Kaan_M kullanıcısının son içeriği

1. Kaan_M

Soru En kullanışlı modüller? (Root)

Dolby, Viper4Android vb. ses modülerini deneyimleyebilirsiniz.
  2. Kaan_M

Duyuru Google Kamera Projesi Hayata Geçti - Gcam Hızlı Arşiv

Mi 5 için GCam önerisi (7.2.010 Urnyx05 v2.2): Wichaya: GCam_7.2.010_Urnyx05-v2.2_Wichaya_ASUS_V1.7.apk
  3. Kaan_M

Rom [Rom] DotOS 5.x (5.2) 11.0 [Gapps/Vanilla] Unofficial

Vanilla sürümü Google hizmetleri içermez, isteğe bağlı yüklenebilir. Gapps sürümünde ise yüklü olarak gelir.
  4. Kaan_M

Yeni sürüm 5.2 fırından çıktı :): Vanilla: dotOS-R-v5.2-gemini-UNOFFICIAL-20210916-1403.zip | by Kaan-M for Mi 5 Gapps: dotOS-R-v5.2-gemini-UNOFFICIAL-20210916-1635.zip | by Kaan-M for Mi 5
  5. Kaan_M

Yardım Mi 5 Orjinal Batarya Bozuldu

Deji batarya ya da Aliexpress üzerinden Nohon batarya bakabilirsiniz (Yanlış hatırlamıyorsam BM22 model).
  6. Kaan_M

" #DroidOnTime " - ROM Sürümü - 5.2 - Cihaz - Mi 5 / Gemini - Geliştirici - Kaan_M DotOS; Performans, kararlılık ve kullanıcı deneyimine odaklanan bir Android ROM projesidir. Pil ve performansı düşürmeden harika görünüm ve hissiyat amaçlar. Böylece cihazınızdan en iyi şekilde...
  7. Kaan_M

Rehber Mi5 Google Camera Kurulumu [ROOTSUZ] [TWRP] [MIUI 9/10/11] [2020]

Google Camera Port: Urnyx05 apks Urnyx's 7.2.010 v2.3 sürümünü kullanıyorum, tavsiye ederim.
  8. Kaan_M

Soru Xiaomi Mi Mix 2 IMEI

Stoya, hocamın da bahsettiği gibi: Forum kuralları 4.2 gereği, 4.2. Mesajlarınızda yasa dışı içeriklerin bulunması, yasa dışı içeriğe sahip sitelere link verilmesi, paylaşılması, telif hakkına tabi içeriklerin eklenmesi yasaktır. (IMEI tamirine ve değişikliğine ilişkin anlatımlar, rehberler ve...
  9. Kaan_M

Yardım Güncel GCam APK ve dosya linki

Daha önce açılmış cihazınıza uygun GCam konularını inceleyebilirsiniz, örneğin: Rehber - Mi 10T Pro GCam + Config
  10. Kaan_M

Diğer Xiaomi Telefonlar Çok Çabuk Bozuluyor...

4 yıl önce Mi 5 telefon edindim. Telefonu sık sık kullandım ve her ne kadar artık çok fazla olmasa da bol bol oyun oynadım. Gerekse başka sebepler, gerekse benim sayemde boy hizası dahil çokça düşmeye maruz kaldı, bükülme-yamulma kırılma hatta en ufak bir çatlak dahi oluşmadı. Suya da temas...
  11. Kaan_M

Rom [MI5][CrDroid 6.12][Q] Kurulum, İnceleme

Birçok Android 11 (neredeyse hepsi) ve bazı 10'ları denedim, aynı fikirdeyim.
  12. Kaan_M

Yardım Romdan sonra cihaz modeli değişti

Başka bir Magisk modülünde buna benzer bir durum yaşamıştım ve bir sorun yaşamamıştım.
  13. Kaan_M

Hızlı şarj azalması

Lütfen tek konu üzerinden devam ediniz: Yardım - Hızlı şarj olmuyor Rehber - Forum Kurallarımız
  14. Kaan_M

Yardım Cihazımı Nasıl Kayıtlı Yapabilirim?

Sizin için en iyisinin teknisyen hocalarımızdan yardım almak olacağını düşünüyorum: Ücretli Onarımlar Bahsedilen dosyalar sanırım QCN dosyaları (Pek fazla bilgim yok bu konular hakkında). Forum Kurallarımız 4.2'ye göre, Mesajlarınızda yasa dışı içeriklerin bulunması, yasa dışı içeriğe sahip...
Üst Alt