eswedim kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Mi6 Android 8 oreo güncellemesi değerlendirme

Telefonuma Android 8 Güncellemesi Geldi Bende Kurdum Ve Şu anda Telefonum Donup Duruyor Kurmayanlar Gelen Güncellemeyi Kurmamasını Tavsiye Ederim. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

Yardım Mi 6 Gelen zil sesi

Eu rom nasıl yüklenir ve daha iyimi? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

Yardım Mİ 6 Hepsiburadada Gözüktü

Dediğiniz Sanırim Sizde Oluyor. Denedim ve Böyle Bir Sorun Bende Yok. Öneri Olarak Telefonunuzu Aldığınızda Sıfırlamadıysanız Bunu Denemeniz. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Kıyaslamadan Çok Yetrince Tatmin Edici Çift Kameranın En Büyük Özelliği Portre Modu ve 10x zum yapabilmesi mikroskop Gibi .Bence O Kadar Özellik Yaninda Kamera Bu Özelliklerin Altında Kalmamıştır. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Abartılacak Kadar Değil MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Arkadaşım Ben Telefonu gittigidiyordan Aldim Saticinin ismi Cepshop ama Gönderen EvoBT Yani Resmi Servisi. Satici sipariş Aliyor Servisinden Göndertirip Komisyonunu Aliyor. Ben şu anda mi6 kullaniyorum ve bir sıkıntı çıkacak hissim yok memnunum .Her Telefonda risk var cam kirilmasi gibi vs...
  7. E

Hepsiburada , gittigidiyor , n11 Gibi siteler aracı sistemi sunan sitelerdir Garanti Değil Yinede uçuk Fiyatlara Teknosa yada Diğer Teknoloji Marketleri Ayrı Garanti Paketi Satabiliyorlar. EvoBT Servistir mesela KVK Yada Telpa Gibi Bir Örnek Verilirse Sony Telefonları KVK Garantilidir. MI 6...
  8. E

Şuan Dual Sim Tercih Ettiği için Operatörler xioami ye İlgi Duymuyorlar.Unutmayalımki Türkiye Pazarının Lideri Samsung Piyasada Güçlü Rakip istemiyor Bunu Unutmayalim. Her Servis Dört Dörtlük Değil googlede Ara Bütün Servislere şikayet Dolu. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Xiaomi Mi 6 128gb / 6gb 4.5g Dual Sim Cep Telefonu GittiGidiyor'da 291429628 MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Fiyat düşmüş 128 GB EvoBT Garantili 2450 TL MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Teşekkürler. Evet şarj adaptörü ile geldi Tamamen Türkçe Menü ile beraber kararlı sürüm ile ve 7.1.1 Android sürümü ile. Yanında çok şık kılıf hediye olarak göndermişler. Tabi daha önce Mi5 kullandım ve memnundum şuanda daha bir memnun olduğumu Kesinlikle Söylemek isterim. MI 6 cihazımdan...
  12. E

Mi5 Kullanıyordum Gittigidiyor üzerinden 2500TL ye Mi 6 Aldım 1 Haftadır Çok Memnunum Evo Servis Garantisi Var. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

Yardım Mi6 internet paylaşımı

Bendede paylaşımda Sorun Var. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

İnceleme MIUI 8 7.4.13 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

Güncellemeleri Şimdi Aldım Sorunum Halloldu En Azından forum sayesinde Paniklemedim Teşekkürler. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

İnceleme MIUI 8 7.4.13 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

Sabırsızlıkla Bekliyorum Çok Teşekkürler eren2535 MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt