Yardım Mİ 6 Hepsiburadada Gözüktü

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
Merhabalar, geçen gün hepsiburada da dolaşırken gördüm Mi6 ön sipariş adı altında 64gb ve 128gb modellerin ikisinede 3000tl indirimli olarak 2500tl fiyat biçilmiş ne düşünüyorsunuz?

lizozomss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
mi6
Konular
1
Ek olarak; cihaz Android 6 sürümüyle geldi. Kurulum tamamlandıktan sonra direk güncelleme aldı ve 7.1.1 , MIUI Global 8.2 Kararlı 8.2.2.0 yüklü şuan.

Oyla:

lizozomss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
mi6
Konular
1
Ek olarak; cihaz Android 6 sürümüyle geldi. Kurulum tamamlandıktan sonra direk güncelleme aldı ve 7.1.1 , MIUI Global 8.2 Kararlı 8.2.2.0 yüklü şuan.

Oyla:

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
Hocam bende hepsiburadadan 2100TL ye aldım. Evo etiketli geldi cihaz. " designed by mi " yazılı güzel silikon bir kılıf, kulaklık dönüştürücüsü, adaptör ve kablo kutu içeriğine ek olarak fiş dönüştürücüsüde kutu dışında bantlıydı. İki telefon kullandığım için S7 Edge den bu telefona geçtim. Tam 1 haftadır kullanıyorum, kamerası hariç her anlamda mükemmel bir cihaz.
Sagol kardesim hepsiburada da cok aciklayici bir durum sozkonusu degil. Sadece fiyat belirtilmis. Garanti vs gibi bilgiler yok. Soylediklerin en azindan emsal niteliginde. Fakat kamerasini begenmemeni anlayamadim genelde herkes iphone 7 plus la hemen hemen esdeger oldugunu soyluyor. Karsilastirmalarda p10 plus iphone 7 ve samsung s8 gibi rakiplerle oluyor. Sebebi nedir gercekten merak ettim belkide yazilimsal bir sorun olabilir. Bu arada kismet olursa haftaya bende almayi dusunuyorum :)

Oyla:

lastreal55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt tan
Cihazım
mi max
Konular
24
Hocam bende hepsiburadadan 2100TL ye aldım. Evo etiketli geldi cihaz. " designed by mi " yazılı güzel silikon bir kılıf, kulaklık dönüştürücüsü, adaptör ve kablo kutu içeriğine ek olarak fiş dönüştürücüsüde kutu dışında bantlıydı. İki telefon kullandığım için S7 Edge den bu telefona geçtim. Tam 1 haftadır kullanıyorum, kamerası hariç her anlamda mükemmel bir cihaz.
Kamera hakkında söylediğin bende ciddi hayal kırıklığı meydana getirdi. Bu xiaomi adam olmayacak desene bu konuda. Oysa ben mi6 kamerada çok iyi sanıyordum. Performans, donanım 10 numara da bu konuyu, kamerayı neden halletmiyorlar anlayabilmiş değilim.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
kamerası çok mu kötü cihazın çift kamera var video larda gayet başarılı gözüküyor oysa

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Abartılacak Kadar Değil

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

usta sen kullanıyorsun kamera başarılı mı senin için. fotoğraf çekim hızı ve kalitesi nasıl bir iphone 6 7 gibi midir samsungla kıyaslamamak lazım ondaki renkler daha canlı çünkü.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Sayın dewvo Size şöyle kısaca anlatayım İzin verirseniz....Ben TürkPDA da Yöneticiyim halen ve Mate7 vardı vede çok memnundum....Sitenin Kurucusu, Hocam ve Üstadım Sayın Can Duman kendisi yıllarca Xiaomi kullanıyor ve Bana, abi Sana Xiaomiyi sevdireceğim ve bir daha da vazgeçemiyeceksin dedi....sonra Forumumuzun değerli Üstadı Sayın @Escobar1945 Hocamında teşvikleri ile bu ayın 11 inde Xiaomici oldum....
Önceleri bende hayır, olmaz falan diyordum, sonra yaptığım araştırmalar ve telkinler sonucunda Xiaomi Mi Max 2 aldım....ASLA Pişmam olmazsınız....Saygılarımla

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xiaomiyi bende mi3 den beri ciddi takip ediyorum ama istedigim kaliteye daha yeni yeni ulasti mi5 serisi ile beraber denilebilir. daha onceki plastik kasalari cok dandikti mi4 dede bazi sikintilarim vardi pek kullanma sansim olmamisti :) ama takip ettigim kadariyla cok ciddi olarak gelistiler halende gelisime acik bir firma ufak eksikleri kaldi oldu sayilir globalede acilmasi lazim yakin zamanda

Oyla:

Xiaomi MD

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muzaffer
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Teşekkürler. Evet şarj adaptörü ile geldi Tamamen Türkçe Menü ile beraber kararlı sürüm ile ve 7.1.1 Android sürümü ile. Yanında çok şık kılıf hediye olarak göndermişler. Tabi daha önce Mi5 kullandım ve memnundum şuanda daha bir memnun olduğumu Kesinlikle Söylemek isterim.

Merhaba, telefonunuz hayırlı olsun. Bende geçen hafta HB 'dan Mi6 aldım. Yazılımsal olduğunu düşündüğüm bir sıkıntı ile karşılaştım.
Galeriden resimlere girdiğimde gayet hızlı ve akıcı şekilde resimleri görebiliyorum.
Fakat bunu Dosyalarım/Resimlerim kısmından yaptığımda tüm resimleri birkaç saniyeliğine (değişken süre) ekranda gördükten sonra menü bir anda Kategoriler kısmına atlıyor. Sen de deneyebilirmisin? Sıkıntı genel mi? Özel mi?

Oyla:

eswedim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ryad
Cihazım
Mi5
Konular
0
usta sen kullanıyorsun kamera başarılı mı senin için. fotoğraf çekim hızı ve kalitesi nasıl bir iphone 6 7 gibi midir samsungla kıyaslamamak lazım ondaki renkler daha canlı çünkü.
Kıyaslamadan Çok Yetrince Tatmin Edici Çift Kameranın En Büyük Özelliği Portre Modu ve 10x zum yapabilmesi mikroskop Gibi .Bence O Kadar Özellik Yaninda Kamera Bu Özelliklerin Altında Kalmamıştır.

Oyla:
Üst Alt