Soru Redmi Note 10 Pro Almalı Mıyım?

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Hayırlı günler.

Redmi note 7 kullanıcısıyım. Yakın zamanda yeni telefon almayı planlıyorum. 4000 civarı bütçem var.

Benim için bir telefonda en önemli şeyler:

Kamera
Batarya
Ekran Akıcılığı

Telefondan oyun hiç oynamıyorum. Fotoğraf çekmeyi seven biriyim. Şuan kullanmakta olduğum redmi note 7nin stok kamerasından memnun olmadığımdan GCAM yükledim ve kamera başka bir boyuta geçti resmen. Korkum şu, eğer bu 10 proyu aldığımda da aynı durumla karşılaşacaksam üzülürüm. Yani illa ki gcam mi yüklemem gerek güzel çekmesi için.

Ayrıca bu bütçe civarında bu telefondan daha iyi önerebileceğiniz bir ürün var mı?

Şimdiden teşekkürler. angel~~

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
3300-4000 arasına yurt dışı Mi 10T alın keyfinize bakın.Hatta 4200'e Mi 10T pro satılıyor yurt dışı.Redmi cihaza 4 bin vermek hiç kârlı değil.

Son düzenleme:

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
3300-4000 arasına yurt dışı Mi 10T alın keyfinize bakın.Hatta 4200'e Mi 10T pro satılıyor yurt dışı.Redmi cihaza 4 bin vermek hiç kârlı değil.

Yurtdışı almak o kadar da kolay olmuyor cesaret istiyor. Türkiye şartlarında değerlendirirseniz sevinirim. Türkiye'de mi10T 5000 lira seviyelerinde ve o fiyata Samsung cephesine yönelirim.
4000TL'ye bence alınacak en iyi TR Garantili cihaz Redmi Note 10 Pro
Anladım teşekkürler. Kamera yazılımsal olarak halen sıkıntılı mı?
Ayrıca Samsung A52'ye göre bu telefon nasıldır?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Yurtdışı almak o kadar da kolay olmuyor cesaret istiyor. Türkiye şartlarında değerlendirirseniz sevinirim. Türkiye'de mi10T 5000 lira seviyelerinde ve o fiyata Samsung cephesine yönelirim.

Anladım teşekkürler. Kamera yazılımsal olarak halen sıkıntılı mı?
Ayrıca Samsung A52'ye göre bu telefon nasıldır?
Yurt dışı almayı uçakla gidip almak zannetmediniz umarım.İnsanların bu yönteme başvurmasındaki sebep ultra aşırı vergiler.Forumda anket yapsak %70'i yurt dışı cihaz kullanıyordur bahsettiğim sebeplerden ötürü.Tabi sizin kararınız.
Stoya hocam iki kelam da sizden bekliyorum :)

Hekim44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYKARANLIK
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
8
Aynen f3 ve redmi note 10 pro şuan kaydı yapılamıyor diye duydum ama muhtemelen çözerler en kötü yeni yasaya göre ayda 50 lira verip 2 ay şeklinde uzatmalar mümkün olacak kaldı ki şuan alsanz bile çift sim 4-4 ay şeklinde düşünürsek yıl başına kadar bu süre dolmuş olur ve her sene için toplam 8 ay kullanım süresi vermekte cihaz zaten

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
4000 TL redmi note 10 proya vererek paranıza yazık etmiş olursunuz bu vergilerle garantili cihaz alınmaz o fiyat bandına amiral gemisi cihazlar var oneplus markasinida değerlendirebilirsiniz ama Xiaomi almak istiyorsanız mi 10t mi 10t pro alabilirsiniz param cebimde kalsın isterseniz mi 10t lite modelinede bakabilirsiniz.

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Yorumlar için teşekkürler acaba bütçeyi biraz daha arttırıp farklı ürünlere mi yönelmeliyim bilemedim. Mesela samsung?

Yurtdışından telefon almayı çok mantıklı bulmuyorum çok da hesaplı olmuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Buna cevap verir misiniz?
Hayır tabi ki de ama yurtdışından alındığında çok uçuk fiyat farkları olmuyor diye biliyorum. Örneğin siz söyleyin redmi note 10 pro alsam her şey dahil kaç tl olacak.

Üst Alt