Yardım Mİ 6 Hepsiburadada Gözüktü

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
Merhabalar, geçen gün hepsiburada da dolaşırken gördüm Mi6 ön sipariş adı altında 64gb ve 128gb modellerin ikisinede 3000tl indirimli olarak 2500tl fiyat biçilmiş ne düşünüyorsunuz?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu muhabbetten sonra yanlis yazmam artikin eyvallah dostum
Valla açıkcası bende Sizin yazınızı okuyunca, hemen neyden bahsettiğinizi anladım ama IMEI yerine email yazdığınıza dikkat bile etmedim, çünkü konu açık ve netti...olur böyle ufak tefek hatalar...hepimiz İnsanız....Saygılarımla

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
Valla açıkcası bende Sizin yazınızı okuyunca, hemen neyden bahsettiğinizi anladım ama IMEI yerine email yazdığınıza dikkat bile etmedim, çünkü konu açık ve netti...olur böyle ufak tefek hatalar...hepimiz İnsanız....Saygılarımla

Sagol dostum anlayisin icin ^_^ ya durum anlattigim gibi olunca. Heycanlanip hemen buradan bi cvp alacagimi dusunerek yazdim. Dikkat edemeden. Gerci dikkatsizlik ve cehalet imei degilde e mail yazmak :) ama ogrendik cok sukur simdi.

Oyla:

tanerbsky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hepsiburadadan aldığım Mi6 6gb ram 64gb modeli elime ulaştı. Telefon gayet hızlı ve seri, kamerasıda beni tatmin etti. Fakat biraz ısınıyor telefon. Normal kullanımda ısındığı bariz belli oluyor. Çok aşırı bir ısınma değil ama sıcaklık hissetricek rahatsız edicek kadar ısınıyor. Bilmiyorum hala yedek fotolar geri yükleme aşamasında ondanmı yapıyor ama ısınma var. Acaba sadece bendemi var bu problem. Böyle bir ısınma sorunu yaşayan var mı?

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sagol dostum anlayisin icin ^_^ ya durum anlattigim gibi olunca. Heycanlanip hemen buradan bi cvp alacagimi dusunerek yazdim. Dikkat edemeden. Gerci dikkatsizlik ve cehalet imei degilde e mail yazmak :) ama ogrendik cok sukur simdi.
Mi 6'nızın keyfini çıkarmaya bakın...önce kurcalayın, gerekli bulduğunuz/gördüğünüz Ayarları yapın ve güle güle kullanın...

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hepsiburadadan aldığım Mi6 6gb ram 64gb modeli elime ulaştı. Telefon gayet hızlı ve seri, kamerasıda beni tatmin etti. Fakat biraz ısınıyor telefon. Normal kullanımda ısındığı bariz belli oluyor. Çok aşırı bir ısınma değil ama sıcaklık hissetricek rahatsız edicek kadar ısınıyor. Bilmiyorum hala yedek fotolar geri yükleme aşamasında ondanmı yapıyor ama ısınma var. Acaba sadece bendemi var bu problem. Böyle bir ısınma sorunu yaşayan var mı?
Arka planda 'Motor' çalışıyor, havalarda aşırı sıcak...endişelenmeyin...herşey yolunda...hayırlı olsun ve güle güle kullanın...

Oyla:

tanerbsky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arka planda 'Motor' çalışıyor, havalarda aşırı sıcak...endişelenmeyin...herşey yolunda...hayırlı olsun ve güle güle kullanın...

Eyvallah hocam. Yani bende sıcaklıktan dolayı dedim ısınma olabilirde ne bilim elime alıp biraz kurcalamaya başlayınca ısınma yapıyor. Zaten sıcak bide telefonun sıcaklığı eklenince kullanmak biraz zor oluyor. Başka bu durumu yaşayan var mı diye merak ettim.

Oyla:
Üst Alt