Dominikk kullanıcısının son içeriği

1. Dominikk

Çözüldü Delta servis sorunu

Ben ücret iadesi aldim mi 6 telim için. süreçten bahsedersem, Şebeke kopma ve cihaz donma problemiyle cihazi garantiye gönderdim. 10 günden sonra yapılan işlem yazılım guncellemesi idi. 2.sefer cihazı tekrar ayni şikayetler yüzünden servise gönderdim. 10 gün sonucunda gelen tel servis...
  2. Dominikk

Yardım Mi6 donma, resetleme, kapanma sorunları

Telefonu aldığım ve iade işlemi gerçekleştiğinden beri foruma üyeyim ve her gün telefon ile ilgili pek çok sorun okuyorum. Bunların çoğu önemli sorunlar. Yalan rüzgarına dönen 4G hikayeleri mi dersin, çekiyor çekmiyor operatör meseleleri mi dersin, donma kapanma açılmama pil sorunları mı...
  3. Dominikk

Herkese merhaba, Bugün itibariyle Delta Servis müşteri memnuniyeti adı altında cihazımı iade aldı ve cihaz ödememi Migros tan aldım. Şuanda tekrar mi6 almayı düşünmüyorum, belki mi7 için beklerim forumları değerlendirir ne yapacağıma karar veririm. Şuanda kullandığım Lenovo K6 dan stabil...
  4. Dominikk

Yardım Değişim Talebi

19 ocakta 3.kez gönderdiğim mi6 telim için iade kararı çıktı. Geçen salı günü arayip cuma gününe kadar işlemlerin biteceğini söylemlerine rağmen bugün oldu hala bekliyorum. Yani değişim veya iade için de bekle babam bekle... Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Dominikk

Bugün Delta Servis aradı ve cihazın yenisi ile değiştirileceğini söyledi. Cumaya kadar prosedürü hallederiz dediler:) :)
  6. Dominikk

Yardım Çağrı Problemi

Bugün Delta Servis aradı ve cihazın yenisi ile değiştirileceğini söyledi. Cumaya kadar prosedürü hallederiz dediler:) :)
  7. Dominikk

3.kez servise gönderdim. 19 aralıktan bu yana bekliyorum. Donma olayı devam ediyordu verdiğimde ama asıl sıkıntı şebeke problemiydi. Aradılar ileri test için izin istediler. Umarım düzelir ya da değişim vs çıkar Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Dominikk

Yardım Çağrı Problemi

Migros Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Dominikk

Yardım Çağrı Problemi

Kullanabilsem doğru düzgün, hiç sıkıntı olmayacak. Cihazdan performansından, hızı ve özelliklerinden memnunum. Umarım servis bir çözüm bulur da kullanabilirim diye düşünüyorum. Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Dominikk

Yardım Çağrı Problemi

Delta Servis, 3 kez 10 gündür orada cihaz. Bu sefer arayıp ileri derece test yapmak için izin istediler. Tamam dedim, konuşma esnasında benim telimi kullandıklarını söylediler 2-3 sefer şebekenin gidip geldiğini cihazin donduğunu gördüklerini belirttiler. Halen bekliyorum Lenovo K53a48...
  11. Dominikk

Mİ 6 4G Nasıl 4,5G Yükseltme Olur mu?

Keşke tek derdimiz bu olsa[emoji849] Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Dominikk

Yardım Çağrı Problemi

Bizde yaşamıyoruz zaten. Hız önemli, ama dert değil. Konu başlığındaki asıl önem arz eden konu telefonun çağrı sırasında hattan düşmesi ve görüşmenin yapılamaması. Zaten ağırlıklı yorumlar da buna gelmiş. Ama sizin İstediğiniz yere dönecek olursak bu testin hala pek çok yerde ve farklı...
  13. Dominikk

Yardım Çağrı Problemi

Operatörün çekim gücüyle internet verisi hızı arasında fark var hocam. Yani sizin tel çekmiyordur ayrı internet hızı yavaştır ayrı. Ayrıca eğer illa test yapılacaksa pek çok farklı noktadan bir çok farklı zamanda test yapılarak sonuca bakılması gerektiğini düşünüyorum. Yine de görüşünüze saygım...
  14. Dominikk

Yardım Çağrı Problemi

Katmiyorum, o eksidendi hocam. Şimdi 3 operatorde köyde ve şehirde çekiyor. Ayrica en iyi turkcell kullanan deneyimleyebilir ne demek? Sizin karşılaştırma şansınız oldu mu? Turkcell den turk telekom a geçen biri olarak pek bir fark görmedim çekim açısından. İnternetleri de turkcell e göre daha...
  15. Dominikk

Yardım xiaomi mi 6 ekran donma sorunu [ACİL YARDIM]

Ekrandan kaynaklanmıyor, benimde ekranim değişti ama değişen bir şey olmadı. 3.keredir serviste umarim sorununuz çözülür Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt