Yardım Mİ 6 Hepsiburadada Gözüktü

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
Merhabalar, geçen gün hepsiburada da dolaşırken gördüm Mi6 ön sipariş adı altında 64gb ve 128gb modellerin ikisinede 3000tl indirimli olarak 2500tl fiyat biçilmiş ne düşünüyorsunuz?

eswedim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ryad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Adam gibi bir servis olsa bende alıcamda işe bak

EVO + DELTA = 0

Vadantaşın yorumu

Evo garanti kapsamındaki Xiomi Mi5 marka telefonumu arızalı olduğu için bizzat elden Karaköy Evo servisine bıraktım. Ana kart için 450 TL ücret talepedildi. Ben de yapılmadan iadesini talep ettim. Ancak telefon elime ulaştığında arka kapak yerine takılmayacak şekilde yamulmuştu. Ayrıca telefona ait hiçbir vida yerinde yoktu. Arızalı telefona şimdi bir de kapak ve vidaları bulacağım!
Şuan Dual Sim Tercih Ettiği için Operatörler xioami ye İlgi Duymuyorlar.Unutmayalımki Türkiye Pazarının Lideri Samsung Piyasada Güçlü Rakip istemiyor Bunu Unutmayalim. Her Servis Dört Dörtlük Değil googlede Ara Bütün Servislere şikayet Dolu.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Arkadaşlar bu hepsi burada satılanlar 2 yıl garanti diyor. Site kendisi satıyor bunun garantisi nedir

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar bu hepsi burada satılanlar 2 yıl garanti diyor. Site kendisi satıyor bunun garantisi nedir
Açıklamalarda her türlü bilgi mevcut. Lütfen okuyunuz. Cihazlar, Cepport tarafından ithalat edilen ve Delta servis güvencesinde olan ürünlerdir.

Oyla:

eswedim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ryad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hepsiburada , gittigidiyor , n11 Gibi siteler aracı sistemi sunan sitelerdir Garanti Değil Yinede uçuk Fiyatlara Teknosa yada Diğer Teknoloji Marketleri Ayrı Garanti Paketi Satabiliyorlar. EvoBT Servistir mesela KVK Yada Telpa Gibi Bir Örnek Verilirse Sony Telefonları KVK Garantilidir.

Oyla:

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Açıklamalarda her türlü bilgi mevcut. Lütfen okuyunuz. Cihazlar, Cepport tarafından ithalat edilen ve Delta servis güvencesinde olan ürünlerdir.

Cepport tarafından ithalat ediyorsa kendisi neden satmıyor en azından bilindik biryerden alırdık

Oyla:

eswedim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ryad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Cepport tarafından ithalat ediyorsa kendisi neden satmıyor en azından bilindik biryerden alırdık
Arkadaşım Ben Telefonu gittigidiyordan Aldim Saticinin ismi Cepshop ama Gönderen EvoBT Yani Resmi Servisi. Satici sipariş Aliyor Servisinden Göndertirip Komisyonunu Aliyor.
Ben şu anda mi6 kullaniyorum ve bir sıkıntı çıkacak hissim yok memnunum .Her Telefonda risk var cam kirilmasi gibi vs.

Oyla:

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Arkadaşım Ben Telefonu gittigidiyordan Aldim Saticinin ismi Cepshop ama Gönderen EvoBT Yani Resmi Servisi. Satici sipariş Aliyor Servisinden Göndertirip Komisyonunu Aliyor.
Ben şu anda mi6 kullaniyorum ve bir sıkıntı çıkacak hissim yok memnunum .Her Telefonda risk var cam kirilmasi gibi vs.

Kızmanıza anlam veremedim EvoBT yetkilisimisiniz...

Tartışıyoruz iyisinini bulmaya çalışıyoruz..

Bütün servisler türkiyede aynı ama ithalat garantisi dedinmi iki kere düşüneceksin sıkıntı kanunlarımızda kanunlar hiç bir zaman halktan yana olmadı zaten.

Sorumda size deyil zaten

chatin_62

mesajı alıntı yapıp sordum.

Oyla:

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
Arkadaşlar belki takip etmişsinizdir, telefonlarda TRT bandrol ücreti kalktı, bununda telefonlarda ortalama 200-250 TL fiyat düşeceği söyleniyor. Bu gelişme ve mi6 nın kendi orijinal fiyatını gözönünde bulundurursak şu anki fiyatlar çok pahalı, çünkü mi 6 orijinal fiyatı 1250 civarı, vergi vs. derken 1.400,artı şu TRT bandrolü kalktı derken yaklaşık her mi6 da 1.000 TL gibi bir kar söz konusu. Öyle görünüyor. Bu telefonun binlerce s atılacağını düşünün ve karı siz hesap edin. Dolayısıyla biraz daha bekleyerek daha hesaplı almak biraz daha mantıklı duruyor. Not: Ben 5.7 boyutundan dolayı şahsen mi6 Plus ı bekliyorum, mi6 boyutu bana göre küçük.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar belki takip etmişsinizdir, telefonlarda TRT bandrol ücreti kalktı, bununda telefonlarda ortalama 200-250 TL fiyat düşeceği söyleniyor. Bu gelişme ve mi6 nın kendi orijinal fiyatını gözönünde bulundurursak şu anki fiyatlar çok pahalı, çünkü mi 6 orijinal fiyatı 1250 civarı, vergi vs. derken 1.400,artı şu TRT bandrolü kalktı derken yaklaşık her mi6 da 1.000 TL gibi bir kar söz konusu. Öyle görünüyor. Bu telefonun binlerce s atılacağını düşünün ve karı siz hesap edin. Dolayısıyla biraz daha bekleyerek daha hesaplı almak biraz daha mantıklı duruyor. Not: Ben 5.7 boyutundan dolayı şahsen mi6 Plus ı bekliyorum, mi6 boyutu bana göre küçük.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zaten Üreticiler Türkiye Cihazları için, Bandrol ödememek için bunu CUST içinde kapatıyorlardı....Xiaomi zaten TR de Resmi Satış yapmadığı için ve bizler sadece Türkçe dahil entegre edilmiş Global veya EU Romlar kullandığımızdan dolayı, Fiyatta hiç bir şekilde bir Avantaj olmayacaktır....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

lizozomss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
mi6
Konular
1
Anladim dostum sevindim senin adina. Xiaomi kullanmadim daha once fakat kime sorduysam herkes olumlu yanit veriyor. Hepsiburadan alacaklar icinde bilgilendirici oldu yazdiklarin. Cunku kafada soru isareti olan bi cok kisi var telefonu almak isteyen. Forumdaki alisveris bolumunde satan arkadaslarda var onlarla gorusulmeden alinmamasi kanaitindeyim sahsen cunku hem guvenilir hem de uygun bi fiyata satis yapiyorlar.

Hocam bende hepsiburadadan 2100TL ye aldım. Evo etiketli geldi cihaz. " designed by mi " yazılı güzel silikon bir kılıf, kulaklık dönüştürücüsü, adaptör ve kablo kutu içeriğine ek olarak fiş dönüştürücüsüde kutu dışında bantlıydı. İki telefon kullandığım için S7 Edge den bu telefona geçtim. Tam 1 haftadır kullanıyorum, kamerası hariç her anlamda mükemmel bir cihaz.

Oyla:
Üst Alt