Yardım Mİ 6 Hepsiburadada Gözüktü

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
Merhabalar, geçen gün hepsiburada da dolaşırken gördüm Mi6 ön sipariş adı altında 64gb ve 128gb modellerin ikisinede 3000tl indirimli olarak 2500tl fiyat biçilmiş ne düşünüyorsunuz?

eswedim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ryad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Merhaba, telefonunuz hayırlı olsun. Bende geçen hafta HB 'dan Mi6 aldım. Yazılımsal olduğunu düşündüğüm bir sıkıntı ile karşılaştım.
Galeriden resimlere girdiğimde gayet hızlı ve akıcı şekilde resimleri görebiliyorum.
Fakat bunu Dosyalarım/Resimlerim kısmından yaptığımda tüm resimleri birkaç saniyeliğine (değişken süre) ekranda gördükten sonra menü bir anda Kategoriler kısmına atlıyor. Sen de deneyebilirmisin? Sıkıntı genel mi? Özel mi?
Dediğiniz Sanırim Sizde Oluyor. Denedim ve Böyle Bir Sorun Bende Yok. Öneri Olarak Telefonunuzu Aldığınızda Sıfırlamadıysanız Bunu Denemeniz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

lizozomss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
mi6
Konular
1
Sagol kardesim hepsiburada da cok aciklayici bir durum sozkonusu degil. Sadece fiyat belirtilmis. Garanti vs gibi bilgiler yok. Soylediklerin en azindan emsal niteliginde. Fakat kamerasini begenmemeni anlayamadim genelde herkes iphone 7 plus la hemen hemen esdeger oldugunu soyluyor. Karsilastirmalarda p10 plus iphone 7 ve samsung s8 gibi rakiplerle oluyor. Sebebi nedir gercekten merak ettim belkide yazilimsal bir sorun olabilir. Bu arada kismet olursa haftaya bende almayi dusunuyorum :)

S7 edge den geçmemin etkisi büyük hocam. Renk doygunluğu ve netliğini direk samsung ile kıyasladığım için yeterli gelmedi bana. Kapalı mekan çekimleri biraz soluk kalabiliyor, ışığı artırdığınız zaman da renkler patlıyor. Çift kameranın tek avantajı bokeh etkisi vermesi. Onun dışında ikinci kamera 2x optik zoom yapıyor ancak fiziksel görüntü sabitleme olmadığı için ufak titremelerde dahi bulanık çıkıyor fotoğraflar. (İphone 7de de kapalı mekanda bokeh etkili çektiğiniz zaman kumlanma yapıyor.) Birinci kamerada fiziksel görüntü sabitleme olduğu için öyle bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Video performansı ise iyi değil maalesef.

Telefon canavar gibi eline alanlar tasarımı olsun hızı olsun her anlamda hayran kalıyor. Bir de şu kameraya biraz daha çaba harcasalarmış çok iyi olurmuş.

Oyla:

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
S7 edge den geçmemin etkisi büyük hocam. Renk doygunluğu ve netliğini direk samsung ile kıyasladığım için yeterli gelmedi bana. Kapalı mekan çekimleri biraz soluk kalabiliyor, ışığı artırdığınız zaman da renkler patlıyor. Çift kameranın tek avantajı bokeh etkisi vermesi. Onun dışında ikinci kamera 2x optik zoom yapıyor ancak fiziksel görüntü sabitleme olmadığı için ufak titremelerde dahi bulanık çıkıyor fotoğraflar. (İphone 7de de kapalı mekanda bokeh etkili çektiğiniz zaman kumlanma yapıyor.) Birinci kamerada fiziksel görüntü sabitleme olduğu için öyle bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Video performansı ise iyi değil maalesef.

Telefon canavar gibi eline alanlar tasarımı olsun hızı olsun her anlamda hayran kalıyor. Bir de şu kameraya biraz daha çaba harcasalarmış çok iyi olurmuş.
Anladim kardesim bakalim bu hafta aliyorum gorecegiz :/ haklisin tabi fakat ben karsilastirma videolarini izledigim icin sormustum birazda. Belki ileride yazilimsal updateler sonucu performans iyilestirmeleri sozkonusu olabilri.

Oyla:

tanerbsky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hepsiburadada satılan Mİ6 64 Gb modeli Global Rom yüklümü geliyor yoksa Fake Rom yüklümü geliyor? Kesin bir bilgisi olan varmı acaba ?

Oyla:

lizozomss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
mi6
Konular
1
Anladim kardesim bakalim bu hafta aliyorum gorecegiz :/ haklisin tabi fakat ben karsilastirma videolarini izledigim icin sormustum birazda. Belki ileride yazilimsal updateler sonucu performans iyilestirmeleri sozkonusu olabilri.

Güncelleme ile iyileştirme illaki olacaktır. Şuanda bekleme modunda pili biraz fazla tüketiyor. O da güncelleme ile aşılacak sanırım. Hayırlı olsun şimdiden.

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Bugün izmir de bir firmada azda olsa inceleme fırsatı buldum. Telefon gerçekten çok şık ve hızlı .Biraz ağır gibi ama kaliteli olduğu her şeyiyle bariz. Kamera yorumlarından sonra kafam karışmıştı fakat kamerası gayet tatmin edici ve çok hızlı . Bu arada telefon yurt dışı ve 2100 tl istedi akıllı arkadaş kayıt da alıcıya ait :) Velasıl telefon çok çok iyi.
Cep port ya satılan ve 2 yıl garanti olayına güven var mıdır?
Öncelerde telefon alıp ithalatçı garantisiyle memnun kalan varmı

Oyla:

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
arkadaşlar h.burada com dan mı alsam mi6 yı yoksa gittigidiyor dan cep port dan mı alsam imeil kayıtları nasıl oluyor acaba kendilerimi atıyor yoksa yasal kayıtmı yaptırlıyor

Oyla:
Üst Alt