takmamda sakınca yokmuş. Mesela şarj %50 dışarı çıkmam gerekti %80 e kadar şarj edip çıkabilirim diye anladım. 4 ayda bir de 0 a kadar indirip kullacağım...
  13. S

Soru Nasıl Şarj Edeyim?

Sizin dediğinize göre hiç 0 a indirmemeliyiz. Arada bir şarjı sıfırlamak da iyi olur derlerdi yanlış mı o vakit?
  14. S

Soru Nasıl Şarj Edeyim?

Evet çok şükür telefona kavuştum. İlk izlenimlerim çok olumlu. Olabildiğince bataryanın performansını korumak istiyorum. Bilinen en doğru şarj etme yöntemi nedir kaça indiğinde takayım kaç olduğunda çıkarayım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)
  15. S

Soru Karar Verdim Redmi Note 10 Pro Alıyorum

Teşekkür ederim yorumlarınız için , kararımı verdim pro alacağım inşallah memnun kalırım. Hayırlısıyla almak nasip olsun inşallah. :)
Üst Alt