Haber Lise 2. Sınavlar Ertelendi

Herkese merhaba dostlar! Sıcak ve bir o kadar çoğunuzun seveceği bir gelişme ile karşınızdayım :). Lise sınavlarında bir erteleme söz konusu.

MEB'nın İnstagram sayfasından yaptığı açıklama doğrultusunda kesin bilgi haline gelen bu karar, herhangi bir değişiklik olmazsa sınavların ertelendiğini açıklamakta. Bu karar dahilinde Lise düzeyi eğitim gören Hazırlık sınıfları, 9. sınıf, 10. sınıf ve 11. sınıf öğrencilerinin sınavları 3 Mayıs tarihine ertelenmiş bulunmakta. 12. sınıflar için ise bir erteleme söz konusu olmamakla birlikte sınavların 16 Nisan Cuma gününe kadar tamamlanacağı belirtilmiş. Bu ertelenme sürecine gelen tepkiler olumlu yönde olup birçok öğrenci bu durumun sevincini yaşıyor.

MEB'nın yaptığı açıklama:

-- Hazırlık, 9, 10, 11. sınıf
öğrencilerinin 29 Mart Pazartesi gününden itibaren başlatılması planlanan sınavları, 3 Mayıs Pazartesi gününden itibaren yapılmaya başlanacaktır.

-- 12. sınıfların sınavları devam edecek olup 16 Nisan Cuma gününe kadar tamamlanacaktır.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Tekrar kapanma gelecek gibi acilen 4. siniflarin yazililarinin yapilmasi isteniyor.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam ne kadar mutlu olduğumu anlatamam :)

coolberke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berke
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
12. sınıflar üvey evlat muamelesi görüyor.

Üst Alt